Read the Official Description

Studium na obou Chula a UQ

Psychologie Program Joint International (Jipp), které nabízí Chulalongkorn University ve spolupráci s University of Queensland (Austrálie), je inovativní čtyřletého programu, během které musí student získat minimálně 125 kreditů kurzu. Jipp nabízí cestu pro studenty získat bohaté zkušenosti studuje na obou prestižních institucích. Studenti stráví své první dva roky (4 semestry) u Chulalongkorn University, a jejich další tři semestry přičemž kurzy ve škole psychologie na University of Queensland. Jejich klauzurní bude vynaloženo na Chulalongkorn University.

Rok 1 & 2 v Chula

Prostřednictvím různých úvodních kurzech se studenti seznámí s obecnými přístupy k psychologii ve svých prvních dvou letech. Ostatní kurzy studenti musí brát patří ty, v angličtině, statistiky a metodologie výzkum což je základním předpokladem v každém akreditovaného studijního programu psychologie. Kromě toho mohou studenti vybrat z mnoha obecných vzdělávacích kurzů.

Velké dobrodružství na UQ v roce 3 a 4/1

Ve třetím ročníku a prvního pololetí jejich čtvrté, budou studenti rozvíjet hlouběji do oblasti neurologie na University of Queensland chování, zařadil 9. ve tím QS World University Rankings 2013 v psychologii (více zde). Také to nutné, jsou více do hloubky kurzech, které se zabývají výzkumnými metodami a psychologických posudků.

Rok 4/2 zpět na Chula

V závěrečném semestru, které budou vynaloženy na Chulalongkorn University, učební plán přesouvá své zaměření od toho teoretického přístupu k větší sebe-režie přístupu. Ti ve svém posledním semestru Jipp bude věnovat velkou část svého vzdělání času na takové požadavky jako vedoucí projektu a individuální studium.

Vydělejte 2 psychologie stupňů z obou Chula a UQ

Po úspěšném absolvování psychologie programu Joint International, budou studenti získat dva tituly; Bachelor of Science v oboru psychologie od Chulalongkorn University a Bachelor of Arts v oboru psychologie na University of Queensland. Podrobnosti o studijního plánu jsou popsány takto:

Program taught in:
Angličtina

See 11 more programs offered by Chulalongkorn University »

This course is Campus based
Start Date
Červen 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Červen 2019
End Date
Application deadline

Červen 2019

Location
Application deadline
End Date