Přečtěte si oficiální popis

BA (Hons) Graphic Design

&nbsp

«Grafik zkušenosti, vnímá, analýzy, organizuje, symbolizuje a syntetizuje» - Paul Rand, 1985

Nabízíme studentům jedinečnou příležitost ke studiu na jedné z nejvíce dobře-zavedený BA (Hons) Graphic Design v Evropě, učil vysoce dopustil profesionální učitelského týmu. Postupem času se předmět vyvinula silnou reputaci s jeho studenti vítězství řadu ocenění v národních studentských soutěží a její absolventi vyhrávat ocenění v národních a evropských soutěží.

Mezi přednášejícími na grafický design týmu jsou všichni pracují v designu průmyslu a kombinovat výuku s jejich vlastní odborné praxe studentům poskytne aktuální vhled do designu obchodu. Personál nabízí pestrou škálu odborných znalostí corporate identity, reklamy, časopisu design, balení a typografie v kombinaci s technickými dovednostmi, jako jsou počítače a knihtisku.


Vstupní požadavky

Většina našich studentů úspěšně absolvovat základní kurz umění a designu.

Zvláštní vstupní požadavek pro tento kurz je portfolio úhledně předložené práci, která prokáže své návrhářské schopnosti k nejlepšímu prospěchu. Pokuste se zahrnout příklady řešení problémů a práci v různých médiích, např. experimentální snímky vyrobené z různých ochranné známky tvorby techniky, kreslení, typografie, fotografie a počítačem generované práce.

Ostatní přijatelné kvalifikaci patří:

 • Mezinárodní maturita
 • BTEC National Certificate / DiplomaAplikace od jednotlivců s nestandardními kvalifikací, může příslušný pracovní nebo životní zkušenosti a kteří prokáží schopnost vypořádat se s, a těžit z míry na úrovni studií jsou vítány.


Program studia

Studijní program je zaměřen na generování kreativních nápadů pro řadu náročných kalhotek. Přednášky, semináře a konzultace jsou využívány pro zavádění, rozvoj a syntetizovat různé části kurzu. Tam je závazek intelektuálně stimulující práce, kde se studenti vytvářet nápady pro širokou škálu grafických aplikací: corporate identity, branding, reklama,

balení, direct mail, časopisů, brožur redakční a mnoho dalších forem médií tiskových bázi.

Forma studia: Prezenční 3 roky


Obsah kurzu

Učení a vyučování strategie je navržena tak, aby konkurovaly stávajícím metod generování nápadů a řešení problémů tím, že stanoví kalhotky, které stimulují tvořivé myšlení a podporovat riskování. Každý krátký stanovuje konkrétní konstrukční problém a bude probíhat formou přednášek, skupinových seminářů, praktických ukázek, jedna-jedno konzultace a kritiky, následuje prohlídka samostudium.

Rok 1 povzbudit studenty, aby tvořivě myslet o generování nápadů pro širokou škálu grafických projektů, které zahrnují firemní identitu, balení, reklama, direct mail a jiné formy médií tiskových bázi.

Studenti si práci na těchto projektech v živé atmosféře ve sboru v grafických studiích. Tyto moduly, které se vyučují, jsou:

 • Úvod do grafického designu
 • Creative myšlení
 • Historické Kontextové studie
 • Mac Suite
 • Text & Image
 • Plus jeden volitelný modul


V roce 2 studenti učí rozvíjet využívání vizuálního jazyka při řešení problémů a zkoumat vztah mezi slovy

a image. Počítačové kurzy jsou plánovány na posílení studiová práce a kontextové studie se týká podnikové praxi a teorii. Tyto moduly, které se vyučují, jsou:

 • Vizuální komunikace
 • Myšlenky v kontextu
 • Současné Kontextové studie
 • Mac Suite
 • Zaměstnatelnost
 • Text & Image
 • Plus jeden volitelný moduleWorkshopsV posledním ročníku, studenti pracují na osobních projektech a soutěže kalhotky, které jsou vystaveny studia v přehlídce, a přispívat k jejich portfolia práce, připraveni na pracovní pohovory. Tyto moduly, které se vyučují, jsou:

 • Vyznamenání Project
 • Externí Project
 • Osobní Project
 • Kontextové Studie - Design Futures
Posouzení

Hodnocení je součástí vaší učení. Akademická diskuse, externí zkoušející zprávy a studentské pozorování ovlivnit posuzování strategií. Kurz používá řadu formativní a sumativní strategií a ty jsou rozmístěny ve prospěch vás, pokud jde o rozvoj pochopení designu a designu příbuzných oborů.

Hodnotící kritéria jsou sdělovány v obecné příručce, modul deskriptory a také v balení modulu informace. Projekt stručné hodnocení kritéria se týkají modulu posouzení a jsou uvedeny na konci zadání. Zpětná vazba se týká modulu a projektové hodnotících kritérií.

Aspekty hodnocení jsou společné pro všechny obory, a některé jsou charakteristické pro konkrétní kurzu.Tyto strategie jsou navrženy tak, aby kladou nové nároky na vás podobné těm, které se sejde studia a oni vám pomohou vytvořit vhodné pracovní postupy s cílem reagovat na dané problematiky.

Vaše hodnocení značky jsou moderovány prostřednictvím interního týmu posuzovatelů, a to "vnější prohlídku" je důležitou součástí procesu posouzení. Koná se v rámci kurzů a přes moduly. Náš proces je dobře vyvinutý. Je přísný a zajišťuje, že je srovnatelnost procesu posouzení všech oddělení kurzů. Normy z výsledku jsou srovnatelné z průběhu kurzu a dokazuje množství a kvality práce.

Oponentů pro AAS budou stejné zkoušející pro kampusu kurzy Preston. Navštěvují AAS College každý rok v červnu.


Kariéra

Máme vynikající pracovní záznam s předchozími absolventů pracují pro některé z nejlepších v Řecku grafického designu agentur, zatímco jiní si jejich vlastní tvůrčí designové společnosti.

Mnozí absolventi mají úspěšnou kariéru v rámci široké oblasti grafického designu, od reklamních agentur multi-disciplinární konstrukčních skupin. Další pracovní příležitosti existují v rámci obecných konstrukčních poradenských, in-house design studia, tisk, vzdělávání nebo práci na volné noze. Naši studenti také úspěšně rozvíjet na stupních MA.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z AAS College »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date