Read the Official Description

cíle vzdělávání

1) Chcete-li mít široký a kritický pohled na lidské minulosti spolu s pochopením, jak tento podmínek přítomnosti a budoucnosti, stejně jako naše vnímání obou; 2) Chcete-li ukázat pochopení pro hledisek vyplývající z různých historických předchůdců, v odlišných kulturních a geografických podmínkách, při výkladu hmotné kultury; 3) Chcete-li vědět o přítomnosti člověka a jeho materiální svědectví v jeho historickém kontextu, zejména v dnešní Portugalska; 4) Chcete-li mít všeobecné znalosti hmotné kultury různých obdobích v historii Portugalska; 5) Pro pochopení metodiky a techniky používané v archeologii, stejně jako vědět o zveřejnění příslušných zjištění; 6) Chcete-li získat zkušenosti při manipulaci, výkladu a kontextualizaci archeologických nálezů: 7) Chcete-li získat archeologie práci v terénu a laboratorní zkušenosti.

Podmínky přístupu

Studenti mohou být přijati k vyššímu vzdělávání prostřednictvím Národní soutěži pro přístup k vyššímu vzdělání, speciální soutěže / režimů a vstupních systémů, systémů znovu zápisu, změny kurzu a převody. Chcete-li použít pro přístup k vysokoškolskému vzdělávání prostřednictvím Národní soutěži, studenti musí splňovat požadavky uvedené v DGES / přístupu k vysokoškolskému vzdělání.

Studijní předpoklady

Doba trvání: 3 roky / 6 semestrů.

Studenti musí provést 180 kreditů 126 kreditů založených na povinných osnov jednotek, 24 kreditů, které mají být vybrány v souboru volitelných Volitelné a 30 úvěrů přijatých v rámci nabídky volitelných Volitelné nebo v moll jiné vědecké oblasti. Každý semestr, student nemusí zaregistrovat ve více než 30 kreditů, respektovat přednost, pokud byly tyto nastaveny. Na začátku každého semestru budou studenti informováni o učebních jednotek provést, aby je vhodné, aby své akademické kariéry.

Tyto vysokoškolských studentů může ještě těžit z různých programů mobility, ve kterém FCSH / NOVA účastní jako Erasmus +, výměnné programy Almeida Garrett, mimo jiné, a podílet se na výzkumu v rámci výzkumných pracovišť fakulty.

Přístup na další kurzy

Dokončení Licenciatura míry umožňuje držiteli žádat o magisterských programů nebo jiných postgraduálních kurzů, včetně těch, které neposkytují stupeň.

pravidla hodnocení

Studenti na FCSH jsou hodnoceny na základě práce vyvinuté v průběhu semestru, založený na účast na seminářích, předložení písemných a ústních testů a zkoušek. Výsledek získaný buď prostřednictvím průběžného hodnocení nebo hodnocení testů je vyjádřena na stupnici od 0 do 20 ° C. Aby byla schválena, studenti musí mít minimálně 10 bodů se pak, nicméně, kteří poruší mít druhou možnost opakování zkoušky. Zvláštní postupy pro Hodnocení: - Worker-Student - studenti se statutem špičkových sportovců - matky a otcové studentů - vůdců Asociativní - Vojenská - Ostatní zvláštního režimu stanoveného zákonem. Studenti se speciálními potřebami mohou těžit z výukových a studijních podmínek, aby vyhovoval jejich potřebám.

Program taught in:
Angličtina
Portuguese (Portugal)

See 13 more programs offered by Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
1,064 EUR
1 063,47 € / rok 3 000,00 € / rok (mezinárodní student)
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date