B.Eng. v automobilovém konstrukční a výrobní inženýrství

Chulalongkorn University

Popis programu

Read the Official Description

B.Eng. v automobilovém konstrukční a výrobní inženýrství

Chulalongkorn University

Automobilový průmysl je skutečně celosvětový obchod se skládá z mezinárodní multi-disciplinární funkcí v high-tech strojírenství, výrobě, design, výzkum a vývoj, logistika, management a marketing a pokrývá všechny oblasti sedmi kontinentů, jako jsou USA, Evropy, Afriky , Austrálie, a to zejména v Asii, kde se v tomto desetiletí celý automobilový koncentrace zodpovědné za 60% celosvětových automobilového průmyslu.

Jako klíčový výrobce hub z ASEANu, Thajsko je umístěn jako strategický vyvážejícím umístění pro zásobování mezinárodním automobilovém trhu. Thajsko má dlouhou historii dobře zavedenou součástí a součástek dodavatelů s velkou infrastrukturu a příznivého podnikatelského prostředí s podporou politické stability. Thajská vláda je zaměstnává politiky, které umožní Thajsko být "Detroit Asie", automobilový centrem regionu, prostřednictvím podpory investic a výrobní, stejně jako jiné činnosti, jako je výzkum a vývoj. Několik strategické plány jsou vydávány naplnit tuto potřebu.

Díky silnému růstu automobilového průmyslu v regionu, aktuální a nadcházející činnosti vyžadují inženýry s multi-technických znalostí a dovedností s mezinárodní schopností komunikace. Program Automotive Design and Manufacturing Engineering (ADME) nabízí novou dimenzi multi-disciplinární kurzy profilování z automobilového průmyslu, strojírenství, projektování, výroba, regulace a řízení. Thajsko je automobilový hub v regionu. Jako výroba roste a dalších automobilových aktivit, jako je design a vývoj i nadále růst, stejně tak i poptávku po kvalifikovaných inženýrů v regionu. Tento mezinárodní program bude poskytnout absolventům s multi technických znalostí a dovedností se perfektně hodí pro hodně-potřeboval automobilových montérům, dílů a součástek tvůrců a dalších podpůrných odvětvích. ADME program dobře zavedené vztahy s výrobci automobilů, a některé ze tříd jsou prováděny spolu s nimi plnit průmyslovou odbornost studentů.

Studenti si mohou vybrat soustředit se na oblasti, které budou mít prospěch nejvíce v různých technických oblastech automobilového průmyslu od automobilového designu až po výrobu. Kromě průmyslového profesní dráhu, absolventi se může rozhodnout dosáhnout vyšší vzdělání v příbuzných oborech.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červen 2019
Duration
Délka trvání
9 semestry
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Thajsko - Bangkok
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červen 2019
Thajsko - Bangkok
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu