Architektura

International Accelerator

Popis programu

Read the Official Description

Architektura

International Accelerator

architektura

BA v oboru architektury je navržen tak, aby sloužil jako platforma nebo foundational stupně pro studenty, kteří plánují se specializují na architektuře a dalších oborů, které se zaměřují na navrhování, plánování a výstavbě zastavěného prostředí. To vystavuje studenty do myšlenek a postupů v současné době používané na všechny školy designu disciplíny a zaměřuje se na mnoho z podnikání, komunikace a organizační schopnosti, které nejsou zahrnuty do technických požadavků na absolventy učebních osnov. Studenti na KU, kteří začnou v BA v oboru architektury, společně se zapsat do postgraduální profesionálních mír a absolvovat kurzy, které se počítají ke BA a postgraduální profesionální úrovni.

Všichni studenti BA vzít jádro tříd v architektuře, designu a plánování. Jádro zahrnuje sled dovedností založených na studiích, kurzy průzkum v rámci každé školy disciplín, a kurzů v architektonické historii a teorii.

Tento stupeň jádro je doplněno s třídami, které splňují základní osnovu, další kurzy, které splňují požadavky některého z vysokoškoláka programy certifikátu a pokročilé odborných kurzů s obohacováním, které splňují požadavky na absolventy odborných stupňů. Od samého začátku, každý student pracuje s poradcem, aby se ujistil, že odpovídající dochází k pokroku a to jak směrem k dokončení bakalářského stupně, a pokud je určen, postgraduální profesionální titul.

Někteří studenti se mohou rozhodnout pro dokončení 124-BA kreditní bez pokračování a dokončení další rok (nebo dva) musí dokončit jedním z profesionálních studijních cest. Čtyřletý, 124-úvěr průběh studie, která vede k Bachelor of Arts (BA) v oboru architektury připravuje studenty na postgraduální vzdělávání v mnoha jiných oblastech, jako je právo, obchod, vláda, facility managementu a veřejné správy, které jsou rozšířené širokým znalostmi architektury. To také připravuje je na práci v mnoha oblastech souvisejících s architekturou.

Většina z těchto oblastí specializace přesahují tradiční sféry formální architektonického designu, technického zařízení budov a staveb. Architektonické specializace se objevily při plánování prostoru, akustika, osvětlení, památkové péče, úspory energie, územního plánování, urbanistiky, počítačové aplikace, posuzování vlivů na životní prostředí, bezpečnost život regulaci a vyhodnocování post-stavební. Nové specializace nadále objevovat, protože nových sociálních potřeb a zdokonalených technologií.

BA architektonické studie absolventi používali různé koncentrace odborných kurzů s obohacováním najít zaměstnání v širokém spektru oborů ve veřejném i soukromém sektoru. V rámci federální a státní vlády, absolventi BA šly pracovat v oblasti facility managementu, prostorového plánování, historické uchování poradenství a dalších úřadů, které se zabývají veřejným budov. Na místní a obecní úrovni, našli zaměstnání v rozvojových agentur ekonomické, kulturní dědictví a komunitních center a podobných veřejných organizací, které podporují zlepšení, zachování nebo změnu zastavěného prostředí.

Někteří také odešel pracovat v ne-pro-zisk a rozvojových agentur a veřejného a soukromého sektoru a organizace federálně financovaných které podporují komunitní hospodářského růstu a vývoje, které zahrnují rozsáhlé plánování, průzkumných prací, bydlení analýzy, komunitní organizace, a dalších "zdola" úkolů.

V soukromém sektoru, absolventi BA spojily své vzdělání v oblasti architektury se samozřejmě práce v komunikaci, řízení projektů a organizačního chování k pozemkům pracovních míst v oblasti facility managementu, správy nemovitostí, stavebních materiálů zásobování a prodeje, architektonické služby marketingu a památkové péče mapování, výzkumu a konzultaci.

Studenti, kteří absolvují BA a později chtějí stát licencovaných architektů může vykonávat profesionálně akreditované Master of Architecture stupně.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Boston, Massachusetts
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Boston, Massachusetts
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu