Globalizace znamená konkurenci na mezinárodním poli ve všech aspektech podnikání. Zpracovatelského průmyslu a služeb jsou obzvlášť citlivé na jednotce najít nejlevnější dodavatele a nejzkušenějších pracovníků. Pouze společnosti nebo národy, které se plně využívá pokročilé technologie jsou dobře vybaveny odpovědět na potřeby spotřebitelů 21. století. Nanotechnologie je jedním z takových půjček, které může a bude úderu všechny výrobní odvětví: od těžkého průmyslu pro malé, z automobilu a na petrochemickou na textilní a oděvní. Ti v odvětví služeb tedy musí držet krok s pokroky v nanotechnologiích, pokud mají poskytovat zákazníkům nejmodernějších a efektivní řešení, jako je nanochip řešení biomedicínských nebo telekomunikačních poskytovatelů služeb.

Nanotechnologie mohou být použity téměř ve všech průmyslových odvětvích a může zvýšit konkurenceschopnost dané země. V některých odvětvích, nanotechnologie je prostředkem pro přežití. Přes významného hrozbu po sobě zanechal, mnoho firem nebo národy nemůže sklidit plný potenciál nanotechnologií vzhledem ke své víceoborové povaze a vysokých investic zapojených do výzkumu a vývoje. Naše nano-engineering program je taková investice a je skutečně multidisciplinární v tom, že ingrains u studentů základy (fyzika, chemie a biologie) a aplikuje (elektrické, chemické a materiálové inženýrství). Většina současných vědeckých a technických oborech jsou velmi roztříštěné, s malým spolupráce mezi odděleními, což má za následek vědců, kteří jsou příliš teoretické smýšlející nebo inženýry, kteří jsou slabí ve vědách. Zvýšená základna znalosti a dovednosti potřebné k soutěžit znamená, že technici mají mít pevnější základy v oblasti přírodních věd a vědci mají mít větší praktické zkušenosti. Nano-engineering program je tedy formulován tak, aby překlenout propast schopnosti obou.

Nano-engineering Program se zaměřuje na výrobu vysokoškoláky, kteří mají znalosti v chemickém, elektrická a materiálového inženýrství, které jsou základními stavebními kameny nanotechnologie. Po absolvování budou studenti jedinečný a důležitý lidských zdrojů pool by byla schopná vyvinout mnoho zpracovatelského průmyslu a služeb a vzít je na další úroveň. Příklady průmyslových odvětví, které vyžadují inženýry s nano-inženýrské dovednosti zahrnují chemikálie, lékařský, biomedicínské, elektrotechniky a elektroniky, zemědělské a textilní a oděvní. Studenti budou mít řešení problémů a analytické dovednosti, které jsou typické pro inženýry a zároveň mají hluboké znalosti vědy a materiálů, zejména těch se stupnicí velikostí v rozsahu nano-metru. Ty budou nezbytné pro poskytování Průmyslová řešení, která jsou nová a lepší, než stávající.

Nano-engineering Program si klade za cíl uspokojit potřeby průmyslových odvětví "pro inženýry, které jsou obeznámené v různých aspektů nanotechnologie. Ti, kteří absolvují z programu lze spočítat na téměř všech těch, které jsou zapojené do výroby s vysokou přidanou hodnotou a většina poskytovatelů služeb v hi-tech odvětví, které jim pomohou získat udržitelnou konkurenční výhodu. Absolventi tohoto programu mohou být spoléhal se na pro své silné vědeckých poznatků, praktických technických dovedností a účinných manažerských dovedností potřebných k vedení organizace, do stále rostoucí konkurenčním světě.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Chulalongkorn University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Červen 2019
Duration
8 semestry
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červen 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červen 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date