Read the Official Description

Applied Bakalář (BEng vyznamenání) v Aviation Maintenance Engineering

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v Aviation Maintenance Engineering se dodává ve spolupráci s Coventry University ve Velké Británii. Dva roky (část - time), program je určen pro vyšší vzdělání těm vlastnit ekvivalent EASA nebo GCAA osvědčení o uznání B1 nebo B2. Učební plán je navržen tak, aby rozšíření znalostí v oblastech bezpečnosti letadel a řízení kvality, které jsou relevantní pro inženýry údržby.

Proč se zaregistrovat na tomto programu?

Tento program dává inženýrům údržby letadel, držitelé GCAA / kategorie B licence EASA nebo rovnocenným, možnost rozvíjet svou kariéru získáním akademického uznávání za dva roky na částečný úvazek, aniž by museli opustit práci. Tento program umožní uchazeči konsolidovat své odborné zkušenosti s uznávanou akademického titulu. To také dává inženýrům nároky na údržbu příležitost pracovat v oblastech, jako jsou technické služby, podpůrné služby, plánování a řízení údržby a vývoje produktů.

Akreditace

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v letectví Údržba inženýrství je dvojí ocenění program, vyplývající ze Emirates Aviation University a Coventry University ve Velké Británii. Toto ocenění EAU je uznána ze strany národních kvalifikací Authority (NQA) v SAE.

Absolventi tohoto programu obdrží dvě ocenění:

  • BEng vyznamenání v oblasti údržby letadel z Coventry University
  • Applied Bakalář v oboru leteckého inženýrství Údržba od Emirates letectví University

Kariérní vyhlídky

EAU má pracovní vztah prvotřídní s Emirates Airlines a dalšími SAE místních leteckých zařízení, které nabízejí skvělé pracovní příležitosti. Naši studenti úspěšně našli kariéru v údržbě inženýrství s různými leteckých společností, výrobci komponentů a poskytovatelů služeb.

osnova

Program se skládá z 9 modulů:

Ref. Modul
1 Řízení údržby letadel
2 Engineering Matematika 2
3 Inženýrské vědy 2
4 Aerospace Technology II
5 Letové způsobilosti
6 Leteckém a kosmickém průmyslu Studies
7 Total Quality Management
8 Bezpečnost letadel, bezpečnost a nouzové plánování
9 individuální projekt

Další studie

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v letectví Údržba inženýrství umožňuje postoupit ke studiu na magisterské úrovni v několika disciplínách.

Způsob doručení

Modulární základna (režim blok) s třídami obvykle konají každých 11 týdnů (pět dní na jeden modul, ve čtvrtek-pondělí).

Posouzení

Hodnocení je založeno na práci v kurzu (ve své třídě posudků, písemná práce) a / nebo závěrečnou zkouškou. To bude typicky zahrnovat průměrně 40 hodin kam pravidelně aktivity na modulu s dalším nezávislým učení.

Trvání

O dva roky (part - time).
Program taught in:
Angličtina

See 7 more programs offered by Emirates Aviation University »

This course is Campus based
Start Date
Duration
2 let
Kombinované
Price
90,000 AED
Nabitý program / 2500 AED Registrační poplatek
Deadline
By locations
By date