Přečtěte si oficiální popis

BA (Hons) Fashion Propagace

&nbsp

V posledních letech BA (Hons) Fashion Propagace kurz na University of Central Lancashire získala vynikající pověst v celém módním průmyslu pro výrobu inovativních kreativní a profesionální absolventy. Stejný kurz přesně jsme si přivezli v AAS College a je to první svého druhu v celé zemi.

Tento kurz produkuje nezávislé, kreativní a pracovité absolventy, kteří získají prestižní postavení v rámci módního průmyslu. To je dáno nejen na tvůrčí práci na projektu prováděných v průběhu, ale i základních zkušeností získaných zatímco pracuje v průmyslu módních souvisejících. Naše spojení s průmyslem nabízejí vynikající možnosti pro práci.

Rozsah výběru v praxi zahrnuje oblasti trendů predikce, styling, public relations, marketing, propagace, vizuální merchandising, módních médií a žurnalistiky.


Vstupní požadavky

Většina našich studentů úspěšně absolvovat základní kurz umění a designu.

Všichni žadatelé budou muset navštěvovat na pohovor s komplexním portfoliem jejich práce.

Ostatní přijatelné kvalifikaci patří:

 • Mezinárodní maturita
 • BTEC National Certificate / Diploma


Aplikace od jednotlivců s nestandardními kvalifikací, může příslušný pracovní nebo životní zkušenosti a kteří prokáží schopnost vypořádat se s, a těžit z míry na úrovni studií jsou vítány.


Program studia

Na vysoké škole partnerské AAS of Central Lancashire University jsme hrdi na naši reputaci za podporu studentů být individuální a inovativní přesto mají schopnost splynout tento tvůrčí svobodu v reakci na tržní povědomí.

Budova AAS je moderní, světlé budova s ​​účelových studií a workshopů. Poskytuje studentům specifické v návrhu knihovny, počítačové vybavení, kavárna, a centrum města Thessaloniki je jen 2-minuty chůze od hotelu.

Většina výuky na naší BA (Hons) Fashion Promotion Program je studio a dílna vychází umožňuje studentům pracovat.Lektoři mají velmi dobrý vztah se studenty a návody uskuteční umožňující studentům diskutovat o své práci s projektem učitel individuálně, nebo v malých skupinách. Návody jsou k dispozici na vyžádání s modulem učitele, osobní lektorů a programu správce.

Hostující lektoři a hostující řečníci z průmyslu jsou nedílnou součástí kurzu na všech úrovních a roky. Doporučujeme také studenty k účasti na národní a mezinárodní soutěže kalhotky.


Obsah kurzu

Year One

Year One seznamuje studenty na Fashion podporu a jeho role v celém módy a módní související průmysl. Projekty zahrnují vizuální a tržní průzkum, vytvářet propagační literatura, trendů a barev analýzu a rozvoj dovedností v oblasti počítačové grafiky a fotografování.Doplňkové moduly jsou součástí programu, včetně Computer Aided Design a Public Relations. Další moduly jsou dodávány z oblastí v rámci historických a sociologických studií.

Tyto moduly, které se vyučují, jsou:

 • Úvod do Fashion podpoře
 • Fashion Propagace v kontextu
 • Fashion Retail Management
 • Úvod do PR a média v módním průmyslu
 • Úvod do designu a kultury
 • Fashion Illustration digitální komunikace pro FashionRok dva

V letošním roce studenti studovat módní propagace průmyslu do větší hloubky, pokrývající oblasti jako PR, styling, nákupy, rozvoj značky a propagačních kampaní pro různé typy společností. "Živé" projekty nastavit hostující odborníky z módy

spřízněné společnosti poskytnout studentům možnost pracovat v průmyslových souvisejících kalhotky, které přidávají do svého portfolia práce. Doplňkové studie do historie designu pokračovat.

Tyto moduly, které se vyučují, jsou:

 • Vývoj kampaně Fashion Promotion
 • Fashion Propagace v praxi (Industry zahájených projektů)
 • Šaty Style & komunikace
 • Úvod do molo tvaryRok Tři

Rok tři vybízí studenty pro práci v self dostatečným způsobem v celé řadě vysoce jednotlivých projektů, a to jak pro zařazení do osobních portfolií a vnitrostátních a mezinárodních soutěží. Konečný projekt žádá studenty, aby navrhli a vytvořit propagační kampaň své volby, s do hloubky tvůrčí zprávě módní marketing na podporu jejich projektu. Hodnocení reproduktory a hostující lektoři i nadále podporovat studenta individuální práci.

Tyto moduly, které se vyučují, jsou:

 • Fashion Propagace portfolia
 • Fashion Propagace Final kampaně
 • Creative Marketing Report
 • Móda, Kultura a identitaPosouzení

Hodnocení je součástí vaší učení. Akademická diskuse, externí zkoušející zprávy a studentské pozorování ovlivnit posuzování strategií. Kurz používá řadu formativní a sumativní strategií a ty jsou rozmístěny ve prospěch vás, pokud jde o rozvoj pochopení designu a designu příbuzných oborů.

Hodnotící kritéria jsou sdělovány v obecné příručce, modul deskriptory a také v balení modulu informace. Projekt stručné hodnocení kritéria se týkají modulu posouzení a jsou uvedeny na konci zadání. Zpětná vazba se týká modulu a projektové hodnotících kritérií.

Aspekty hodnocení jsou společné pro všechny obory, a některé jsou charakteristické pro konkrétní kurzu.Tyto strategie jsou navrženy tak, aby kladou nové nároky na vás podobné těm, které se sejde studia a oni vám pomohou vytvořit vhodné pracovní postupy s cílem reagovat na dané problematiky.

Vaše hodnocení značky jsou moderovány prostřednictvím interního týmu posuzovatelů, a to "vnější prohlídku" je důležitou součástí procesu posouzení. Koná se v rámci kurzů a přes moduly. Náš proces je dobře vyvinutý. Je přísný a zajišťuje, že je srovnatelnost procesu posouzení všech oddělení kurzů. Normy z výsledku jsou srovnatelné z průběhu kurzu a dokazuje množství a kvality práce.

Oponentů pro AAS jsou stejné zkoušející pro kampusu kurzy Preston.


Kariéra

Absolventi mají zajištěné zaměstnání v oblasti žurnalistiky, nákupy, vedení prodeje a marketingu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z AAS College »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date