B.sc. V Grafickém Designu

Advanced Business College

Popis programu

Read the Official Description

B.sc. V Grafickém Designu

Advanced Business College

Iniciovat z pozadí růstu informací a technologií, Graphic Design zaměstnává na křižovatkách představivosti, komunikace a obchodu. Na programu Advanced Business College, program B.Sc. Grafický design Je výslovně určen pro studenty, kteří jsou horliví v oblasti výtvarného umění a jsou také intelektuálně dobře organizovaní, aby pokročili s jejich geniálními a uměleckými dovednostmi na bakalářském stupni. Vysoká škola vykonává čtyřletý program, který je přidružen k University of Education, Winneba (UEW), který každoročně spravuje kompletní abstraktní balíček.

UEW také bere odpovědnost za certifikaci našich absolventů BSc v grafickém designu. Programy grafického designu jsou vyučovány metodiky, které se používají jak v zastaralé, tak v novém počítačovém grafickém designu, zahrnující kresbu, grafiku, kamerovou práci, tiskovou technologii, design a barvu, kompozici spolu se standardním softwarem používaným v průmyslu. Očekává se, že do konce programu budou studenti schopni rozvíjet dovednosti v navrhování publikací, balení, reklamy, firemního brandingu a tvorby webových stránek.

Po absolvování programu budou absolventi připraveni pro specializovaný svět se sortimentem, který bude mít v nich kreativní ohňost s pozoruhodnými dovednostmi. Přednášející a jejich adresování se aktivně řídí a řídí UEW tím, že využívají interní certifikační organizaci akademie, aby ověřili, že jsou dodržovány standardní výukové postupy. Metody hodnocení a schválené systémy hodnocení byly přijaty po celou dobu provádění programu. Odkazy a schválení, které jsou z času na čas učiněny s ohledem na každý prvek programu, jsou uznávány a prováděny akademickou radou akademie.

Cílem programu je dosáhnout znalostí a dovedností jak v průmyslu, tak v situacích a scénářích v reálném životě. Studentům jsou poskytnuty povinné zkušenosti za stejné. B. Sc. Program grafického designu si získal své pevné postavení, pokud jde o patronát, prezentaci studentů a zapojení do průmyslového pokroku prostřednictvím funkčního sdružení uprostřed vysoké školy, UEW a průmyslu. Program byl rovněž velmi podporován růstem zápisů studentů a abstraktní nadřazeností akademie.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace July 29, 2017
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
7,493 USD
Information
Deadline
Locations
Ghana - Accra
Datum začátku: Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Ghana - Accra
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu