Read the Official Description

BA (Hons) Animace

&nbsp

Animace je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví na světě, která bude stále více rys v našem každodenním životě. S technologickým rozvojem ve stádiu jsou dnes je nemožné říct pravdu od fikce.

Animátoři mohou být zodpovědné za některé nebo všechny aspekty výroby celovečerního filmu až po výrobu modelů, foto soupravy, počítačem generované obrázky, art směru, obchodní materiálu a inzeráty. Design kompaktních disků, na webových stránkách a krátkých animovaných titulkových sekvencí poskytnout další možnosti pro animátoři uplatnit své dovednosti.

Tento jedinečný kurz je navržen tak, aby vám pomohou vytvořit animované postavy a příběh, který nejen zachytit představivost publika, ale mají povědomí o sociální a kulturní místa v rámci této umělecké formy. Od prvního dne, projekty zaměřené na specializovaných dovedností potřebných k vytvoření animované filmy.3D stop-motion, model tvorby a loutkové produkce, 2D buněk, ilustrační a počítač-tvořil animace jsou pokryty. Příležitost pro individualitu a osobní vyjádření je k dispozici v celém průběhu. Na konci poslední rok, se bude pracovat vystaveny v screeningu stupně show.

Kurz vás seznámí disciplíny, povzbuzuje k prozkoumání a specializují se na konkrétní oblasti animace, které obzvláště vás zajímá.Vstupní požadavky

Většina našich studentů úspěšně absolvovat základní kurz umění a designu.

Zvláštní vstupní požadavek pro tento kurz je portfolio práce obsahující důkazy o kreslení schopnosti a nápady.

Ostatní přijatelné kvalifikaci patří:

 • Mezinárodní maturita
 • BTEC National Certificate / DiplomaAplikace od jednotlivců s nestandardními kvalifikací, může příslušný pracovní nebo životní zkušenosti a kteří prokáží schopnost vypořádat se s, a těžit z míry na úrovni studií jsou vítány.


Program studia

Tento jedinečný kurz je navržen tak, aby vám pomohou vytvořit animované postavičky, které zachycují představivost publika prostřednictvím současného hraného filmu a videa procesy. Od prvního dne se projekty zaměří na specializovaných dovedností animace. 3D stop-motion, model tvorby a loutkové produkce, 2D buněk, ilustrační a počítač-tvořil animace, jsou pokryty. Vysoká ráže technické a kreativní výuka je ústřední na základě zkušeností studentů učení. Příležitost pro individualitu a osobní vyjádření je k dispozici v celém průběhu.

Animace se zabývá především s výrobou pohyblivých obrazů, aby něco sdělit - Myšlenky, pocity, fakta, pocity, emoce a příběhy, rozsah je neomezený! Naše definice

animace je velmi široký skutečně a práce může být vypracování bázi - i když koláž, kombinovaná technika, fotografie, nebo 3D based-modelování v řadě materiálů - hlína, sklo, kov, plast, textil a dřevo, nebo jakékoli jiné vhodné materiály.

Chceme každý jednotlivec objevovat jejich vlastní zvláštní vizuální jazyk, a proto snaha o osobní práce je důležitým požadavkem kurzu.

Forma studia: Prezenční 3 roky


Obsah kurzu

Tento výrazný Kurz je řízena profesionály z průmyslu animace a je zakořeněna v tvůrčí myšlení a sebevyjádření doprovodu dobré technické znalosti stávajících průmyslových postupech, včetně scénářů, design charakteru, storyboarding, animace, střih a zvukového designu. Tento jedinečný kurz má fantastické zázemí a studia stravování pro CGI, zastavte rám, 2D, ilustrační, sada stavební, výroba modelů a zvukový záznam, editaci, a zvukový design. Studenti jsou uvedeny příležitost pracovat na jednotlivých projektech, stejně jako "živá " projektů ve skupinách pro skutečné firmy.

Rok se zavádí "tvůrčí myšlení" jako prostředek generování nápadů, kreslit jako základní dovednost, fotografování, grafikou, modelování (v nejširším slova smyslu) a technologií - moderní a starověké.Tyto moduly, které se vyučují, jsou:

 • Úvod do animace
 • Creative myšlení
 • Historické Kontextové studia
 • Plus jeden volitelný modulVe druhém roce se kurz témata a dovednosti dále rozvíjeny a očekává se, že začnete identifikovat oblasti, které jsou předmětem zvláštního zájmu pro vás. Animace jako uměleckou formu,, animace jako ilustraci a animaci jako vyprávění zařízení jsou prozkoumány. Tyto moduly, které se vyučují, jsou:

 • Animace Exploration
 • Animace Production
 • Současné Kontextové studie
 • Plus jeden volitelný modul


Rok tři poskytuje prostor pro individuality, tvořivosti a rozvoje. Jak nastavit a osobní projekt práce jsou prováděny. Na konci roku se práce, které produkují být vystaveny na "stupňů" show. Tyto moduly, které se vyučují, jsou:

 • Vyznamenání Project
 • Animace pro výzkum a vývoj
 • Animace Production
 • Kontextové Studie - Design Futures
Posouzení

Hodnocení je součástí vaší učení. Akademická diskuse, externí zkoušející zprávy a studentské pozorování ovlivnit posuzování strategií. Kurz používá řadu formativní a sumativní strategií a ty jsou rozmístěny ve prospěch vás, pokud jde o rozvoj pochopení designu a designu příbuzných oborů.

Hodnotící kritéria jsou sdělovány v obecné příručce, modul deskriptory a také v balení modulu informace. Projekt stručné hodnocení kritéria se týkají modulu posouzení jsou uvedeny na konci zadání. Zpětná vazba se týká modulu a projektové hodnotících kritérií.

Aspekty hodnocení jsou společné pro všechny obory, a některé jsou charakteristické pro konkrétní kurzu.Tyto strategie jsou navrženy tak, aby kladou nové nároky na vás podobné těm, které se sejde studia a oni vám pomohou vytvořit vhodné pracovní postupy s cílem reagovat na dané problematiky.

Vaše hodnocení značky jsou moderovány prostřednictvím interního týmu posuzovatelů, a to "vnější prohlídku" je důležitou součástí procesu posouzení. Koná se v rámci kurzů a přes moduly. Náš proces je dobře vyvinutý. Je přísný a zajišťuje, že je srovnatelnost procesu posouzení všech oddělení kurzů. Normy z výsledku jsou srovnatelné z průběhu kurzu a dokazuje množství a kvality práce.

Oponentů pro AAS budou stejné zkoušející pro kampusu kurzy Preston. Navštěvují AAS College každý rok v červnu.


Kariéra

Na BA (Hons) Animation Samozřejmě, že se s cílem vyrábět animátory schopné vstupu do odvětví v tvůrčím oddělení, nebo pracují jako umělce animátorů, režisérů a návrhářů - mimo jiné.

Mnoho našich absolventů má kariéru s hlavní designové poradenské společnosti a animace společností.

Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by AAS College »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date