B.Sc. v Psychological Science

Chulalongkorn University

Popis programu

Read the Official Description

B.Sc. v Psychological Science

Chulalongkorn University

Studium na obou Chula a UQ

Psychologie Program Joint International (Jipp), které nabízí Chulalongkorn University ve spolupráci s University of Queensland (Austrálie), je inovativní čtyřletého programu, během které musí student získat minimálně 125 kreditů kurzu. Jipp nabízí cestu pro studenty získat bohaté zkušenosti studuje na obou prestižních institucích. Studenti stráví své první dva roky (4 semestry) u Chulalongkorn University, a jejich další tři semestry přičemž kurzy ve škole psychologie na University of Queensland. Jejich klauzurní bude vynaloženo na Chulalongkorn University.

Rok 1 & 2 v Chula

Prostřednictvím různých úvodních kurzech se studenti seznámí s obecnými přístupy k psychologii ve svých prvních dvou letech. Ostatní kurzy studenti musí brát patří ty, v angličtině, statistiky a metodologie výzkum což je základním předpokladem v každém akreditovaného studijního programu psychologie. Kromě toho mohou studenti vybrat z mnoha obecných vzdělávacích kurzů.

Velké dobrodružství na UQ v roce 3 a 4/1

Ve třetím ročníku a prvního pololetí jejich čtvrté, budou studenti rozvíjet hlouběji do oblasti neurologie na University of Queensland chování, zařadil 9. ve tím QS World University Rankings 2013 v psychologii (více zde). Také to nutné, jsou více do hloubky kurzech, které se zabývají výzkumnými metodami a psychologických posudků.

Rok 4/2 zpět na Chula

V závěrečném semestru, které budou vynaloženy na Chulalongkorn University, učební plán přesouvá své zaměření od toho teoretického přístupu k větší sebe-režie přístupu. Ti ve svém posledním semestru Jipp bude věnovat velkou část svého vzdělání času na takové požadavky jako vedoucí projektu a individuální studium.

Vydělejte 2 psychologie stupňů z obou Chula a UQ

Po úspěšném absolvování psychologie programu Joint International, budou studenti získat dva tituly; Bachelor of Science v oboru psychologie od Chulalongkorn University a Bachelor of Arts v oboru psychologie na University of Queensland. Podrobnosti o studijního plánu jsou popsány takto:

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červen 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Thajsko - Bangkok
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červen 2019
Thajsko - Bangkok
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu