Aplikovaný bakalářský (Beng vyznamenání) ve strojírenství

Emirates Aviation University

Popis programu

Read the Official Description

Aplikovaný bakalářský (Beng vyznamenání) ve strojírenství

Emirates Aviation University

Applied Bakalář (BEng vyznamenání) ve strojírenství

Strojírenství tvoří základ různých inženýrských oborů. Absolventi tohoto oboru mohou být použity v široké škále pracovních příležitostí. Program je navržen tak, aby inženýrům rozvíjet své dovednosti a kompetence v mechanické, údržbu a výrobní proces strojírenských odvětvích, aby vyhovovaly potřebám dnešních průmyslu.

Následující kvalifikace jsou také k dispozici jako výjezdu udělení aplikované Bakalář (BEng vyznamenání) ve strojírenství.

  • Higher National Diploma (Advanced Diploma) ve strojírenství - 2 roky

Proč se zaregistrovat na tomto programu?

Studenti získají celou řadu nezbytných kompetencí v oblastech souvisejících s jejich stávajícím nebo zamýšlené zaměstnání, jako je CAD, navrhování, konstrukční návrh, inženýrské vedení, zaměstnatelnost dovednosti a řízení projektů. Studenti se naučí používat své matematické a analytické schopnosti řešit problémy reálného života. Budou vybaveny kompetence v organizaci a analýzu informací, komunikovat s výpočetní techniky a výběr konstrukčních materiálů.

Akreditace

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v oboru strojního inženýrství je dvojí ocenění program, v současné době vyvíjeny a dokončena má být uděleny Emirates Aviation University a Coventry University ve Velké Británii.

Higher National Diploma (Advanced Diploma) ve strojírenství je dvojí výjezd ocenění udělené Emirates Aviation University a BTEC Pearson, UK. Ocenění EAU podléhá schválení ze strany národních kvalifikací Authority (NQA) v SAE.

Praktická zkušenost

Nejen, že se studenti naučí úplnou teorii, ale EAU bude také poskytovat prostředky získat praktické zkušenosti v dobře vybavených laboratořích a dílnách, jakož i praktické zkušenosti v reálném pracovním prostředí přes pracovní školení a stáže kde je to vhodné.

Kariérní vyhlídky

Strojní inženýři jsou vyhledávaným ve všech typech průmyslových odvětví, jako je stavebnictví, námořní, ropy a plynu a letecký průmysl. Tento program pomáhá studentům vybudovat pevný základ pro zaměstnanost. Absolventi se mohou rozhodnout dosáhnout vyšší vzdělání (magisterské a doktorské stupňů) v několika technických oblastech.

osnova

Typický tříletý studijní plán

Způsob doručení

Aplikovaný Bakalář (BEng vyznamenání) v oboru strojního inženýrství programu lze studovat na plný úvazek pouze základ.

DOBA

Tři roky.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
85,000 AED
Poplatky za studium, 2500 AED Registrační poplatek
Information
Deadline
Locations
Spojené arabské emiráty - Dubai, Dubai
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené arabské emiráty - Dubai, Dubai
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu