Read the Official Description

Applied Bakalář (BEng vyznamenání) v letecké techniky

Aerospace a Aeronautical Engineering je vysoce vyvinutý disciplína, která zkoumá, jak je to možné letu a jak jsou létací vyráběny, hnaný, provozována, kontrolována a udržována.

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v letecké techniky nabízí podnětné, dynamické, a hands-on kurz v letectví a letecké inženýrství. Tento program vám poskytuje praktický výcvik a obchodní prozíravost, které budete potřebovat k úspěchu v této high-tech oblasti. Program připravuje studenty pro různé pracovních míst a kariéry v leteckém průmyslu na pořízení letadel, plánování, konfigurace a údržby.

Následující kvalifikace jsou také k dispozici jako výjezdu udělení aplikované Bakalář (BEng vyznamenání) v letecké techniky.

  • Higher National Diploma (Advanced Diploma) letecké inženýrství - 2 roky

Proč se zaregistrovat na tomto programu?

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v letecké techniky je tříletý program založený na britském modelu pro ocenění vysokých škol. Během těch tří let budou studenti dostávají široký vzdělání a uplatnění ve všech Aerospace disciplínách, jako je aerodynamika, mechaniky letu, pohonné, konstrukcí a systémů.

Od prvního dne studium na naší univerzitě, bude Žáci používat letadla jako objekty studie s cílem získat znalosti o učení dovedností. V průběhu programu, důraz přesouvá postupně od teorie k aplikaci. Přednášky se střídají s semináře, laboratorních cvičení a projektů, kde si dát znalosti, které získali v praxi. Paradigma programu je dovednost bázi s menším důrazem na teorii a více na práci v kurzu a aplikací.

Letecký průmysl má mnoho zajímavých příležitostí - od návrhu a konstrukce až po údržbu a provoz. Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v leteckém programu technologie poskytují žákům znalosti a dovednosti pro výkon těchto příležitostí. Studenti budou rozvíjet technické dovednosti potřebné k udržení 21. století leteckém a kosmickém flotil do budoucnosti. Studenti se naučí kontrolovat, udržovat, odstraňování problémů, diagnostikovat, rozvíjet a opravit nesrovnalosti letadel, která používají vysoce moderní vybavení a techniky.

Akreditace

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v letecké techniky je dvojí ocenění program, vyplývající ze Emirates Aviation University a Coventry University ve Velké Británii. Toto ocenění EAU je uznána ze strany národních kvalifikací Authority (NQA) v SAE.

Higher National Diploma (Advanced Diploma) letecké inženýrství je dvojí výjezd ocenění udělené Emirates Aviation University a BTEC Pearson, UK. Toto ocenění EAU je uznána ze strany národních kvalifikací Authority (NQA) v SAE.

Kariérní vyhlídky

Tento program si klade za cíl vybavit absolventy s dovednostmi, aby se stal úspěšným inženýrů a inženýrských manažerů, a to jak ve vzdušném prostoru a širší strojírenský průmysl. Absolventi tohoto programu se posléze stal inženýři údržby letadel, projektanty, konstruktéry, kvalitní inženýry a inženýrské manažery pro širokou škálu firem. Někteří si vybrali, aby se stal piloty. Absolventi se mohou rozhodnout dosáhnout vyšší vzdělání (magisterské a doktorské stupňů) v několika technických oblastech, které zahrnují letecké techniky a strojírenství.

Praktická zkušenost

Nejen, že se studenti naučí úplnou teorii, ale EAU bude také poskytovat prostředky získat praktické zkušenosti v dobře vybavených laboratořích a dílnách, jakož i praktické zkušenosti v reálném pracovním prostředí přes pracovní školení a stáže kde je to vhodné.

Alumnni Úspěch

Společnosti, které používají absolventy Emirates letectví University Applied Bakalář (BEng vyznamenání) v leteckém programu Technology patří:

  • Emirates Airline
  • Etihad Airways
  • Air Arabia
  • Flydubai
  • Mubadala Aerospace
  • MASCO - Mideast Aircraft Services Company
  • Rolls-Royce Aviation
  • GE Aviation
  • Bahrain Air Force

osnova

Typický tříletý studijní plán

Další studie

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v letecké techniky umožňuje postoupit ke studiu na magisterské úrovni v několika inženýrství a non-technických oborů.

Způsob doručení

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v leteckém programu Technology lze studovat na plný nebo částečný úvazek.

DOBA

Tři roky.

Program taught in:
Angličtina

See 7 more programs offered by Emirates Aviation University »

This course is Campus based
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Price
85,000 AED
Poplatky za studium, 2500 AED Registrační poplatek
Deadline
By locations
By date