Přečtěte si oficiální popis

BA (Hons) animace

Animace je jedním z nejrychleji se rozvíjejících průmyslových odvětví na světě, která bude stále častější v každodenním životě. S technologickým vývojem ve stádiu, v němž jsou dnes, se ukázalo být nemožné říct pravdu z fikce.

Animátoři mohou být zodpovědní za všechny nebo všechny aspekty výroby celovečerních filmů až po výrobu modelů, sady fotografií, počítačem generovaných obrazů, uměleckého směru, komerčního materiálu a reklam. Návrh CD Roms, webové stránky a krátké animované titulní sekvence poskytují animátorům další možnosti uplatnit své dovednosti.

Tento jedinečný kurz je navržen tak, aby vám pomohl vytvářet animované postavy a vyprávění, které nejen zachycují představivost publika, ale mají povědomí o společenském a kulturním místě v rámci této umělecké formy. Od prvního dne se projekty zaměřují na odborné dovednosti potřebné k vytváření animovaných filmů. 3D stop-motion, modelování a loutková produkce, 2D buňky, ilustrativní a počítačem generované animace jsou pokryty. Příležitost k individualitě a osobnímu vyjádření je poskytována v průběhu kurzu. Na závěr posledního ročníku budou práce vystaveny v rámci screeningu.

Kurz vás seznámí s disciplínou, povzbuzuje vás k prozkoumání a specializaci v konkrétní oblasti Animace, která vás zajímá zvlášť.Vstupní požadavky

Většina našich studentů úspěšně absolvovala kurz nadace v umění a designu.

Konkrétní vstupní požadavek pro tento předmět je portfolio práce obsahující důkazy o schopnosti kreslit a nápady.

Aplikace jednotlivců s nestandardními kvalifikacemi, příslušnými pracemi nebo životními zkušenostmi a kteří dokážou prokázat schopnost studovat a využívat studijní programy na úrovni vysokých škol jsou vítány.


Studijní program

Tento jedinečný kurz je navržen tak, aby vám pomohl vytvořit animované postavy, které zachycují představivost publika prostřednictvím současných filmových a videoprocesů. Od prvního dne se projekty zaměřují na specializované dovednosti animace. 3D stop-motion, tvorba modelů a loutková produkce, 2D buňky, ilustrační a počítačem generovaná animace. Vysoce kvalitní technická a kreativní výuka je stěžejní pro zkušenosti studentů s učením. Příležitost k individualitě a osobnímu vyjádření je poskytována v průběhu kurzu.

Animace je primárně zaměřena na vytváření pohyblivých obrazů, aby bylo možné něco komunikovat - nápady, pocity, fakta, pocity, emoce a příběhy, rozsah je neomezený! Naše definice

animace je velmi široká a práce může být založená na kreslení - ačkoli koláž, smíšené média, fotografie nebo 3D modelování v řadě materiálů - jíl, sklo, kov, plasty, textil a dřevo nebo jakýkoli jiný vhodný materiál.

Chceme, aby každý jednotlivec objevil svůj vlastní vizuální jazyk a z tohoto důvodu je důležitým požadavkem tohoto kurzu snaha o osobní práci.

REŽIM STUDIE: 3 roky na plný úvazek


Obsah kurzu

Tento charakteristický kurz je veden profesionály z animačního průmyslu a je založen na tvůrčím myšlení a vlastním vyjádřením doprovázeném dobrými technickými znalostmi současných postupů v oboru, včetně psaní scénářů, kresby postav, storyboardingu, animace, editačního a zvukového designu. Tento jedinečný kurs má fantastické vybavení a studia zajišťující CGI, stop frame, 2D, ilustrační, sadu budov, tvorbu modelů a nahrávání zvuku, úpravy a zvukový design. Studenti mají možnost pracovat na jednotlivých projektech, stejně jako "živé" projekty ve skupinách pro reálné firmy.

Rok první představuje "kreativní myšlení" jako prostředek generace myšlenek, kreslení jako základní dovednosti, fotografie, manipulace s obrazy, modelování (v nejširším slova smyslu) a technologií - moderních i starých. Moduly, které vyučujete, jsou:

 • Úvod do animace
 • Kreativní myšlení
 • Historická kontextová studia
 • Životní kresba a tvorba modelůVe druhém roce se kurzy a dovednosti budou dále rozvíjet a očekává se, že začnete identifikovat oblasti, které jsou pro vás zvlášť zajímavé. Animace jako umělecká forma, animace jako ilustrace a animace jako příběh rozpoznávající zařízení jsou všechny prozkoumány. Moduly, které vyučujete, jsou:

 • Průzkum animace
 • Produkce animací
 • Současná kontextová studia
 • Pokročilé kreslení života a modelování


Třetí rok poskytuje prostor pro individualitu, tvořivost a rozvoj. Souběžně se provádí projektová a osobní projektová práce. Na konci roku bude práce, kterou produkujete, vystavena v "stupni". Moduly, které vyučujete, jsou:

 • Projekt Honors
 • Animovaný výzkum a vývoj
 • Animační povědomí o podnikání
 • Kontextová studia - futuristický animace
Posouzení

Hodnocení je součástí vašeho učení. Akademická debata, zprávy externích zkoušejících a pozorování studentů ovlivňují strategie hodnocení. Kurz využívá řadu formativních a souhrnných strategií, které jsou rozmístěny, aby vám pomohly s rozvojem vašich znalostí o disciplínách souvisejících s designem a designem.

Kritéria hodnocení jsou sdělována v obecné příručce, deskriptoru modulu a také v modulových informačních svazcích. Stručné kritéria hodnocení projektu, které se týkají posouzení modulů, jsou uvedeny na konci stručného výkazu. Zpětná vazba se týká kritérií pro hodnocení modulů a projektů.


Kariéra

Na kurzu animace BA (Hons) se zaměřujeme na tvorbu animátorů schopných vstoupit do průmyslu v kreativním oddělení nebo uměleckých animátorů, režisérů a designérů - mimo jiné.

Mnoho našich absolventů má kariéru s hlavními poradenskými společnostmi a animačními společnostmi.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z AAS College »

Poslední aktualizace February 19, 2019
This course is Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date