Přečtěte si oficiální popis

BA (Hons) Kriminologie

Naše vzrušující kriminologie stupeň byl jedním z prvních bakalářské tituly svého druhu, které mají být vyučovány ve Velké Británii. Budete slyšet od pozvaných řečníků, učíte se od zkušeností z praxe a můžete získat příležitost stát se zvláštním strážcem.

Kurz BA (Hons) Criminology nabízí vzrušující kombinaci teorie, politiky a praxe kriminologie a kriminální justice. Budete mít příležitost přijmout řadu modulů podporovaných špičkovým výzkumem a silnými vztahy s policií, probační službou a dalšími orgány pro trestní soudnictví.

Proč si vybrat tento kurz?

 • Budete mít možnost specializovat se prostřednictvím výběru výrazné volitelných modulů, vydané odborníky ve svých předmětech.
 • Všechny moduly vycházejí ze zkušeností a znalostí externích odborníků, které poskytují dodatečné perspektivy v reálném světě.
 • Můžete získat jedinečný vhled do praktických rozměrů kriminalistiky prostřednictvím akreditovaných pracovní zkušenosti příležitostí v celé řadě organizací. Existuje také možnost studovat v zahraničí prostřednictvím programu Erasmus +, jakož i možnost realizace výzkumného projektu, který bude mít vliv na práci místní organizace v rámci komunity.

Co budete studovat

Tento stupeň vám nabízí možnost se specializovat prostřednictvím výběru výrazných volitelných modulů dodaných odborníky na jejich předměty. Všechny moduly vycházejí ze zkušeností a znalostí externích odborníků, které poskytují dodatečné perspektivy v reálném světě.

Ve druhém roce Samozřejmě můžete získat jedinečný vhled do praktických rozměrů kriminalistiky prostřednictvím akreditovaných pracovní zkušenosti příležitostí v celé řadě organizací. Tam může být také možnost studovat v zahraničí prostřednictvím našich Erasmus + program. Příležitosti pro pracovní zkušenosti pokračovat ve třetím roce i možnost provádět výzkumný projekt, který bude mít význam pro práci místní organizace je s komunitou.

Jak jste učil

Abychom vám mohli poskytnout vzdělávací zkušenost prvotřídní a zaručit budete mít možnost, aby co nejvíce svého času na univerzitě, budete dostávat dobu kontaktu přes pestrou škálu způsobů realizace. Strukturované učení bude doručena prostřednictvím kombinace tradičních přednášek, seminářů a workshopů. Menší skupina semináře a workshopy poskytnout příležitost k rozvíjení své dovedností pro řešení problémů, skupinová práce a vaše analýzy, projednávání a prezentační dovednosti. Oni také dát šanci zapojit se do diskusí o širokém spektru názorů.

Návody s personálem

Vzhledem k tomu, vztah mezi studenty a lektory je důležitá můžete očekávat, že mají spoustu přímém kontaktu a podpory prostřednictvím seminářů a one-to-one konzultace. Na těchto zasedáních budete mít příležitost diskutovat a získat zpětnou vazbu o své práci, klást otázky týkající se projektů, na kterých pracujete a způsobily potíže s nimiž se setkáváte v souvislosti s vaší prací, svým osobním poměrům nebo váš univerzitní zkušenosti.

Nezávislá studie

Nezávislá studie je důležitou součástí tohoto předmětu. Během těchto tří let svého kurzu plánovaným kontaktních hodin obdržíte se bude postupně snižovat, jak budete rozvíjet dovednosti potřebné, aby provedla nezávislou studii nebo disertační práce ve svém posledním roce. I nadále budete mít pravidelný kontakt se svými lektory a pokud je to nutné hoc konzultace ad mohou být uspořádány.

Virtuální výukové prostředí

Budete používat naše virtuální výukové prostředí, nyní, což je flexibilní webový systém, který vám umožní mít 24-hodinový přístup do modulu výukové materiály a četby. To vám umožní diskutovat o práci s lektory a ostatními studenty, a předložit celoroční elektronicky z libovolného místa na světě.

Jak budu hodnotit?

Ve svém prvním roce bude většina vaší práce hodnocena prostřednictvím formálních zkoušek s některými úkoly ročníkové bázi. Ve svém druhém roce budete hodnocena kombinací zkoušek, ročníkové na bázi eseje a zpráv, jakož i politických dokumentů. Posuzování ve vašem posledním roce se bude soustředit kolem své disertační / nezávislé studie, stejně jako kurzu a zkoušek. V reakci na zpětnou vazbu studentů univerzity zavedly politiku, která zajišťuje výrazné dílo se vrací do elektronicky do tří týdnů od podání.

Učení z odborných pracovníků

Budete vyučuje nadšený, zabývající a odborných pracovníků. Kurz navazuje na multi-disciplinární povahy týmu prostřednictvím svých odborných znalostí, výzkumných zájmů a zkušeností a mnohé z nich také publikoval učebnice ve svém odborném oblasti zájmu.

Naučit nový jazyk

Vedle svého studia budete mít také příležitost naučit se nový jazyk. Program University jazyk (ULP) je k dispozici všem studentům a dává vám možnost učit zcela nový jazyk či zlepšování dovedností, které již máte.

Naučit se nový jazyk může:

 • zlepšit své komunikační schopnosti
 • obohatit své zkušenosti při cestách do zahraničí
 • zvýšit své kariérní vyhlídky.

95% BA (Hons) kriminologie na plný úvazek studenti se shodují, že zaměstnanci jsou dobře vysvětlit věci. (National Student Survey 2016)

Kariéra a zaměstnatelnost

Vynikající pracovní zkušenosti příležitosti

Pokud se rozhodnete dokončit BA (Hons) kriminalistiky kurzu budete studovat modul Service učení umístění. Budete mít možnost dokončit soustředěný kus výzkumu nebo po určitou dobu dobrovolné práce pro externí organizací. Můžete také získat možnost studovat v zahraničí prostřednictvím + devizového systému Erasmus.

Pro Policing Pathway budete očekávat, že dokončení Certificate in Znalost Policie ČR a práce jako speciální konstábla po dobu minimálně 200 hodin služby. Tato iniciativa je součástí modulů Policing praxe a bude podporovat vás, pokud se rozhodnete věnovat se kariéře v policii.

Pomocní strážníci jsou dobrovolní pracovníci, kteří mají stejné pravomoci jako běžný důstojník a provádět různé úkoly, jako je sloužících warranty, kontroly vozidel, Centrum města hlídky a okolí policie. Pokud jste se účastní programu budete provádět 10-týdenní tréninkový kurz, který zahrnuje studium zákona, praktické semináře a fyzikální hodnocení. Role speciální Constable poskytuje fantastický zážitek. Dostanete chuť, jaké to je pracovat u policie a rozvíjet dovednosti potřebné k řešení nejrůznějších lidí a situací.

Váš profesní rozvoj

Když přejdete, budete mít nárok na absolventa členství v Britské kriminologické společnosti a být v dobré pozici k účasti na úspěšnou kariéru v řadách policie, vězeňské a probační služby. Budete vyvinuli celou řadu specifických znalostí a přenositelných dovedností, včetně komunikace, prezentace a řešení problémů dovednosti. Budete moci použít výběr z forem informačních technologií shromažďovat, analyzovat a prezentovat kriminologické údaje.

Po dokončení kurzu může být také zájem o práci pracující v místních bezpečnostních komunitní iniciativy, drogově projektů nebo jiných kontextech zabezpečení. Ostatní pokračovat ve studiu na postgraduální kriminologie kurzu.

Úloha tituly níže naznačit kariéry naši čerství absolventi kriminologie jsou následující: *

 • Border Force asistent důstojník
 • policejní konstábl
 • Dozorce
 • Paralegal Officer
 • Mládež Support Worker
 • Vyšetřovací důstojník v policii
 • Prevence kriminality a správce Alert
 • Speciální Constable
 • Výkonný ředitel Imigrace Case Majitel
 • Výzkumník v policii
 • PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK
 • Court styčný důstojník
 • Data Intelligence Developer v policii
 • Policisty.
 • Nejnovější průzkum Dlhé vysokoškolák má za následek 2011-12 - 2014-15.

Náš tým Zaměstnatelnost

Máme vyhrazenou zaměstnatelnosti družstvo lokalizované na webu města. Tým mají dobrou pozici, aby vám odborný dohled a praktickou pomoc, která bude opravdu něco změnit na své potenciální zákazníky, jakmile vám to absolvovat.

Vybavení

Jako student sociálních věd budete mít snadný přístup k fantastické zařízení v budovách Chaucer a Taylor, včetně:

 • Posluchárny a výukové učebny
 • Otevřené přístupové PC a zabezpečené bezdrátové body
 • Studijní oblasti a společenských prostor
 • Chaucer kavárna podávat nápoje a lehké občerstvení
 • Náš zbrusu nový School of příjem sociálních věd, a poskytuje tak snadný přístup k našemu vstřícný a přátelský personál.

95% BA (Hons) kriminalistiky studentů prezenčního studia se shodují, že knihovní zdroje a služby jsou dost dobré pro jejich potřeby. (National Student Survey 2016)

Vstupní požadavky

Spojené království

Pro vstup do září 2018 budete potřebovat:

 • A-levels - BCC; nebo
 • BTEC Extended Diplom - DMM; nebo
 • 112 UCAS Tarifní body ze tří A-levels nebo ekvivalentní kvalifikaci; a
 • GCSEs - angličtina a matematika nebo věda stupně C.

Rovněž se domníváme rovnocennou kvalifikaci a jejich kombinace.

 • Kontrola Zveřejňování a blokování hovorů (dříve známý jako zveřejňování trestů Bureau) bude nutné předtím, než se stal zvláštní konstáble a dodatečné kontroly policie jsou povinni připojit Policejní cestu, ale to není nutné pro přijetí do kurzu.

Mezinárodní

Pro vstup do září 2018 budete potřebovat:

 • A-levels - BCC; nebo
 • BTEC Extended Diplom - DMM; nebo
 • 112 UCAS Tarifní body ze tří A-levels nebo ekvivalentní kvalifikaci; a
 • GCSEs - angličtina a matematika nebo věda stupně C.

Rovněž se domníváme rovnocennou kvalifikaci a jejich kombinace.

 • Kontrola Zveřejňování a blokování hovorů (dříve známý jako zveřejňování trestů Bureau) bude nutné předtím, než se stal zvláštní konstáble a dodatečné kontroly policie jsou povinni připojit Policejní cestu, ale to není nutné pro přijetí do kurzu.

Přijímáme kvalifikace ze škol, vysokých škol a univerzit po celém světě pro vstup do našeho bakalářské tituly. Pokud si nejste jisti, jak váš mezinárodní kvalifikační zápasy naše požadavky kurzu navštivte naše mezinárodní webové stránce kvalifikací.

Kurzy nadace

Pokud potřebujete udělat přípravného kurzu ke splnění našich požadavků kurz naleznete na Nottingham Trent International College (NTIC). Pokud jste již studoval ve Velké Británii ve škole nebo vysoké škole a chtěl bych vědět, jestli můžeme přijmout svou kvalifikaci naleznete na stránce nadace kurzy.

Vstupní požadavky anglický jazyk

Pokud angličtina není vaším rodným jazykem je potřeba, aby nám ukázal, že vaše jazykové znalosti jsou dostatečně silné pro intenzivní akademické studium. Obvykle požádat o zkoušku IELTS a budeme akceptovat některé alternativní anglické jazykové testy.

Pro seznam našich jazykových požadavků naleznete na našich anglického jazyka stránky.

Pokud potřebujete provést před zasedáními kurz angličtiny pro splnění požadavků na anglické naleznete na naší pre-zasedáními kurz angličtiny stránku.

Pomoc a podpora

Máte-li jakékoli dotazy týkající se vaší kvalifikaci nebo o podání žádosti na univerzitě kontaktujte náš mezinárodní tým o radu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
9,250 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date