Read the Official Description

Applied Bakalář (BEng vyznamenání) v Avionics Technology

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v Avionics Technology nabízí stimulující, dynamický a praktický kurz v avioniky inženýrství. To zahrnuje studii o konstrukci, výrobu, vývoj a údržbu elektrických a elektronických systémů v letadlech, satelitů, vrtulníky a bezpilotní letadlo (UAV).

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v Avionics technologie také nabízí pevné základy v klíčových aspektů oboru avioniky, jako jsou komunikace, navigace, letadla, výcviku, řídicích systémů, systémů pro prevenci kolizí, černých skříněk, radar a sonar. Program připravuje studenty pro různé pracovních míst a kariéry v elektrickém, elektroniky, komunikační a navigační oblasti s větším důrazem směrem leteckém průmyslu.

Následující kvalifikace jsou také k dispozici jako výjezdu udělení aplikované Bakalář (BEng vyznamenání) v Avionics Technology.

  • Higher National Diploma (Advanced Diploma) v Avionics inženýrství - 2 roky

Proč se zaregistrovat na tomto programu?

Inženýři avionika pracují v jedné z nejvíce technologicky vyspělých oborů strojírenství. Oni navrhnout, zkonstruovat, test a udržovat elektrických a elektronických zařízení na letadle. Práce v rámci této oblasti, vám dá možnost vytvořit pojem projekt, od rýsovacího prkna k plánování a provádění.

Paradigma programu je dovednost bázi s menším důrazem na teorii a více na práci v kurzu a aplikací. Studenti se seznámí s složitosti letadla avioniky systémů, různé druhy selhání systému, které mohou nastat a důsledky poruch. Se mísí různé disciplíny, jako jsou matematika, přírodní vědy, avioniky technologií, včetně aerodynamika, řízení letu, elektroniky a komunikace. Je to program, velmi dovednost-založené s cílem učinit Žák dovednosti přenositelné do celé řady možností zaměstnanosti v rámci leteckého průmyslu.

Akreditace

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v Avionics Technology je dvojí ocenění program, vyplývající ze Emirates Aviation University a Coventry University ve Velké Británii. Toto ocenění EAU je uznána ze strany národních kvalifikací Authority (NQA) v SAE.

Higher National Diploma (Advanced Diploma) v Avionics inženýrství je dvojí výjezd ocenění udělené Emirates Aviation University a Pearsonova Velké Británii. Toto ocenění EAU je uznána ze strany národních kvalifikací Authority (NQA) v SAE.

Kariérní vyhlídky

EAU má pracovní vztah prvotřídní s Emirates Airline a jiných leteckých zařízení, Spojených arabských emirátů, které nabízejí skvělé pracovní příležitosti. Naši studenti pokračovali najít kariéru v obou avioniky designu a aplikací a technické inženýrství s leteckých společností, systémy dodavateli, výrobci komponentů a poskytovatelů služeb.

Praktická zkušenost

Nejen, že se studenti naučí úplnou teorii, ale EAU bude také poskytovat prostředky získat praktické zkušenosti v dobře vybavených laboratořích a dílnách, jakož i praktické zkušenosti v reálném pracovním prostředí přes pracovní školení a stáže kde je to vhodné.

Absolventi Úspěch

Společnosti, které používají absolventy of the Emirates letectví University Applied bakalář (BEng vyznamenání) v Avionics programu Technology patří: Emirates letecká společnost Etihad Airways, Air Arabia, Flydubai, Mubadala Aerospace a Bahrajnu letectvo.

osnova

Typický tříletý studijní plán

Další studie

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v Avionics technologie umožňuje postoupit ke studiu na magisterské úrovni v několika inženýrství a non-technických oborů

Způsob doručení

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v Avionics programu Technology lze studovat na plný úvazek pouze základ.

DOBA

Tři roky.

Program taught in:
Angličtina

See 7 more programs offered by Emirates Aviation University »

This course is Campus based
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Price
85,000 AED
Poplatky za studium, 2500 AED Registrační poplatek
Deadline
By locations
By date