Přečtěte si oficiální popis

ICMP je BA (Hons) Songwriting stupeň byl vyvinut hudebního průmyslu autory a producenty, a poskytuje studentům jedinečnou příležitost rozvíjet své dovednosti songwriting spolu talentovaných umělců a profesionálů.

Přehled kurzů

Kurz je průmysl-vedl a prakticky zaměřený. Je určen pro ty, kteří chtějí být profesionální skladatelé. To poskytuje příležitost pro intenzivní a praktické výuky v psaní písní a zároveň rozšiřuje své kreativní repertoár rozšiřuje své znalosti o hudebním průmyslu, a prohloubení své znalosti o historii a kultuře psaní písní.

Na tomto kurzu, budou mít prospěch z: průmysl stylu "umělecké a repertoárové" (A & R) Zpětná vazba personalizované podle vašich individuálních psaní cílů; týdenní třídy výkonnosti, aby předvedli svůj materiál s profesionální kapelou; široký rozsah aplikací studiových bázi a nahrávacích dovedností přizpůsobených pro skladatele; Příležitosti ke spolupráci psát písně k informacím v reálném hudebním průmyslu kalhotek s odbornou zpětnou vazbou a výuky; příležitostí prohloubit své znalosti čtení, psaní a aranžování hudby; a příležitost, aby posílily své tvůrčí praxi tím, že zkoumání hudebních kultur a kontextů prostřednictvím disertace výzkumný projekt.

Kromě toho budou studenti na Songwriting stupně BA (Hons) nabídnuta mnoho šancí, aby provedla společné práce, a to jak s jinými programy ICMP v Londýně a spolu s řadou profesních organizací. Tyto příležitosti, které nabízí kromě osnov, poskytuje jedinečnou příležitost pro studenty, aby rozvíjely své showreels a sítí. Ve třetím ročníku kurzu, studenti těžit z programu mentorství se zavedeným průmyslu lékaře, které poskytují příležitost ke studiu a prohloubit své dovednosti a znalosti v profesionálním prostředí.

Úspěšné absolvování programu BA (Hons) Songwriting na ICMP vede k udělení Bachelor of Arts od University of East London. Specifikace Nabitý program zde

Základní údaje

  • průzkum Praxe na bázi techniky a řemesel současného skládání
  • Personalizované vzdělávací zkušenost vybavuje si s poznání, pochopení a dovednosti pro úspěšné zaměstnání v hudebním průmyslu
  • Rozvíjí svůj jedinečný kreativní 'hlas' prostřednictvím strukturovaného týdenní jednotlivce a spolupráce songwriting aktivit
  • Poloha The London poskytuje příležitosti k provedení v vystupuje u špičkových londýnských místech a ponořte se v současné hudbě
  • Vysoce kvalitní výuka podle praktiky
  • Rozsáhlé hudebního průmyslu odkazy a přístup vám umožní stavět, že všichni-důležitý sítě
  • Kreativní a inspirující prostředí k učení
  • Vysoká úroveň kontaktních vyučovacích hodin je dodáván v malých skupinách v world-class zařízení

detaily kursu

Rok 1 - Level 4

V prvním roce, budete rozvíjet a zlepšovat své technické a kreativní schopnosti, se soustředit na umění a řemesla psaní písní. Práce v malých skupinách, začnete rozvíjet své skladbě portfolia přes týdenní školitele a vzájemného hodnocení, kromě rozvojové tříd. Budete také psát, hrát a produkovat své vlastní, a co-napsaný, materiál. Souběžně s tím, budete rozvíjet své hudební harmonie a teorie dovednosti, včetně grafů, psaní a zkušebny poznámek, aby došlo k začlenění váš vývoj jako skladatel. První ročník programu je rovněž určena rozvíjet své kritické povědomí s ohledem na širší hudebních souvislostech. Level 4 se skládá z následujících modulů:

Creative Songwriting

Chcete-li být úspěšný skladatel, budete muset schopnosti psát a hrát repertoár originálních písní v celé řadě tematických, strukturálních a stylistických kalhotky. Tento modul vám umožní rozvíjet tyto dovednosti, stejně jako vyvinout co-psaní techniky a zkušenosti, praktický přístup na základě výzkumu pro zkoumání svou kreativitu a hlubší pochopení kulturních, historických, společenských a politických souvislostech svého psaní písní. Náš individuální přístup vás prostřednictvím různých stylů, žánrů a forem, a poskytne příležitost prozkoumat různé přístupy k psaní.

Procvičování Textař

Pro skladatel, schopnost produkovat živé a nahrané ukázky ze svého repertoáru je kritická. V tomto modulu, začnete rozvíjet dovednosti a znalosti potřebné pro výkon i výroby. Naučíte se vytvářet spolupracovat s jinými umělci, vyrábět uspořádání původního repertoáru druhých získávají znalosti a dovednosti k tomu, aby tvůrčí a stylisticky relevantních přístup k titulu výrobě, naučit se připravit vhodné grafy pro použití v ukázkových dílen a rozvíjet potřebné úvodní instrumentální dovednosti.

Teorie pro skladatelů

Teorie je nezbytnou součástí sady dovedností jakéhokoli skladatel je. Tento modul vám vybaví se základními dovednostmi číst, psát, hrát a zpívat hudbu standard vhodný pro psaní originálních skladeb v různých hudebních žánrů. Budete zahrnovat taková témata jako je hudební harmonie a teorie, zvukové a přepis a rytmických studií.

Hudba, Kultura, Context a kritika I

Existuje mnoho způsobů, jak rozpoznávat a interpretovat vývoj populárních hudebních žánrů, a tento modul vám pomůže rozvíjet dovednosti potřebné k ospravedlnění intelektuální pozice a popsat a vysvětlit populární hudby jako kulturní fenomén. Je dodáván s použitím strukturovaný přístup ke zkoumání, analyzování a critiquing současné diskuse a teorie týkající se kontextu, ve kterém je populární hudba vyrábí, provedeného a spotřebované.

2. ročník - Level 5

Ve druhém roce, budete i nadále vyvíjet jako skladatel, s větším zaměřením na průmyslové aplikace. To zahrnuje písemně informovat, rozvoji obchodu a podnikání povědomí a dovedností a možnost zaměřit se na obou živým vystoupením nebo složení a výroby. Hlavní moduly znovu potvrzují svůj kritický a kontextuální znalosti v rámci přípravy na disertační práce v roce 3. Level 5 se skládá z následujících modulů:

Applied Songwriting

V tomto modulu, budete rozvíjet dovednosti a techniky potřebné pro aplikovaný skládání v nejrůznějších hudebních kontextech, a prozkoumat celou řadu různých přístupů k splnit celou řadu průmyslových kalhotek. V jednotlivcích songwriting projektu, budete pokračovat ve své kreativní vývoj psaní, zkoumat & R principy podrobněji a vytvořit repertoár pro určitý projekt umělce, zatímco přinášet muzikantství a produkční schopnosti domácnosti / malé studio prostředí.

Marketing a Převedení Your Music

Je nezbytné, aby všechny skladatelé rozvíjet povědomí o různých aspektech dnešním rychle se rozvíjejícím hudebním průmyslu a jejich vzájemných vztahů, za účelem vybudování úspěšné kariéry. Tento modul vám umožní zkoumat a vyvíjet profesionální přístup ke třem hlavním průmyslových odvětvích: reprodukovaná hudba, živá hudba a publikování. Klíčové je, že to bude také vám umožní rozvíjet porozumění současných modelů zpeněžení, jak rozvíjet úspěšné marketingové a propagační strategie, roli managementu, a jak využít změn v praxi, které vyplývají z dopadu internetu a nových technologií ,

Hudba, Kultura, Context a kritika II

Chcete-li být úspěšný skladatel je velmi užitečné, aby bylo možné zkoumat vztahy mezi populárních hudebních žánrů a experiment s řadou analytických přístupů. Tento modul tedy navazuje na předchozí foundational práci, dále rozvíjet své kapacity pro intelektuální střetnutí s populární hudbou pomocí analýzy a kritiky, zapojit se vám v současných debat a teorií týkajících se kontextu, ve kterém je populární hudba vyrábí, provedeného a spotřebované.

Hudební kompozice pro skladatelů (Option)

Na tomto modulu, budete mít možnost rozvíjet své dovednosti v oblastech, jako je čtení, psaní a hraní hudby, přičemž musí doložit svou vlastní originální materiál. Budete studovat a rozvíjet takové klíčové dovednosti jako psaní melodie, aranžování a kreativní harmonická stavba, která významně posílí své kompoziční schopnosti.

Principy Creative Production (Option)

Na tomto modulu, budete rozšiřovat a zlepšovat své produkční schopnosti tím, že vyvine "zvukový identity" pro vaše psaní projektů. Budete mít možnost studovat další studio, technické a kreativní schopnosti vhodné pro výrobu různých originálních a dobře definovaných nahraných dem pro píseň psaní hřišť, a tvoří showreel pro nový projekt umělce. Dozvíte se také na vyšší úrovni vokální techniku ​​pro prostředí studio a živá vystoupení, a zapojit se s analýzou a praxe mixování technik.

Principy tvůrčí počin (Option)

Tento modul umožňuje rozvíjet a zlepšovat klíčové živá vystoupení a uspořádání dovednosti, včetně plánování, navrhování a živým vystoupením vhodných opatření původních písní. Budete mít také možnost pokračovat v analýze a rozvíjet své individuální a spolupráci, komunikační dovednosti včetně vztahu s publikem.

Ročník 3 - Level 6

Ve třetím roce, budete mít možnost představit kompletní portfolio písní, vymyslet a realizovat self-nařídil finální profesionální projekt, vytvořit obchodní strategie pro vstup do hudebního průmyslu, a autorovi disertační práci na téma dle vlastního výběru , Poslední rok je vyvrcholením všechny své učení na ICMP, a je navržen tak, aby v reálném přípravu a zkušenosti svět. Úroveň 6 se skládá z následujících modulů:

Creative Identity a Repertoár

Jako skladatel, je důležité, aby si vytvořit kreativní a obchodní dovednosti nastavenou na úrovni potřebné k úspěšně realizovat komerčně životaschopný projekt songwriting. Tento modul umožní, aby se rozvoj, což vám umožní upřesnit identitu a stručné pro svůj projekt, i nadále psát kreativně příslušné materiály a dozvědět se o všechny aspekty tvůrčí vedení a umístění projektu na trhu.

Obchodní of Songwriting

Je nezbytné, aby skladatelé mají detailní porozumění moderního hudebního průmyslu, se zvláštním zaměřením na příslušných obchodních příležitostí a výzev. Tento modul je proto navržen tak, aby vám umožní prozkoumat podnikatelských obchodních modelů a přístupů ve všech oblastech průmyslu, včetně takových klíčových oblastech, jako je marketing, produktový management, reklama, PR a branding. Toho je dosaženo prostřednictvím analýzy případových studií v kombinaci s prací prakticky na vývoj, správu a zpřesňuje svůj vlastní výrobek.

profesionální Project

Na tomto modulu jsou poskytovány s podporou pro vás nezbytné pro identifikaci, plánování a dokončení projektu své vlastní volby na profesionální úrovni. Budete mít možnost pochopit problémy a požadavky pracoval jako výtvarník a diskutovat a analyzovat řízení projektů osvědčených postupů a metod převládající v uměleckých projektů kontextech.

Disertační práce

Disertační práce, hlavní prvek vašeho bakalářský titul, vyžaduje, abyste plánovat, rozvíjet a realizovat vhodnou, nezávislý výzkumný projekt v rámci příslušných předmět dohledem specialisty. To vám umožní ukázat, jak jste vyvinuli a uplatňuje schopnosti kritického a / nebo historická analýza získaných v rámci programu tak daleko, nabízejí kritickou analýzu širokého rozsahu zdrojů materiálu, demonstrovat nezávislé myšlení a psát přehledně. Práce je rozdělena do dvou částí, které jsou série přednášek a seminářů, jejichž cílem je informovat své vlastní práce, podporovaný kontrolovaných sezení při pohledu na vývoj a realizaci své disertační práce.

Vstupní požadavky

Žadatelé budou zpravidla mít úrovní, BTEC diplom nebo rozšířený diplom nebo International Baccalaureate, což odpovídá 200 UCAS bodů, nebo ICMP vysokoškolský diplom.

Kromě toho byste měli držet maturity třídy C nebo vyšší v angličtině a matematiky, nebo vhodným ekvivalentem, jako je Level 2 klíčové dovednosti, funkční dovednosti nebo dospělý gramotnosti / gramotnost.

Také přijímá přihlášky z vyzrálých žadatelům, kteří mohou mít žádné formální vzdělání, ale kteří přesto mohou prokázat jejich vhodnost pro studium prostřednictvím příslušných dovedností a zkušeností.

Pro mezinárodní požadavky pro vstup student, viz "mezinárodní přihlášky". Všichni žadatelé budou pozváni na konkurz.

Tento kurz je také k dispozici jako jednoroční Cert HE volba.

Doporučené Success Story - Hannah Rose Platt

Hannah Rose Platt je alumna naší BA Songwriting stupně. Její debutové album "portréty", zaznamenaný v Nashvillu, získala velký ohlas u kritiků, včetně 5 hvězdy recenze Maverick, Glamour a R2 časopisech, a měl významný rozhlasovou hru, včetně BBC Představení, Ralph McClean Země na BBC volá Severní Irsko vpředu veranda s Baylen Leonard (Amazing Radio) a CMR Nashville.

Americký skladatel Sid Griffin řekl Hannah: "Hannah Rose Platt je mladá, na sever Anglie Emmylou Harris kvetoucí před našima očima a ušima."

Doporučené Tutor - Chris Newland

Pochází z Massachusetts, USA, Chris je velmi zkušený profesionál kytarista s více než 20 let zkušeností na kytaru.

Po absolvování Berkeley v Bostonu, okamžitě se stal rušné turné a nahrávání kytarista, pohybující se k těmto břehům v roce 1992. Umělci pracuje s jsou Caribbean Soca / Calypso umělce Arrow, představovat na jeho masivní hit "Hot Hot Hot", jakož i Sister Sledge, Odyssey, Mick Ronson a Felix Pappalardi.

V poslední době nahrál několik alb a hrál se skladatelem Jeb Loy Nichols a pokračuje být velmi rušné studio a žít kytarista. Chris je mistr hudebník a vždy hraje s velkou chutí, což je důvod, proč je tak v poptávce.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z The Institute Of Contemporary Music Performance »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
6,300 GBP
£ 6300 UK & EU studenti, £ 8.900 non-EU
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date