Přečtěte si oficiální popis

BA (Hons) Politika

Naši studenti nás doporučí! 94% našich BA (Hons) politologických studentů by doporučilo studium na NTU (National Student Survey 2017).

Tento rozlišující stupeň Polity zkoumá teorii a praxi politiky, integrující národní i mezinárodní perspektivy. Dozvíte se o významu stále více se globalizujícím politické prostředí, a pochopit význam politiky jako lidské činnosti.

Máte-li zájem v běžných záležitostech a mezinárodními trendy, pak BA (Hons) Politika studium na NTU je ideální pro vás. Tento kurz vás povzbuzuje, aby se zapojily přímo jako politologa nebo teoretik tím, že dělá svůj vlastní nezávislý výzkum, který vyvrcholil při výrobě konečného rok disertační práce na téma podle svého výběru.

Skrz míry budete vyvíjet větší povědomí o složitosti a propojenost procesů, které utvářejí náš svět. Tím se otevírá kariéra v širokém spektru oborů ve veřejném i soukromém sektoru, což podporuje schopnosti, představivost, porozumění a flexibilitu, které zaměstnavatelé vyžadují.

Proč si vybrat tento kurz?

 • Politika v NTU je páté místo z 83 institucí pro uspokojení studenta (Complete University Guide 2016).
 • Výzkum našich akademických pracovníků krmí přímo do kurzu, což znamená, že budou učit o nejnovějších problémech od světově uznávaných odborníků. Tým také přispívat pravidelně své myšlenky o událostech po celém světě a incidentů s cílem místní, národní a mezinárodní média.
 • Můžete mít příležitost získat pracovní zkušenosti s místními a národními organizacemi a studovat v zahraničí v rámci programu Erasmus devizového.
 • Můžete si vybrat, aby se zapojili s politikou společnosti studenta-run kteří mají uzavřeny smlouvy návštěvní přednášky z místních poslanců a četné výlety do míst, jako je Evropský parlament v Bruselu.
 • 100% BA (Hons) Politika na plný úvazek studenti se shodují, že kurz je dobře organizovaný a běží hladce (National Student Survey 2016).

Co budete studovat

Tento výrazný stupeň zkoumá teorii a praxi politice, který spojuje oba národní a mezinárodní perspektivy. Dozvíte se o významu stále více se globalizujícím politické prostředí, a pochopit význam politiky jako lidské činnosti.

Obsahem tohoto předmětu odráží skutečnost, že politika v 21. století se odehrává na globální úrovni a má zkušenosti v každodenním životě - v bojích proti diskriminaci a v naší interakce jako spotřebitelé, pracovníci, čtenáři a diváky.

V průběhu tohoto kurzu budete rozvíjet dovednosti pro zaměstnatelnost. Během druhého ročníku modulu Výzkumná politika a mezinárodní vztahy budete mít příležitost získat pracovní zkušenosti s místními a národními organizacemi a vaše pracovní zprávy budou součástí hodnocení.

100% BA (Hons) Politika na plný úvazek studenti se shodují, že kurz je intelektuálně stimulující (National Student Survey 2016).

Jak jste učil

Abychom vám mohli poskytnout vzdělávací zkušenost prvotřídní a zaručit budete mít možnost, aby co nejvíce svého času na univerzitě budete dostávat dobu kontaktu přes pestrou škálu způsobů realizace.

Strukturované učení bude doručena prostřednictvím kombinace tradičních přednášek a seminářů. Menší skupina semináře poskytnout příležitost k rozvíjení řešení problémů dovednosti, skupinová práce, analýza a uvažovala, dovednosti, prezentační dovednosti a diskuzi o širokém spektru názorů.

Návody s personálem

Vzhledem k tomu, vztah mezi studenty a lektory je důležitá můžete očekávat, že mají spoustu přímém kontaktu a podpory prostřednictvím seminářů a one-to-one konzultace. Na těchto zasedáních budete mít příležitost k:

 • diskutovat a získat zpětnou vazbu o své práci
 • klást otázky týkající se projektů, na kterých pracujete
 • vznášet žádné obtíže, s nimiž se setkáváte v souvislosti s vaší prací, svým osobním poměrům nebo váš univerzitní zkušenosti.

Politika na Nottingham Trent University se umístila na 4. místě z 77 na počet studenty posledních ročníků, kteří jsou spokojeni se zpětnou vazbou a hodnocením ze strany lektorů na svém hřišti (Guardian univerzity liga stolního 2016).

Nezávislá studie

Nezávislá studie je důležitou součástí tohoto předmětu. Během těchto tří let svého kurzu plánovaným kontaktních hodin obdržíte se bude postupně snižovat, jak budete rozvíjet dovednosti potřebné, aby provedla nezávislou studii nebo disertační práce ve svém posledním roce. I nadále budete mít pravidelný kontakt se svými lektory a pokud je to nutné hoc konzultace ad mohou být uspořádány.

Virtuální výukové prostředí

Budete také využít naší virtuální výukové prostředí, SE, která je flexibilní webový systém, který vám umožní mít 24-hodinový přístup do modulu výukové materiály a četby. To vám umožní diskutovat o práci s lektory a ostatními studenty, a předložit celoroční elektronicky z libovolného místa na světě.

Jak budu hodnotit?

Kurz Politika využívá širokou škálu metod hodnocení, včetně esejů ročníkové bázi, zpráv a disertační práce za poslední rok výzkumu založené. Budete také hodnocena pomocí kombinace formálních zkoušek, jakož i praktických dovedností, jako jsou skupinové a individuální prezentace.

V reakci na zpětnou vazbu studentů University zavedla politiku zajišťující výraznému práce se vrací do elektronicky do tří týdnů od podání.

odborní pracovníci

Budete vyučuje nadšený, zabývající a odborných pracovníků. Tyto kurzy jsou všechny čerpat z jejich odborných znalostí, výzkumných zájmy a zkušenosti a mnohé z nich také publikoval učebnice ve svém odborném oblasti zájmu.

Budete rozvíjet odborné znalosti na základě odborných týmů zaměstnanců v několika oblastech, včetně politické teorie, zahraniční politiky a globální politické ekonomie.

Mohu studovat v zahraničí?

Možná budete mít příležitost trávit polovinu druhého ročníku studia v zahraničí pomocí programu devizového kurzu Erasmus +. To poskytuje velkou příležitost poznat život v jiné zemi a získat nový pohled na fotografovaný objekt.

Nad rámec předmětu

Rozšiřte své zkušenosti, vyčnívat z davu a získat celou řadu dovedností, které zaměstnavatelé hledají.

Naučit nový jazyk

Vedle svého studia budete mít také příležitost naučit se nový jazyk. Program University jazyk (ULP) je k dispozici všem studentům a dává vám možnost učit zcela nový jazyk či zlepšování dovedností, které již máte.

Naučit se nový jazyk může:

 • zlepšit své komunikační schopnosti
 • obohatit své zkušenosti při cestách do zahraničí
 • zvýšit své kariérní vyhlídky.

100% BA (Hons) Politika na plný úvazek studenti se shodují, že zaměstnanci jsou dobře vysvětlit věci a jsou nadšení tím, co se učí (National Student Survey 2016).

Kariéra a zaměstnatelnost

Pracovní zkušenosti a studovat v zahraničí

V průběhu tohoto kurzu budete rozvíjet dovednosti pro zaměstnatelnost. Během zkoumá politiky a mezinárodních vztahů modulu ve druhém roce budete mít příležitost získat pracovní zkušenosti s místními a státními organizacemi, se svými pracovními zprávami, které jsou součástí posouzení.

Budete mít také možnost strávit polovinu svého druhého ročníku studia v zahraničí se na devizovém programu Erasmus. Můžete být schopni studovat v místech, jako jsou:

 • Corvinus v Budapešti
 • Lille ve Francii
 • Metropolitní univerzita v Praze
 • Deusto University ve Španělsku.

Jsme také v současné době při pohledu na rozšiřování naší sítě partnerských univerzit. Upozorňujeme, že tyto univerzity se mohou měnit. Různé možnosti mohou být k dispozici na rok od roku bázi.

Váš profesní rozvoj

Kariérní rozvoj je považován za hlavní součást tohoto kurzu. Budete rozvíjet klíčové přenositelné dovednosti, včetně:

 • komunikace
 • organizace času
 • Řešení problému
 • týmová práce.

Budete mít také možnost rozvíjet vztahy s příslušnými organizacemi a potenciálními zaměstnavateli.

Stavíme úspěšné absolventy

Tento kurz otevírá kariéru v širokém spektru oborů ve veřejném i soukromém sektoru. Můžete mít zájem na kariéru v místní politice a místních samospráv. Také by vás mohlo zajímat o práci v policejních službách, státní správě a public relations. V soukromém sektoru organizace stále častěji hledají absolventy s pochopením mezinárodních a globálních událostí a procesů, které jsou plochy prozkoumal během tohoto kurzu.

Úloha tituly níže naznačit kariéry naši čerství absolventi politika jsou následující: *

 • Manažer kampaň za politickou stranu
 • Digitální Výzkumník
 • HR Assistant
 • marketing executive
 • PR komunikace Officer
 • Tiskový mluvčí
 • Pomocný učitel.
 • Nejnovější průzkum Dlhé vysokoškolák má za následek 2011-12 - 2014-15.

Náš tým Zaměstnatelnost

Máme vyhrazenou zaměstnatelnosti družstvo lokalizované na webu města. Tým mají dobrou pozici, aby vám odborný dohled a praktickou pomoc, která bude opravdu něco změnit na své potenciální zákazníky, jakmile vám to absolvovat.

Během zkoumá politiky a mezinárodních vztahů modulu ve druhém roce budete mít příležitost získat pracovní zkušenosti s místními a státními organizacemi, se svými pracovními zprávami, které jsou součástí posouzení.

Vybavení

Jako student sociálních věd budete mít snadný přístup k fantastické zařízení v budovách Chaucer a Taylor, včetně:

 • Posluchárny a výukové učebny;
 • Otevřené přístupové PC a zabezpečené bezdrátové body;
 • Studijní oblasti a společenských prostor;
 • Chaucer kavárna podávat nápoje a lehké občerstvení;
 • Náš zbrusu nový School of příjem sociálních věd, a poskytuje tak snadný přístup k našemu vstřícný a přátelský personál.

100% BA (Hons) Politika na plný úvazek studenti se shodují, že knihovní zdroje a služby jsou dost dobré pro jejich potřeby. (National Student Survey 2016)

Vstupní požadavky

Spojené království

Pro září 2017 vstupem budete potřebovat:

 • A-levels - BBC; nebo
 • BTEC Extended Diplom - DMM; nebo
 • 112 UCAS Tarifní body ze tří A-levels nebo ekvivalentní kvalifikaci; a
 • GCSEs - angličtina a matematika nebo vědecký stupeň c.

Rovněž se domníváme rovnocennou kvalifikaci a jejich kombinace.

Všechny žádosti jsou posuzovány případ od případu a jsme rádi, že přijímat žádosti od dospělých studentů, studentů s přístupovými kvalifikace a mnoho dalších typů standardních i nestandardních kvalifikací, pro které můžeme vypočítat UCAS bodů. Nestandardní žadatelé mohou být vyslechnuta.

UCAS sazebník

UCAS Tarif změnilo 2017 záznamu. V novém tarifu čísla udělované kvalifikaci jsou velmi rozdílné. Takže, zatímco předtím B na A-level stálo 100 bodů, v novém tarifu je nyní 40 bodů.

Dostat se do kontaktu

Pokud budete potřebovat další pomoc nebo informace, napište naší přijímací tým nebo volejte na +44 (0) 115 848 4200Call: +44 (0) 115 848 4200.

Mezinárodní

Pro září 2017 vstupem budete potřebovat:

 • A-levels - BBC; nebo
 • BTEC Extended Diplom - DMM; nebo
 • 112 UCAS Tarifní body ze tří A-levels nebo ekvivalentní kvalifikaci; a
 • GCSEs - angličtina a matematika nebo vědecký stupeň c.

Rovněž se domníváme rovnocennou kvalifikaci a jejich kombinace.

Přijímáme kvalifikace ze škol, vysokých škol a univerzit po celém světě pro vstup do našeho bakalářské tituly. Pokud si nejste jisti, jak váš mezinárodní kvalifikační zápasy naše požadavky kurzu navštivte naše mezinárodní webové stránce kvalifikací.

Kurzy nadace

Pokud potřebujete udělat přípravného kurzu ke splnění našich požadavků kurz naleznete na Nottingham Trent International College (NTIC). Pokud jste již studoval ve Velké Británii ve škole nebo vysoké škole a chtěl bych vědět, jestli můžeme přijmout svou kvalifikaci naleznete na stránce nadace kurzy.

Vstupní požadavky anglický jazyk

Pokud angličtina není vaším rodným jazykem je potřeba, aby nám ukázal, že vaše jazykové znalosti jsou dostatečně silné pro intenzivní akademické studium. Obvykle požádat o zkoušku IELTS a budeme akceptovat některé alternativní anglické jazykové testy.

Pro seznam našich jazykových požadavků naleznete na našich anglického jazyka stránky.

Pokud potřebujete provést před zasedáními kurz angličtiny pro splnění požadavků na anglické naleznete na naší pre-zasedáními kurz angličtiny stránku.

Pomoc a podpora

Máte-li jakékoli dotazy týkající se vaší kvalifikaci nebo o podání žádosti na univerzitě kontaktujte náš mezinárodní tým o radu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
9,250 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date