Ingenieria

School of Engineering

Pro splnění velké výzvy století XXI výcviku lidského kapitálu specializující se na kritických předmětů pro rozvoj naší společnosti, jako je energetika, doprava a těžba je nutná. Kteří byli vyškoleni v těchto oblastech musí mít znalosti, dovednosti a postoje (práce dovednosti), aby projekty stanou skutečností a dosažení rozvojových zemí, a zároveň zahrnující technologické a interpersonální dovednosti.

School of Engineering poskytuje Duoc UC studentům technických školení a technických oborech v oblasti údržby, strojů a těžbu, elektřiny a automatizace, a také mechanické Automotive a autotronik technologií.

Automobilový průmysl a autotronik Engineering

Oblasti automobilového a autotronik inženýrů odpovídá produkci, administrativních, obchodních a manažerských míst pro různé typy podniků v automobilovém průmyslu, jako jsou servisních středisek, technických kontrolních rostlin, multi-značkových služeb, úřady, technické oddělení a pojištění společnosti, které se zabývají automobilů, motocyklů a nákladních automobilů.

  • Profesionální Název: Automobilový průmysl a autotronik Engineer
  • Technický název: Mechanické Automotive a autotronik technik

Jak se přihlásit

Nejprve zkontrolujte, zda váš domov vysoká škola nebo polytechnický institut má pokračující dohodu výměnu s Duoc UC.

Důkladně výzkumu Vaše případné kurzy. Většina našich programů jsou ve španělštině; Proto zkontrolujte, zda máte dostatečné znalosti v tomto jazyce pro vaše tříd. My nabízíme zdarma 44 hodinový kurz španělštiny pro všechny non-přirozené španělské reproduktory, ale s cílem úspěšně dokončit své kurzy doporučujeme alespoň zprostředkující španělské úroveň.

Pro non-španělské reproduktory, Duoc UC rovněž nabízí cestovního ruchu a pohostinství program, plně vyučován v angličtině

Potřebné doklady

  • Stáhnout a vyplnit formulář žádosti
  • Přepisy
  • Motivační dopis
  • Kopie pasu
  • certifikát zápis
  • Nominační dopis z domovské instituce

Jakmile budete mít všechny dokumenty, prosím koordinátora mezinárodních vztahů na své domovské instituci poslat digitální verzi Maria Jimenez mjimenezt@duoc.cl~~pobj Prosím, mějte na paměti, že poté, co obdrží dokumentaci může trvat až měsíc, abychom mohli zpracovat to a zašleme vám odpověď, kvůli velkému množství dokumentů, které dostáváme během období přijetí.

Uzávěrky pro podání žádostí

15 August- 15.října : Žádost o první pololetí, březen - červenec termínu 15. února - 15.dubna : aplikace pro druhé pololetí, srpen - termín prosinec

* Doporučujeme studenty s čínskou státní příslušnost, jakmile období pro podávání žádostí začíná neboť postup víz může trvat až šest měsíců platit.

Přijetí dopisu

Měsíc po aplikačního období skončí, studenti budou informováni prostřednictvím e-mailu, zda byly přijaty nebo ne. V případě, že bude přijat, bude výtisk akceptační dopis zaslán do mezinárodní studentské důstojník z domovské instituce studenta.

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 9 více kurzů z Duoc UC »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Úno 2020
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date