AP v oboru marketingové řízení (ad)

Roskilde Business College

Popis programu

Read the Official Description

AP v oboru marketingové řízení (ad)

Roskilde Business College

AP titul v Marketing Management (AD)

&nbsp

Studijní program v AP Marketing Management - pro studenty se zájmem o mezinárodní marketing, ekonomie a komunikace

Studijní program v AP Marketing Management se zaměřuje na obou dánských a zahraničních studentů a bude trvat 24 měsíců. Angličtina je pracovním jazykem jako všechny třídy jsou vyučovány v anglickém jazyce. Informační technologie jsou dále integrovány ve všech třídách / předměty a studijní činnost.

Program je studie mezinárodní komunikace a marketingu, kultury, podnikové ekonomiky, analýzy a mezinárodního obchodu, která se kvalifikuje si vzít na práci v marketingu, vývozu, prodeje, nákupu, logistiky, řízení projektů, nebo zahájit vlastní podnikání.

&nbsp

Jste usilovat o dosažení mezinárodní kariéru v podnikání?

Pak Titul AP program v Marketing Management by bylo vynikající volbou pro nastartování své profesní cíle. Stupeň získané z ZIBAT Campus Roskilde odst. Business & IT) vám umožní výkon začít podnikat kariéru jako např. marketing koordinátor, obchodní konzultant, vývoz, prodej a nákup asistent, informace asistent reklamní poradce nebo praktikanta.

Budete mít možnost nahlédnout jak akademické i praktické zkušenosti pro úspěšný a základ pro další pokrok, aby např. marketing manager, výrobní ředitel, obchodní ředitel, manažer exportu, nákupu manager, vedoucí obchodu, informační manažer, nebo placený vývozce.

Pokud máte inovativního ducha a podnikatelskou osobnost pak program také může být váš způsob, jak získat přehled a kvalifikaci pro zahájení vlastního podnikání dobrodružství.

&nbsp

&nbsp

Co budete dělat za tři roky?

To je samozřejmě těžko předvídat, ale vzdělání, aby se stal marketingový manažer v areálu Roskilde kvalifikuje můžete vzít na všestrannou práci jako např. marketingová koordinátora, prodejní poradce, vývoz, prodej nebo koupě asistent, informační, reklamní asistent poradce nebo žáka.

Míra zaměstnanosti v těchto pracovních míst bylo na modernizaci pozdních let.

Dlouhodobé vyhlídky by kariéru jako marketingový manažer, výrobní ředitel, obchodní ředitel, exportní manažer nákupu manažer, vedoucí obchodu nebo placený vývozce.

Existuje možnost zřídit si vlastní firmu, nebo pustit do dalších studií, např. v top-up bakalářského programu v mezinárodní prodej a marketing management v areálu Roskilde.

&nbsp

&nbsp

Informace o programu

Získáte důkladnou vhled do mezinárodního obchodu a ekonomie, mezinárodní komunikace a marketingu, řízení projektů, cizí jazyk a uznání cizích kultur. Program je tak flexibilní, že si můžete sestavit svůj vlastní jedinečný kompetenční profil.

V závislosti na vašem výběru volitelných předmětů, může se specializovat v rámci:

  • Podniková ekonomika a průzkum trhu a statistiky
  • Řízení prodeje nebo podnikání
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
24 měsíců
Information
Deadline
Locations
Dánsko - Roskilde
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Dánsko - Roskilde
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu