Automobilové inženýrství Program je jedním z prvních programů, které byly nabídnuty podle Palestiny Polytechniky. Je to speciální program svého druhu, neboť se zaměřuje na podporu velmi důležitou kariéry sektor v Palestině, která je automobilový obchod a sektor služeb po prodeji. Program poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné, aby se stala profesionální automobiloví inženýři. Multidisciplinární povaha obsahu umožňuje poskytovat solidní základy v základech a know-how, s významným podílem v technických vědách a designu, včetně počítačově podporované navrhování.

State-of-the-art byly vyvinuty laboratoře a možností k podpoře programu pokrýt širokou škálu automobilových a mechanických technologií. Tyto zdroje umožňují studentům získat technické znalosti spolu s teoretickým pochopením nezbytných pro fungování integrovaného přístupu potřebné pro odvětví automobilového průmyslu a souvisejících odvětví v dobře vyváženým způsobem. Obsah Program umožňuje absolventům získat důležité technické dovednosti, které jsou vysoce ceněné místní úseku zaměstnanosti.

Aby byla zajištěna kompatibilita s mezinárodními normami, univerzita nedávno získal grant Tempus (zaměřené na konkrétní povolání Curricula Development pro údržbu silniční vozidlo) za účelem rozvoje programu ve spolupráci s palestinskými a evropskými partnery. Evropský grant umožnil vyvíjet obsah programu, učí zaměstnance kompetence a vzdělávací prostředky.

Program Cíle

  • Zajištění společnost s absolventy, kteří se zavázali k sociální, kulturní, globální, v oblasti životního prostředí, profesních a etických povinností vyžadovaných pro udržitelný rozvoj.
  • Kvalifikační studentům aplikovat účinné, kreativní a inovativní řešení, a to jednotlivě i kooperativně, současným i budoucím mechanické a automobilových inženýrských problémů.
  • Poskytnout studentům znalosti o základním výzkumu, základní technické, výzkumné dovednosti, technické způsobilosti a komunikačních dovedností potřebných k provedení identifikace problému, formulace a řešení.
  • Kvalifikace studenty analyzovat, syntetizovat a udržovat state-of the-art automobilových systémů pomocí správné zásady a nástroje plánovitě a včas.
  • Že se studentům poskytne požadované schopnosti provádět celoživotní učení a zaujmout vůdčí roli ve společnosti.
Program se vyučuje na:
Angličtina
Arabic (Jordan)

Zobraz 8 více kurzů z Palestine Polytechnic University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date