automobilovém průmyslu

Palestine Polytechnic University

Popis programu

Read the Official Description

automobilovém průmyslu

Palestine Polytechnic University

Automobilové inženýrství Program je jedním z prvních programů, které byly nabídnuty podle Palestiny Polytechniky. Je to speciální program svého druhu, neboť se zaměřuje na podporu velmi důležitou kariéry sektor v Palestině, která je automobilový obchod a sektor služeb po prodeji. Program poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné, aby se stala profesionální automobiloví inženýři. Multidisciplinární povaha obsahu umožňuje poskytovat solidní základy v základech a know-how, s významným podílem v technických vědách a designu, včetně počítačově podporované navrhování.

State-of-the-art byly vyvinuty laboratoře a možností k podpoře programu pokrýt širokou škálu automobilových a mechanických technologií. Tyto zdroje umožňují studentům získat technické znalosti spolu s teoretickým pochopením nezbytných pro fungování integrovaného přístupu potřebné pro odvětví automobilového průmyslu a souvisejících odvětví v dobře vyváženým způsobem. Obsah Program umožňuje absolventům získat důležité technické dovednosti, které jsou vysoce ceněné místní úseku zaměstnanosti.

Aby byla zajištěna kompatibilita s mezinárodními normami, univerzita nedávno získal grant Tempus (zaměřené na konkrétní povolání Curricula Development pro údržbu silniční vozidlo) za účelem rozvoje programu ve spolupráci s palestinskými a evropskými partnery. Evropský grant umožnil vyvíjet obsah programu, učí zaměstnance kompetence a vzdělávací prostředky.

Program Cíle

  • Zajištění společnost s absolventy, kteří se zavázali k sociální, kulturní, globální, v oblasti životního prostředí, profesních a etických povinností vyžadovaných pro udržitelný rozvoj.
  • Kvalifikační studentům aplikovat účinné, kreativní a inovativní řešení, a to jednotlivě i kooperativně, současným i budoucím mechanické a automobilových inženýrských problémů.
  • Poskytnout studentům znalosti o základním výzkumu, základní technické, výzkumné dovednosti, technické způsobilosti a komunikačních dovedností potřebných k provedení identifikace problému, formulace a řešení.
  • Kvalifikace studenty analyzovat, syntetizovat a udržovat state-of the-art automobilových systémů pomocí správné zásady a nástroje plánovitě a včas.
  • Že se studentům poskytne požadované schopnosti provádět celoživotní učení a zaujmout vůdčí roli ve společnosti.
This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Arabic (Jordan)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Stát Palestina - Hebron
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Stát Palestina - Hebron
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu