Přečtěte si oficiální popis

Detaily kurzu

Na tomto praktickém stupni se naučíte vyrábět filmy a rozvíjet tvůrčí a technické dovednosti v oblasti filmové tvorby v dramatické, dokumentární a experimentální filmové tvorbě.

Vaše teoretické studie budou informovat vaši praxi a naši zkušení lektoři Vás dovedou v řadě specializací, včetně režie (drama, experimentální film a dokument), produkce, kinematografie, scénářství, produkční design, editaci a postprodukci, umístění a post -produkční zvuk.

Dozvíte se, jak zapojit publikum, a prozkoumejte odpovědnost své praxe, objevujte a rozvíjejte, kdo jste jako filmař.

Budete vyučováni v naší vlastní Severní filmové škole, která vytváří více než 200 filmů za rok a byla hodnocena jednou z pěti nejlepších filmových škol na světě, která bude sledovat Hollywood Reporter.

Výhody kurzu

Severní filmová škola sídlí v elektrickém tisku v centru města Leeds. Ve škole budete mít přístup k působivému spektru zařízení. Mezi ně patří digitální výrobní zařízení, výrobní studia, profesionální editační sady, výrobní úřady, screeningové vybavení, prodejny rekvizit a filmový a skriptový archiv.

Škola byla první filmovou školou ve Velké Británii, která obdržela akreditaci JAMES jako uznání odborné odbornosti našich zaměstnanců, profesionální úroveň našich zařízení a příležitostí pro naše studenty posádky na profesionální výhonky. Společnost JAMES představuje kreativní a technické organizace v celém sektoru mediálních odvětví, jako je Sdružení profesionálních nahrávek (APRS), hudební producentský cech (MPG), UK Screen a UK Drama. Na našem schváleném kurzu JAMES budete studovat nejnovější průmyslové postupy a získáte přístup k profesionálním kontaktům a pracovním zkušenostem.

Budete také mít přístup k studiím v srdci profesionální filmové a televizní produkce v Leedsu. Několik hraných filmů a televizních dramat BBC bylo natočeno v Prime Studios.

Všichni naši lektoři jsou profesionálové z filmu, takže budete mít prospěch z široké škály profesionálních zkušeností z výroby. Tým má bohaté zkušenosti z dokumentární tvorby kinematografie a zahrnuje pracovníky, kteří získali nominace na BAFTA a Oscara. Náš přístup k filmové spolupráci ve spolupráci zajišťuje, že budete závislí na sobě, s možností pracovat jako součást profesionální jednotky.

K dispozici jsou také příležitosti k realizaci studijních výměnných programů na filmových školách, včetně Famu v Praze a Griffiths v Austrálii.

Vstupní požadavky

Tarifové body UCAS: 128 bodů. (Minimálně 80 z dvou úrovní A nebo ekvivalentní, s výjimkou všeobecných studií).

Další požadavky:

GCSEs:

GCSE anglický jazyk a matematika ve stupni C nebo vyšší (stupeň 4 pro ty, kteří sedí v GCSE od roku 2017) nebo ekvivalent. Klíčové dovednosti Úroveň 2, Funkční dovednosti Úroveň 2 a Osvědčení o gramotnosti dospělých / Numeracy jsou přijímány místo GCSEs.

PŘÍSTUP DO DIPLOMU:

Celkově překonat minimálně 128 tarifních bodů UCAS.

SCOTTISH AWARDS:

Minimálně 5 předmětů ve vyšším stupni B.

OSVĚDČENÍ ÍRSKA:

Minimálně 5 předmětů ve stupni C1 nebo vyšší u vyšší úrovně, z nichž minimálně 3 musí být u B2.

KRITÉRIA VÝBĚRU:

Můžeme použít výběrová kritéria na základě vašich osobních atributů; zkušeností a / nebo závazkem v oblasti studia. Tyto informace budou odvozeny z vašeho osobního prohlášení a odkazu a budou použity pouze tehdy, pokud splníte obecné požadavky na vstup. Všichni žadatelé musí být schopni předvést důkazy o zájmu o film a pohyblivý obraz.

PORTFOLIO:

Všichni vhodní kandidáti budou muset předložit portfolio, jehož příklady mohou zahrnovat: karikatury; fotografování; video; skripty; storyboards; umělecká díla; písemné kritické dokumenty nebo recenze; rádiové nahrávky. Pokyny k portfoliu naleznete na tomto odkazu.

Mezinárodní maturita: 27 bodů

IELTS:

IELTS 6.0 bez dovedností nižší než 5,5 nebo ekvivalentní kvalifikace. Univerzita poskytuje vynikající podporu všem žadatelům, kteří mohou vyžadovat další kurzy angličtiny.

ŽÁDNÉ ŽADATELÉ

Naše univerzita vítá žádosti od vyzrálých žadatelů, kteří prokazují akademický potenciál. Obvykle potřebujeme nějaké důkazy o nedávném akademickém studiu, například dokončení přístupového kurzu, avšak mohou být vzaty v úvahu i nedávné relevantní pracovní zkušenosti. Vezměte prosím na vědomí, že u některých našich odborných kurzů musí všichni žadatelé splnit zadané vstupní kritéria a v těchto případech nelze pracovní praxi považovat za místo.

Chcete-li žádat o tuto trasu, měli byste se obrátit na naši politiku uznávání priorit v rámci univerzity.

Vezměte prosím na vědomí, že všichni žadatelé na naší univerzitě musí splňovat náš standardní anglický požadavek GCSE stupně C nebo ekvivalentní, změny v něm budou uvedeny v jednotlivých požadavcích na vstup do kurzu.

Pracovní příležitosti

Budete mít dobré podmínky pro vstup do odvětví, které je náročné, neustále se měnící a vysoce konkurenceschopné. Objevíte se silným pochopením vaší specializace a se zaměřením na osobní rozvoj a plánování kariéry. Naši absolventi pracovali na televizních seriálech, jako je Hra trůnu, 24: Živý den a utopie a filmy jako Star Wars: The Force Awakens, Fury a Maleficent. Někteří naši studenti získali stáže na pracovním titulu Films a ITV, nebo absolvovali postgraduální studium na naší Severní filmové škole.

 • Náměstek
 • Kameraman
 • Editor
 • Výrobce

Kariéra Poradenství

Náš tým zaměřený na práci a kariéru nabízí odborné poradenství a řadu zdrojů, které vám pomohou vybrat a získat zaměstnání. Ať už jste v prvním nebo posledním roce, můžete mluvit s členy personálu našeho Kariérního úřadu, který Vám může nabídnout poradenství při psaní životopisu při hledání zaměstnání.

Moduly

Klíčové moduly roku 1

 • Výroba
 • Dokumentární tvorba
 • Odborná dílna 1
 • Příběh
 • Příběh na obrazovce

Moduly 2

 • Filmové umění
 • Experimentální film
 • Tvorba filmu
 • Odborná dílna 2
 • Odborná dílna 3
 • Filmový výzkum

Moduly 3

 • Disertační práce
 • Speciální workshop 4
 • Profesionální futures
 • Filmový projekt

Poplatky

Spojené království

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 9250 GBP. Částka, kterou zaplatíte, se může každý rok zvýšit, aby se zohlednily dopady inflace.

Vzdělávací návštěvy - Náklady na tyto cesty zahrnují cestování, ubytování a stravu. Cena se mění každoročně a docházka je dobrovolná.

Studijní materiály - Studijní materiály poskytujeme během studia a můžete si vybrat další materiály. Toto není povinné a bude záviset na projektech, které podniknete.

Mezinárodní 2018/19

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 12000 liber. Částka, kterou zaplatíte, je stanovena na této úrovni pro každý rok vašeho kurzu.

Vzdělávací návštěvy - Náklady na tyto cesty zahrnují cestování, ubytování a stravu. Cena se mění každoročně a docházka je dobrovolná.

Studijní materiály - Studijní materiály poskytujeme během studia a můžete si vybrat další materiály. Toto není povinné a bude záviset na projektech, které podniknete.

Vybavení

Elektrický tisk

Umístěný na elektrickém tisku, naše Severní filmová škola má určená zařízení a vybavení, které můžete používat. Zahrnují studiové, kamerové a gripové vybavení, osvětlovací zařízení, editační jednotky pro postprodukci a 75-místné HD divadlo.

Prime Studios

Severní filmová škola má také základnu v Prime Studios na Kirkstall Road, v centru profesionální filmové a televizní produkce v Leedsu. Televizní dramata BBC Death Comes to Pemberley a The Syndicate a celovečerní filmy Get Santa a The Rise byli všichni natočeni v ateliérech.

Filmová studia

Společnost Electric Press založila dvě expanzivní výrobní studny East and West Side, které umožňují budování velkých filmových souborů. To umožňuje filmovým studentům příležitost plně prozkoumat sadu designů a propojení budov.

Knihovna

Naše knihovna je otevřena 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce, poskytuje vám přístup k odborným knihám a časopisům, vzdělávacím prostorům, počítačům, multimediálním zařízením a pronájmu mediálních zařízení. Desítky tisíc digitálních zdrojů naší knihovny, včetně e-knih, ejournálů a databází, můžete získat přístup online v čase a místě, které vám vyhovuje.

Tělocvična a sportovní zařízení

Leeds Beckett je snadné udržet se v klidu - naše fitness apartmá se snadno dostanou, jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a jsou k dispozici všem sportovním příslušníkům.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Leeds Beckett University »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Kombinované
Denní studium
Price
9,250
Spojené království
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date