Read the Official Description

Bakaláře architektury stupně se uděluje po dokončení osnov pěti let. Kvalifikovaní studenti mohou zvolit, zda pokračovat souběžně druhou bakaláře architektury interiéru stupně.

Ve Spojených státech, většina registrační tabule státní vyžadují určitý stupeň z akreditované profesionální studia programu jako nezbytný předpoklad pro udělení licence. Národní Architektonické Akreditační rady (NAAB), která je jediným agentura oprávněna pověřit americké profesionální studijních programů v oblasti architektury, rozeznává tři typy stupňů: bakalář architektury, mistra architektury, a doktor architektury. Program může být uděleno šest, tři nebo dvouleté období o akreditaci, v závislosti na stupni souladu se zavedenými vzdělávacích standardů.

Doktor architektury a mistr architektury studijních programů se může skládat z pre-profesionální bakalářský titul a profesionální absolventské hodnosti, že když získal postupně představovat akreditované odborné vzdělání. Nicméně, před profesionální titul není samo o sobě uznán jako akreditovaném studijním. Auburn další akreditace návštěva pro architekturu programu je v roce 2017.

Auburn University, School of Architecture, plánování a krajinářské architektury nabízí následující Naab-akreditovaném studijním programu: Bachelor of Architecture (159 kreditů). Čtyřletý pre-profesionální Bachelor of Science v environmentálního designu není profesionálně akreditovaných studijních.

Auburn University je členem Asociace Collegiate školy architektury.

Studenti jsou vedeni k práci v kanceláři architekta, na staveništi nebo v jiné schválené profesní snažení před svým čtvrtým rokem.

Bakaláře architektury interiéru studijní program nabízí holistický přístup k designu, který se zaměřuje na vztah mezi interiéru i exteriéru prostoru. Interiér Architektura studentům rozvíjet lepší kritického myšlení schopnosti v souvislosti s výstavbou prostoru, progresivní významnosti, udržitelnosti a reprezentaci. Auburn má integrovaný interiérové ​​architektury a architektura v tomto jedinečném programu vede k udělení dvou stupňů po dokončení pátého ročníku. Není možné získat bakalářský titul v oboru interiérové ​​architektury bez duální architektury profesionální úrovni. Studenti Architektura musí platit odděleně pro interiérové ​​architektury programu prostřednictvím soutěžního aplikačním procesu. Absolvent, který obdrží bakalářský interiérové ​​architektury stupně a bakaláře architektury míry je osoba, školeni v interiérové ​​architektury a architektury, který je kvalifikován sedět na architektonické licenční zkoušky po dokončení IDP a pak sedět na NCDIQ zkoušku pro interiéry, založená na přezkum přepis. Viz poradce pro podrobnosti.

Architektura akademické standardy a zásady

Zápis do druhého ročníku studia je omezená a způsobilost pro přijetí do architektury a interiérového architektura je založena na výkonu v hřišť v prvním roce modelové osnovy. Architektura Program nabízí dvě možnosti pro dokončení Pre-Architecture první ročník modelové osnovy: sled Foundation Unit Studio a sekvence Summer Design studio. Umístění Pre-Architecture studentů do jedné z těchto vstupních sekvencí je stanovena nezávislým výborem Architecture Program. Informace o způsobu umístění sekvence vstupu bude zaslán všem studentům Pre-Architecture, kteří byli přijati na Auburn do 1. února před pád termín vstupu. Studenti se neúčastní v nadačním Unit Studia mají možnost zvolit vstoupit do designérské studio sekvenci v letním semestru po prvním roce jejich zápisu. Umístění v Foundation Unit Studio sekvence budou sděleny před Camp War Eagle. Studenti Pre-architektura musí obdržet "S" v ARCH 1000, ARCH 1010, a ARCH 1060 před přijetím do kurzu sekvenci ARCH 1020 / ARCH 1420. Studenti přijaté do sekvence Foundation Unit Studio nemohou odložit jejich přijetí do jiného akademického roku. Studenti, kteří nedokáží úspěšně dokončit studiové sekvenci zimním semestru či studenty nepřijal do sekvence druhého ročníku Studia na konci letního semestru, nebude předána do programu nadace za kus. Tito studenti se mohou rozhodnout k účasti v následujícím Summer design Studio sezení a budou muset podílet na celé letní program. Způsobilost je závislá na Summer designu kritérií.

Auburn univerzitní studenti, kteří úspěšně absolvují 27 hodin, přejetím ARCH 1000, obecné fyziky I a Calculus I nebo MATH 1150, a dosáhnout minimální kumulativní GPA 2.80 jsou způsobilé být přijímán do Summer Design. V případě, že všechny dostupné Letní design sedadla nejsou naplněny na základě stanovených kritérií, může výbor rozhodnout obsazení zbývajících míst na základě studijních výsledků žadatelů. Léto Design Studio sekvence je rozdělena na dvě sezení. V průběhu prvního zasedání pracovní každého studenta je pravidelně hodnoceny vzhledem k jeho / její vrstevníci. Na konci prvního sezení jsou přijímány studenti s nejvyšší hodnosti ve své třídě do Session Two, s výhradou dostupného prostoru. Studenti nejsou přijímány do druhého ročníku ateliéru může rozhodnout znovu podstoupit celou sekvenci kurzů v průběhu následujícího Summer Session designu, pokud splňují podmínky pro přijetí, nebo se může rozhodnout změnit majorů.

Vstup do pořadí druhý rok Studio je založen na přijetí stupně C nebo lepší v obou ARCH 1020 a ARCH 1420. Politika Úprava Grade nesmí být použito k postupu do druhého ročníku studia.

V případě, že stupeň D nebo F je uložen v jakékoli požadované kurzu v hlavní, pro pokračování v programu je nutná revize. Na základě výsledků této kontroly, může být požadováno student opakovat kurzu, nebo v případě designérských studií, celé studio sekvence pro tento příslušný rok úrovni. Studenti dostávají druhou D při opakování požadovaný kurz bude přezkoumána pro pokračování v programu. Podobně, student obdrží většinu stupňů C nebo horší může být přezkoumána pro pokračování v programu.

Studenti musí udržovat profesionální standardy chování, jak je uvedeno v politice eHandbook Student, po celou dobu, zatímco na univerzitní vlastnictví a zároveň se účastní školních sponzorované výpravy, akce a aktivity. Pokud tak neučiníte, může mít za následek vyloučení z programu.

Chcete-li přejít na začátek sledu designérském studiu na třetí, čtvrté nebo páté úrovně roku, musí mít student dokončeny všechny požadované podmiňující předměty pro daný příslušný rok úrovni, jak je uvedeno v modelové osnovy. Zápis do 3000 úrovně BSCI kurzů budou omezeny na ty studenty s GPA 2,50 nebo vyšší a druhá-leté postavení v designérském studiu.

Architektura Přenos Studenti

Přeneste studenty v architektuře musí splňovat minimální požadavky stanovené Auburn University které mají být přijaty na vysoké škole architektury, designu a stavebnictví. Budou doporučuje začít s posloupností Summer Design. Přenos studenti musí také splňovat minimální kvalifikaci pro přijetí do léta Design. Přenos studenti by měli kontaktovat ADV ČR služby studenta nejpozději v lednu požádat o místo v letním Design Studio.

Založení oddělení Studio umístění pro kandidáty převod je stanoven každý rok ředitel školy, Architecture programu židli, First-Year koordinátorem programu a zástupce Úřadu služby studentům. Až 20 procent Foundation Unit Studio polohách mohou být vyhrazeny pro převody každý rok; Nicméně, bude pozice vyplní pouze v případě, studijní výsledky převádějícího studenta je konkurenceschopný s nejvyšší úroveň Foundation Unit Studio pořadí studenty z tohoto akademického roku prváku přijímacím kole. Je možné mít Foundation jednotky Studio s žádnými studenty převodu. Transfery přijaté do nadace Unit Studio sekvence nesmí odložit jejich přijetí do jiného akademického roku.

Přeneste studenty z Naab akreditovaných programů architektury, vedle které splňují minimální požadavky stanovené podle Auburn University, budou muset předložit portfolio své práci Výboru pro přezkum Akademického (ARC) pro vyhodnocení. ARC bude určovat úroveň umístění v profesionálním architektura design studio sekvenci nebo v pre-architektury programu.

Zvláštní příležitosti pro kvalifikované architektury a studenty interiérové ​​architektury

Během třetího ročníku Design Studio studenti mohou účastnit alespoň jednoho z různých terénních studií příležitostí zaměřených na obohacování praktické zkušenosti studentů a přípravu studentů na profesní život. Tyto příležitosti zahrnovala i mezinárodních studií program s řadou možností pro studium v ​​zahraničí, jakož i možnost účasti v ateliéru venkova - program založený na venkově západní Alabama, kde se studenti zapojit místní komunity prostřednictvím hands-on service-learningových projektů na pomoc splňují potřeby přístřeší a zlepšení kvality jejich životnosti. V Kromě požadovaných třetím příležitostí ročně, studenti mohou mít další příležitosti během svého pátého ročníku k účasti v ateliéru venkova nebo Auburn Centra pro architekturu a urbanistické studie - konstrukční centrum v centru Birminghamu, kde studenti a schopnost vyšší úrovni zapojit komunitních-střed, činnostech převážně osobního charakteru-learning. Účast na každý z těchto programů je omezená, a studenti mohou být připuštěny k účasti na základě akademické postavení, dostupných zdrojích a výběrovém řízení.

Odborné stáže u praktikujících architektů se doporučuje před posledním ročníku studia.

Architektura / Vnitřní architektura (ARIA) akademické standardy a přijímací politika

Účast v programu Vnitřní architektura (ARIA) je vysoce selektivní. Studenti se mohou ucházet o programu interiérové ​​architektury na jaře druhém ročníku Programu architektury. Tato politika umožňuje letní ARIA velikost třídy práce na bázi ročních dostupných zdrojů fakulty.

Jarní semestr aplikace (2. ročníku)

Interiér architektury fakulty bude výběr z druhého ročníku na konci jarního semestru. Velikost třídy je na základě dostupných zdrojů fakulty a může se měnit každý rok. Tito studenti budou zpočátku podílet na ARIA-určený třetím rokem zimním semestru Studio. Výběr studentů je založen především na posouzení ARIA fakulty-složený vstupné Board of předložené projektové práce. Posouzení bude založeno na prohlášení studentů o záměru ao tři projekty, které ukazují vysokou kvalitu designu schopnosti. Vysoká kvalita designu schopností je považován za údaj o schopnosti žadatele, aby se na dodatečných požadavků stupni ARIA stupně. Kromě toho je nutné, aby přijímaných studentů dokončili jejich vhodné studio kurzu a udržovat minimální 3.0 GPA pro podmíněné přijetí do ARIA dvojí studijním programu. Studenti musí udržovat minimálně o 3,0 GPA ve svém studiu kurzu během třetího a čtvrtého roku pokračovat do ARIA letním semestru práce. Je-li 3,0 studio GPA není zachována, bude vyžadováno přezkoumání podle ARIA přijímací rady s cílem stanovit způsobilost studenta, aby pokračovaly v programu.

Program taught in:
Angličtina

See 9 more programs offered by Auburn Global »

This course is Campus based
Start Date
May 2019
Sept. 2019
Duration
5 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
May 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

May 2019

Location
Application deadline
End Date

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date