Angličtina-učil bakalářské v oboru Business Administration

Donghua University

Popis programu

Read the Official Description

Angličtina-učil bakalářské v oboru Business Administration

Donghua University

Mise

Jak centru Šanghaje pro obchodní vzdělání s angličtinou jako prostředek poučení, programy mají za cíl poskytnout praktické a inovativní učení v rodinná atmosféra; ponořit se studenty v Číně kultury a jazyka; a přeměnit žáky do proaktivních podnikatelů a společensky odpovědné představitele organizací na celém světě.

Zkušenostního učení Vzdělání Filozofie

Teorie jsou důležité, dovednosti a schopnosti k jejich realizaci jsou důležitější. Přizpůsobením výuky filozofie zkušenostního učení, my na konkurenceschopnost a inovace, začlenit praktické činnosti s teoretický základ pro podporu a zpevnit své znalosti. Usilujeme o to, aby se stal jedním z nejcennějších hráčů v obchodním světě tím, že učí své dovednosti a znalosti o mimořádné úrovni.

Global Learning Environment.

Máme studenty z celého 140 zemích s dobrou distribucí v kontinentech, kteří studují na univerzitě, naše specializované členy fakulty jsou svět občané s dobrou směsí východních a západních akademiků, který může přinést bohaté znalosti a pohledy z různých zemí do třída, a zajišťujeme kurzy diskutovat různé trhy kromě Číny. A co víc, budete moci získat budoucí mezinárodní expozici s semestr studia v našich partnerských univerzitách v zemi, jako jsou USA, Španělsku, Nizozemsku, Německu nebo Jižní Koreji. Takové jedinečné globální vzdělávací prostředí požadoval každé společnosti dnes a pomůže vám vybudovat celosvětovou síť přátel. Studenti mohou dokončit program v minimálně 3 roky s dobrým plánováním studie. Maximální délka studia je 6 let

  • Studenti s dobrými čínských jazykových dovedností před zahájením programu jsou způsobilí požádat o osvobození od čínských jazykových kurzů až 28 kreditů.
  • Kvalifikovaní studenti budou mít možnost studovat jako výměnný student v našich partnerských univerzit v jiné zemi za semestr (s výjimkou prvního roku a posledního semestru programu)
  • Studenti s platnými HSK úrovně 5 certifikátů a veřejných zakázkách výše v bodu 3 jsou oprávněny žádat o menší v čínském jazyce v prvním ročníku studia.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
Free
Information
Deadline
Locations
Čína - Shanghai, Shanghai
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Čína - Shanghai, Shanghai
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu