BA Architektura

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Náš program Architektura si klade za cíl poskytnout studentům dovednosti a specializované znalosti nezbytné pro aplikaci kreativních a odpovědných řešení v oblasti architektury. Program pomáhá studentům pochopit jejich roli a odpovědnost jako architekti v jakémkoli daném fyzickém a kulturním kontextu, ať už je to místní nebo mezinárodní. Po ukončení programu budou absolventi schopni aplikovat své chápání prostorů jako celku a využít své znalosti vztahů mezi zastavěnými prostředími, technologiemi a geografickými, sociálními, kulturními a politickými kontexty k řešení složitých architektonických problémů. Tento program má vysoký poměr učitelů k studentům, který umožňuje velké množství individuálních konzultací, a pečlivě navržené učební osnovy. Cílem tohoto programu je umožnit studentům absolvovat promyšlenou perspektivu a komplexní plán jejich budoucího profesního rozvoje.

Programujte fakta

 • Doba trvání: 4 roky / 8 semestrů
 • Body: 240 ECTS
 • Jazyk angličtina
 • Titul: Bakalář umění (BA)
 • Místo: Berlín-Charlottenburg
 • Začátek: říjen
 • Poplatek: 660 € měsíčně

Staňte se architektem s naším bakalářským programem v Berlíně International

Program Architecture BA vás připraví na budoucí kariéru zdokonalením vašich kreativních, plánovacích a profesionálních dovedností. Během programu vám vybavíme všechny nástroje potřebné k pochopení a přispění k vybudovanému prostředí sociálně a ekologicky odpovědným způsobem v jakémkoli daném kontextu. Pro program mají zvláštní význam kreativní a kritické myšlení, dovednosti při řešení problémů, přizpůsobivost, mezinárodní výhled, interdisciplinární zkušenosti a mezikulturní kompetence.

Kariérní možnosti

Program Architecture BA vás připraví na budoucí kariéru zdokonalením vašich kreativních, plánovacích a profesionálních dovedností. Během programu vám vybavíme všechny nástroje, které budete potřebovat, abyste mohli porozumět a přispívat k vybudovanému prostředí sociálně a environmentálně odpovědným a kreativním způsobem v jakémkoli daném kontextu. Pro program mají zvláštní význam kreativní a kritické myšlení, dovednosti při řešení problémů, přizpůsobivost, mezinárodní výhled, interdisciplinární zkušenosti a mezikulturní kompetence. Absolventi architektury * mají na trhu různé pracovní příležitosti. Po absolvování Berlin International mohou absolventi pracovat na tvorbě a úpravě různých typologií a měřítek. Existují různé pracovní perspektivy a zaměstnavatelé, jako například:

 • Architektura a urbanistické kanceláře
 • Stavební firmy
 • Průmysl stavebních materiálů
 • Kulturní a impozantní instituce
 • Výrobní návrh filmu, televize, divadla
 • Designové agentury a veletrhy
 • Práce na volné noze

Jak mohu požádat o studijní program BA Interior Design?

Aplikační proces pro studium Interior Design v Berlíně International je velmi snadný. Své osobní údaje můžete snadno a bezpečně sdílet prostřednictvím platformy online aplikací. Po obdržení potvrzovacího e-mailu s odkazem můžete odeslat kopii dokumentů:

 • Kopie pasu nebo průkazu totožnosti
 • Kopie vysokoškolského diplomu s přepisem (německý Abitur / Fachabitur nebo jeho ekvivalent). Potřebujeme také oficiální překlad diplomu a přepisu do angličtiny nebo němčiny, pokud jsou v jiném jazyce.
 • Kopie testu anglického jazyka
 • Portfolio s maximálně 10 pracemi

ŽÁDOST O STUDIJNÍ PROGRAMY (COVID -19 AKTUALIZACE)

Prodloužili jsme naši přihlášku do 30. září 2020. U zahraničních studentů doporučujeme podat přihlášku nejpozději do 15. srpna, aby bylo dost času na vízové a cestovní formality.

Q1. Je proces žádosti stejný?

A1. Ano, přijímáme přihlášky do programu Fall Intake 2020. Stále přijímáme žádosti a nabízíme studentům, včetně zahraničních žadatelů.

Pokud jste se dosud nepřihlásili, ale máte v úmyslu tak učinit, měli byste se přihlásit podle plánu. Náš tým vám poradí ohledně všech aspektů studia na Berlin International.

Přihlášku můžete podat 24/7 prostřednictvím našeho aplikačního portálu na adrese: https://application.berlin-international.de/

Q2. Změní se termín aplikace?

A2. Ano, prodloužili jsme naši lhůtu pro podávání žádostí do 30. září 2020. U zahraničních studentů doporučujeme podat přihlášku nejpozději do 15. srpna, aby bylo dost času na vízové a cestovní formality.

Q3. Jak mohu požádat o vízum, pokud jsou ambasády uzavřeny?

A3. Obraťte se na německé velvyslanectví nebo konzulát ve vaší domovské zemi a informujte se o vízovém procesu v současné situaci.

Q4. Pokud je moje vízum zpožděno, jak pozdě mohu začít a jak mohu držet krok se svou prací na kurzu?

A4 / BI může zaručit začátek podzimního semestru 2020, s virtuálními možnostmi výuky pro studenty, kteří nemohou kvůli svému cestovnímu omezení nebo zpoždění ve vízech včas zahájit studium na akademické půdě. Tito studenti mohou začít studovat online ze svých domovských zemí a poté pokračovat ve studiu na akademické půdě, jakmile budou moci cestovat do Německa.

Můžeme zaručit, že nabídneme paralelní výuku online kurzů na akademické půdě po celý první semestr. Studenti, kteří mají problémy s včasným přijetím kvůli omezením COVID-19, budou muset dorazit do Německa nejpozději začátkem druhého semestru, tj. 1. dubna 2021.

Q5. V případě, že nový student nechce navštěvovat online kurzy, jaký by to byl postup?

A5. Studenti, kteří nemohou na podzim semestru 2020 začít studovat na akademické půdě kvůli cestovním omezením COVID-19 nebo zpožděním víz, mohou zahájit online kurzy ze svých domovských zemí a pokračovat ve studiu na kampusu ihned poté, co budou moci cestovat do Německa .

Pokud nechtějí zahájit kurzy online, mohou také bezplatně odložit začátek studia na příští podzim 2021. Noví studenti musí začít na podzim; jarní start není možný.

Q6. Začne podzimní semestr 2020 včas?

A6. Podzimní semestr 2020 začne později, než se původně plánovalo:

 • Uvítací dny: Novinka: 28.10.2020 - 30.10. 2020
 • Začátek vyučovacího období: Nový: 2.11.2020
Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging ... Čtěte více

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging, innovative and practice-oriented education that advances the academic, cultural and linguistic potential of our students and prepares them for international careers in a globalized world. Méně