BA (Hons) Mezinárodní pohostinské řízení

Mediterranean College, Athens

Popis programu

Read the Official Description

BA (Hons) Mezinárodní pohostinské řízení

Mediterranean College, Athens

15% Sleva, pokud bude první rok uhrazen do konce do 30. dubna 2018 5% Extra sleva při placení ve 2 splátkách

 • Mezi velmi málo vysokoškolských programů v Řecku, zaměřených na aplikovanou, specializovanou oblast pohostinství a nikoliv na obecné a teoretické studium v ​​oblasti cestovního ruchu.
 • Mezinárodně uznávaný titul udělovaný University of Derby, univerzita TOP-6 UK pro cestovní ruch a pohostinství (Guardian University Guide 2017).
 • Strukturovaný učňovský / placený program stáže v síti pohostinských podniků akademie je nedílnou součástí kurzu.
 • Zaměřte se na zkušenostní učení prostřednictvím terénních výletů, hraní her, pozorování, stáží a hostujících přednášek odborníků z oboru.
 • Mezinárodní síť spolupracujících firem v oblasti pohostinství a vynikající vyhlídky na zaměstnání ještě před absolvováním studia.

Hospitality je nyní jedním z největších a nejrychleji se rozvíjejících sektorů v řecké a globální ekonomice. Cílem tohoto programu je poskytnout studentům moderní a praktické školení ve všech základních prvcích mezinárodního řízení pohostinství, aby je připravili na úspěšnou kariéru. Program nabízí teoretické a praktické zázemí ve všech oblastech pohostinského podnikání a zároveň pomáhá studentům rozšířit znalosti o ekonomickém a podnikatelském prostředí prostřednictvím aktuálních a aktuálních otázek v podnikání na evropské i mezinárodní úrovni.

Mezinárodní pohostinské řízení BA (Hons) zahrnuje praktické moduly (např. Divize místností), přičemž kladou důraz na podnikání a na mezinárodní orientaci pohostinství, prvky, které jsou obzvláště důležité vzhledem k současnému stavu řecké ekonomiky. Díky své silné kombinaci znalostí v reálném světě, průzkumu v oboru, teoretického porozumění, akademické přísnosti a skutečně mezinárodního učebního plánu vám naše BA (Hons) International Hospitality Management nabízí konkurenční výhodu. Náš kurz zachycuje hlavní trendy, které dnes transformují průmysl - od většího důrazu na udržitelnost až po technologický pokrok, od měnících se očekávání zákazníků po nové koncepty luxusu.

Odeslání e-mailu nebo skenování vaší školy nebo univerzitního transcitu pro rychlé hodnocení: e.skourti@medcollege.edu.gr

Vstupné

Program je určen absolventům středních škol, kteří chtějí vykonávat kariéru v odvětví cestovního ruchu a pohostinství.

Požadavky na registraci:

 • Osvědčení o absolvování střední školy (Apolyterion) od všeobecné nebo odborné vysoké školy (nebo ekvivalentu)
 • Referenční dopis (1)
 • Přiměřená znalost angličtiny (IELTS 4.5 nebo ekvivalent) *
 • Akademický rozhovor
 • Fotky (2)
 • ID-karta / cestovní pas

* Angličtina požadovaná pro anglický program je ekvivalentní IELTS 6.0 nebo B2. Kandidáti bez oficiálních certifikátů anglického jazyka mohou absolvovat zkoušku pro umístění angličtiny v středomořské škole.

Držitelé vyšších národních diplomů (HND), studenti technologických (TEI) nebo vysokoškolských institucí (AEI) příslušných oborů mohou být přijati do pokročilé fáze kurzu na základě postupu Recognition of Prior Learning. Musí dodatečně předložit:

 • Diplom a / nebo akademický přepis
 • Příručka programu (je-li k dispozici)

Struktura

Kurz obsahuje 20 kreditových modulů, které jsou zpravidla dodávány na semestrální úrovni, zatímco existuje několik let modulů. Moduly prvního ročníku a 50% modulů 2. ročníku jsou vyučovány

Prostřednictvím struktury a obsahu modulů rozvíjí studenty samostatné dovednosti v oblasti učení, reflexe, zaměstnatelnosti a skupinové práce, které jsou nezbytné pro jejich úspěšné zapojení do tohoto odvětví.

Rok 1

Výuka

Strategie výuky a učení používané v programu kladou velký důraz na kontextualizaci problémů řízení, které jsou splněny v současném mezinárodním průmyslu pohostinství.

Testování znalostí a dovedností probíhá kombinací hodnocené práce, obvykle formou individuálních písemných úkolů a praktických hodnocení, skupinových nebo individuálních ústních prezentací. Hodnocení byla navržena po konzultaci s profesionály z oboru, aby se vyzkoušely a rozvinuly praktické a teoretické dovednosti studentů. Některá hodnocení jsou založená na problémech a odrážejí komplexní povahu odvětví pohostinství.

Po úspěšném absolvování 1. a 2. ročníku absolvují studenti 12-16 týdnů. Je to neocenitelná příležitost k dalšímu rozvoji praktických a odborných dovedností v profesionálním prostředí. Umožňuje kontextualizovat a realizovat všechny praktické a teoretické vstupy programu a po návratu do posledního roku kvantifikovat předchozí studium a pracovní zkušenosti do širšího oboru a manažerského kontextu. Studenti, kteří tuto možnost využili dříve, považují za obohacující a hodný prvek programu s vysokým smyslem pro jejich učení, profesní rozvoj a zaměstnatelnost. Mnoho z nich se vrátilo do svého zaměstnavatele na pozici absolventů.

Výukové zkušenosti jsou dále obohaceny aktivitami školy cestovního ruchu

Proč zvolit tento kurz

 • Program je navržen a nabízen University of Derby, No6 UK univerzita pro cestovní ruch
 • Program je dodáván v řečtině i angličtině, aby studenti byli postupně a hladce představováni ke studiu v angličtině. Výuka angličtiny probíhá během 1. a 2. ročníku studia, která je speciálně navržena tak, aby pokrývala terminologii a pomáhala studentům splňovat požadavky anglického jazyka (studenti proto nepotřebují další výuku angličtiny). Studenti získají podporu anglického odboru akademie v průběhu studia. Jako absolventi britské univerzity (vyučovaných v angličtině) osvědčují angličtinu jako znalost cizího jazyka na úrovni Proficiency (C2).
 • Výuka v anglickém jazyce poskytuje konkurenční výhodu našim studentům, kteří budou schopni v praxi demonstrovat své jazykové dovednosti.
 • Kurz je namapován na základě standardů Institutu pohostinství (IoH) a potvrzuje jeho důvěryhodnost a souvislost s průmyslem.
 • Program má mezinárodní a aplikovanou perspektivu, neboť to není teoretický kurz v cestovním ruchu, ale aplikovaný program v oblasti řízení pohostinství. Proto nejlépe vyhovuje personálním potřebám hotelů, cateringu, středisek atd., Které poskytují tisíce pracovních míst v Řecku a na mezinárodní úrovni.
 • Studentům jsou poskytnuty stáže v široké síti pohostinských firem (hotely, letoviska, výletní lodě a další místa).
 • Kurz zahrnuje moderní, inovativní a aplikované moduly, jako je řízení letovisek, divize pokojů, správa událostí / stravování, řízení kulturních záležitostí v pohostinství, řízení zážitků zákazníků.
 • Učení a hodnocení se dosahuje několika způsoby, a to nejen přednáškami a zkouškami (např. Workshopy, případové studie, terénní výcviky, hostující lektoři). Hodnocení byly navrženy po konzultaci s odborníky v oboru a jsou odborně orientované a kreativní.
 • Středomořská vysoká škola kladou zvláštní důraz na akademickou podporu vysokoškolských studentů: každému studentovi je přiřazen osobní učitel; lektoři jsou k dispozici v kancelářských hodinách; studenti s obtížemi mohou využívat služby poradenského a vzdělávacího střediska podpory; studenti dostávají pravidelnou zpětnou vazbu o svém akademickém pokroku; studenti mají plný přístup k knihovnám ak elektronickým zdrojům.

Středomořská vysoká škola vyvinula integrovaný plán zaměstnatelnosti, program Zaměstnatelnosti MC, zaměřený na současné potřeby našich studentů v oblasti pohostinství: kariérové ​​poradenství a profesní rozvoj, pravidelné hostující přednášky, reálné projekty, semináře, síťové akce, veletrh zaměstnatelnosti, stáže.

Všichni akademičtí pracovníci jsou akreditovaní lektoři Univerzity v Derby pro každý modul, který vyučují. Středomořská vysoká škola zavádí integrovaný systém náboru, hodnocení a dalšího profesního rozvoje akademických pracovníků, aby studenti získali vynikající výuku a osobní podporu rozvíjení svých sociálních a profesních dovedností.

Další studie

Absolventi programu jsou podle řeckého práva držiteli akreditovaného vysokoškolského titulu, který je profesionálně shodný s oceněnými řeckými vysokými školami. Pokud si to přejí, mohou být uznány řeckými úřady. Klikněte zde pro více informací o postupech rozpoznání stupně.

Absolventi budou moci v tomto oboru vykonávat řadu vzrušujících kariér; buď získat manažerské pozice nebo stát se podnikateli a vytvářet vlastní prosperující podniky. Tento program také poskytuje základ pro další studium na postgraduální úrovni, v pohostinství nebo podobných oblastech studia, jako je cestovní ruch, volný čas nebo obchodní studie.

Po absolvování BA (Hons) International Hospitality Management mohou absolventi absolvovat postgraduální vzdělání ve středomořské škole nebo na zahraničních univerzitách. Magisterské programy Středomořské školy, které mohou navštěvovat:

 • MSc Mezinárodní řízení Hospitality
 • MBA Global
 • MSc Management Marketing

Alternativně se mohou dále specializovat navštěvováním kurzu CPD na středoevropských odborných studiích:

 • Vedení lidí
 • Řízení marketingu
 • Digitální
 • Finanční řízení pro malé podniky

Absolventi, kteří se rozhodnou vstoupit na trh práce, mají nárok na pozici v jakémkoli podnikatelském prostředí v pohostinství nebo v širším oboru cestovního ruchu, v Řecku a mezinárodně. Konkrétně mohou absolventi vykonávat kariéru:

 • v turistických společnostech
 • v hotelech
 • v zábavních parcích
 • ve výletních linkách
 • ve stravovacích firmách
 • v cestovních kancelářích a turistických kancelářích
 • v poradenských firmách
 • jako volná pracovníci / podnikatelé
This school offers programs in:
 • Angličtina
 • řecký


Poslední aktualizace April 9, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
6,940 EUR
1. rok: € 6940 (druhý rok: € 7540 3. rok: € 7850 4. ročník: € 7850)
Information
Deadline
Locations
Řecko - Athens, Central Athens
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Řecko - Athens, Central Athens
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Říj. 2019
Řecko - Athens, Central Athens
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu