Architektura - letní designu

International Accelerator

Popis programu

Read the Official Description

Architektura - letní designu

International Accelerator

Architektura - Letní design

Architektura Program je pětiletý program, který vede k akreditované profesního bakaláře architektury stupně. Profesionální Bachelor of Architecture (B. Arch.) Je plně akreditovaný program v Národním Architektonické akreditaci rady. Osnovy pět let je strukturována jako dvě etapy studia: pre-architektury a profesionálních studií. vzdělávací příležitosti servisní tvoří důležitou součást v učebních osnov. Poté, co promoval s tímto stupněm a úspěšném dokončení šestiměsíční stáž, absolventi jsou způsobilí začít brát licenční zkoušky jsou.

Letní Design Studio

Studenti, kteří úspěšně absolvují 27 hodin, přejetím ARCH1000, obecné fyziky I a Calculus I nebo Math 1150, a dosáhnout minimální kumulativní GPA 2.80 jsou způsobilé být přijat do léta Design Studio. V případě, že všechny dostupné Letní design sedadla nejsou naplněny na základě stanovených kritérií, může výbor rozhodnout obsazení zbývajících míst na základě studijních výsledků žadatelů. Léto Design Studio sekvence je rozdělena na dvě sezení. V průběhu prvního tréninku, práce každého studenta je pravidelně hodnoceny vzhledem k jeho / její vrstevníci. Na konci prvního sezení, studenti s nejvyšší hodnosti ve své třídě jsou přijímány na zasedání dva, s výhradou dostupného prostoru. Studenti nejsou přijímány do druhého ročníku ateliéru může rozhodnout znovu podstoupit celou sekvenci kurzů v průběhu následujícího Summer Session designu, pokud splňují podmínky pro přijetí, nebo se může rozhodnout změnit majorů.

Vstup do pořadí druhý rok Studio je založen na přijetí stupně C nebo lepší v obou ARCH 1020 a ARCH 1420. Politika Úprava Grade nesmí být použito k postupu do druhého ročníku studia.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Boston, Massachusetts
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Boston, Massachusetts
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu