BA (Hons) Business & Management s rokem v průmyslu

Kent Business School, University of Kent

Popis programu

Read the Official Description

BA (Hons) Business & Management s rokem v průmyslu

Kent Business School, University of Kent

Místo: Medway

Naše Business & Management stupeň pokrývá směs akademické teorie a metodologie spolu s hands-on praktické zkušenosti a skutečnou průmyslu vhledu. Budete zkoumat širokou škálu zajímavých a náročných obchodních tématech včetně globálním podnikatelském prostředí, ekonomika, účetnictví, marketing, strategie, řízení provozu, řízení lidských zdrojů a kvantitativní dovednosti. Budete vyučuje přední odborníci na něž se směsí obou rozsáhlé profesní zkušenosti a akademické excelence ve výzkumu.

Rok v průmyslu na profesionální pracovní stáž vybavuje si s převoditelnými obchodní dovednosti, které výrazně rozvíjet své kariérní vyhlídky a je velmi oceňované globální zaměstnavateli, jak budete získat skutečnou ocenění dnešním měnícím se světě obchodu, dává vám solidní základy a real svět zkušeností z průmyslu. Členství studenta-vedl obchodní společnost a spojení s velkými zaměstnavateli vše přispívá k bezkonkurenční zážitek univerzity, a také zvýšit vaši zaměstnatelnost.

Studijní možnosti

Vezměte si Business & Management titul na Kent Business School v Medway, s povinným 1 rok v profesionálním placené pracovní stáže v rámci zvoleného oboru se učit nejnovější obchodní praktiky, získat dovednosti reálného světa a vytvořit si zaměstnatelnost.

Jednotlivé studijní specializace:

  • Business & Management s rokem v průmyslu (N104: K)

Rozvíjet své zaměstnatelnosti

Jsme zařadil 3rd v jihovýchodní Anglii Business & Management absolvování kariérní vyhlídky studentů v roce 2016 Kompletní University Guide.

BA (Hons) Business & Management s rokem v programu Průmysl bude základem pro vyšší vzdělání, nebo vás připraví na postup do juniorské vedoucí pozici v průmyslu, obchodu nebo ve veřejném sektoru.

Kent Business School představuje nepřeberné množství možností pro vás získat mnohem více, než je vaše cenné obchodní stupeň. Máme silné spojení s mnoha světovými organizacemi, a poskytnout šanci pro vás k síti s nimi a získat užitečné připojení, které vám umožní zlepšit své zkušenosti studentů a zvýšit zaměstnatelnost. Pořádáme akce nebo činnosti s těmito organizacemi a sdruženími, které bude mít rovněž prospěch své praktické zkušenosti a zlepšit svou budoucí kariérní vyhlídky. Poskytujeme ideální zázemí v mezinárodní vzdělávací prostředí pro vás navazovat styky s přáteli a kolegy, zatímco ve škole a po dokončení studia, v rámci absolventů Kent Business School, který zůstane s vámi dlouho poté, co jste absolvent a může poskytovat pomoc ve vašem budoucí kariéru.

Kent Business School, získáte mnoho klíčových přenositelných dovedností zaměstnavatelé hledají. Ty se učí analyzovat kriticky myslet kreativně vyjádřit své názory výstižně, efektivně řídit svůj čas, a dobře fungují samostatně i ve skupinách.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Kent Business School, University of Kent
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Canterbury, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Canterbury, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu