Cíle výcviku

Účelem licenčních výtvarných umění je umožnit studentům: - získat solidní obecné kultury ve velké umělecké slohy a koncepcí zásobování uměleckou praxi - osvojit si postupy pro umělecké praxe ( estetika, pluralitní přístupy) prostřednictvím seminářů a workshopů - rozvíjet přenositelné dovednosti založené na slučování znalostí a příprava pro profesionální integraci, a to prostřednictvím specializovaných kurzů, metodických lekcí a kurzů.

Toto školení poskytuje přístup k mnoha profesí, kde se vyžaduje umělecké citlivosti, intelektuální zvídavost, kritické myšlení a praktické schopnosti.

+ TRAINING

Student vyzývají, aby se stal autorem jeho vzdělání, a to prostřednictvím: - při výběru své kariéry (16 minor plánovanou) - volby otevřít další učení - jeho volba stáží míst (1 rok praxe na vzdělávání ) a mezinárodní mobilita (schopnost vykonávat jeden semestr v zahraničí) - specializace profesionálního projektu přípravy modul (PEP nebo PEP +).

Ostatní aktiva: - praxe z cizího jazyka (až dvě v přípravě) - osobní vzdělávací podporu, díky přítomnosti úředníka školení za rok, a sledovat odborné a akademické projekt Student - trénink založený na mobilizaci kvalifikovaných učitelů a výzkumných pracovníků a kvalifikovaných odborníků - rozsáhlá síť partnerských univerzitách v zahraničí (sto partnerských univerzit) a silným zastoupením v mnoha profesionálních odvětvích.

  • Promotions lidském měřítku, vynikající úspěšnost při vyšetření.

VSTUPNÉ

  • L1: bakalářské. Aplikace přes webové stránky přijímací postbac.
  • L2: držte L1 ve výtvarných umění. Výběr souboru.
  • L3: držte L2 ve výtvarných umění, nebo, s výhradou přijetí uznávání předchozího vzdělávání komise jakékoliv jiné úrovni Bac 2 blízko k tématu. Výběr souboru.

VALIDATION

  • Full Průběžná kontrola v L1; písemné záznamy nebo testy založené na materiálu L2 a L3.

Poplatky za studium 2014-2015

  • Od € 3,500 / rok (na základě příjmů). - Školení pro způsobilé vysokoškolských stipendií.
Program se vyučuje na:
Francouzština

Zobraz 4 více kurzů z West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
6 semestry
Denní studium
Price
3,500 EUR
/ Rok (na základě příjmů)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date