Přečtěte si oficiální popis

Detaily kurzu

Přidejte svou vášeň pro sport s odbornými znalostmi v oblasti řízení podnikání a dovednostmi v oblasti vedení v reálném světě. Budete zkoumat klíčové oblasti podnikání, včetně marketingu, financí, ekonomiky, podnikání, řízení strategií a událostí a jejich vztahu ke sportu.

Dozvíte se o rostoucí profesionalizaci sportu, prozkoumejte požadavky správy a prozkoumejte, jak měnící se potřeby spotřebitele ji přeměňují na jeden z nejlukrativnějších průmyslových odvětví na světě. Miliony liber jsou každoročně vynaloženy na vysílací práva, licencování a merchandising a tento kurz byl navržen tak, abyste mohli využít těchto nových a vzrušujících příležitostí

Rámec excelence v oblasti výzkumu 2014

Rámec excelence v oblasti výzkumu 2014: 59% našeho předloženého výzkumu bylo hodnoceno jako světový špičkový nebo mezinárodně vynikající.

Výhody kurzu

Úzce spolupracujeme s organizacemi, jako jsou městská rada v Leeds, Leeds Rhinos a fotbalová liga pro rugby, které nabídly zaměstnání na plný úvazek mnoha studentům po jejich pracovních stážích. Tam jsou také příležitosti k dobrovolné činnosti na významných globálních sportovních událostech - předchozí události zahrnovaly hry Commonwealthu, olympijské hry a paralympijské hry.

Budete mít možnost cestovat a studovat v zahraničí prostřednictvím našeho výměnného programu s partnerskými univerzitami v Austrálii, Americe, Kanadě a Evropě.

Každým rokem pořádáme veletrh zaměstnatelnosti, kde budete moci hovořit přímo se zaměstnavateli z hlavních předních organizací ze světa sportovních aktivit. Je to šance dostat se brzy do dveří a vědět o všech možných pracovních příležitostech, ať už jde o umístění nebo po ukončení studia.

Spolu s veletrhem zaměstnatelnosti pořádáme také pravidelné kariéry, které vám poskytují podporu při vývoji životopisu, psaní průvodních dopisů zaměstnavatelům a praxi pohovorů a těch důležitých základních tipů, které vám pomohou na trhu práce.

Věříme, že je nesmírně důležité neustále komunikovat a motivovat naše studenty. S tímto vědomím používáme různé typy sociálních a interaktivních on-line médií, které vám umožňují aktivně se zapojit a soustředit se na své studie pomocí Facebooku, podcastů, streamování videa a e-portfolií.

PŘÍLEŽITOSTI SPORTOVNÍHO DOBROVOŘENÍ

Nabízíme sportovní dobrovolnický program pro každého, kdo má zájem o sport. Máme mnoho příležitostí s organizacemi, jako je například West Yorkshire Sport, Kirklees Active Leisure, fotbalová liga pro rugby, městská rada Leeds a Camp Leaders USA. Chcete-li zůstat před zápasem a mít konkurenční výhodu na trhu práce, pak je dobrovolná činnost v oblasti sportu ideálním způsobem, jak získat nadstandardní znalosti a dovednosti. Dobrovolnictví je obrovskou výhodou, pokud chcete pokračovat v kariéře ve sportovním průmyslu - a bude to vypadat skvěle ve vašem životopisu!

SPORT A AKTIVNÍ LIFESTYLY

Jsme vášniví v oblasti sportu a na Leeds Beckett University v Leeds Beckett University je k dispozici široká škála sportů a aktivit, do kterých se můžete zapojit, včetně více než 40 sportovních klubů. Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, co nabízíme - včetně schématu stipendia sportovního sportu Carnegie.

Vstupní požadavky

Tarifní body UCAS: požadované body 112. (Minimálně 72 z dvou úrovní A nebo ekvivalentní, s výjimkou všeobecných studií).

Další požadavky:

GCSEs:

GCSE anglický jazyk a matematika ve stupni C nebo vyšší (stupeň 4 pro ty, kteří sedí v GCSE od roku 2017) nebo ekvivalent. Klíčové dovednosti Úroveň 2, Funkční dovednosti Úroveň 2 a Osvědčení o gramotnosti dospělých / Numeracy jsou přijímány místo GCSEs.

PŘÍSTUP K DIPLOMU:

Celkový průchod s minimem tarifních bodů 112 UCAS.

SCOTTISH AWARDS:

Minimálně 5 předmětů ve vyšším stupni B.

OSVĚDČENÍ ÍRSKA:

Minimálně 5 předmětů ve stupni C1 nebo vyšší u vyšší úrovně, z nichž minimálně 3 musí být u B2.

KRITÉRIA VÝBĚRU:

Vzhledem k popularitě tohoto kurzu můžeme použít výběrová kritéria založená na vašich osobních atributech; zkušeností a / nebo závazkem v oblasti studia. Tyto informace budou odvozeny z vašeho osobního prohlášení a odkazu a budou použity pouze tehdy, pokud splníte obecné požadavky na vstup.

Pro některé moduly, které zahrnují práci s dětmi a / nebo zranitelnými ostatními, může být zapotřebí provést kontrolu intenzivní kriminální historie (DBS). DBS ve Spojeném království v současné době není schopen provádět zahraniční kontroly v rejstříku trestů, proto mezinárodní žadatelé, občané bez britského občanství a britští občané s významným pobytem v zámoří budou proto vyžadovat kontrolu trestů nebo osvědčení o dobrém chování domov / zámořská země před zahájením práce s dětmi a / nebo zranitelnými ostatními.

Mezinárodní maturita: 25 bodů

IELTS:

IELTS 6.0 bez dovedností nižší než 5,5 nebo ekvivalentní kvalifikace. Univerzita poskytuje vynikající podporu všem žadatelům, kteří mohou vyžadovat další kurzy angličtiny.

ŽÁDNÉ ŽADATELÉ

Naše univerzita vítá žádosti od vyzrálých žadatelů, kteří prokazují akademický potenciál. Obvykle potřebujeme nějaké důkazy o nedávném akademickém studiu, například dokončení přístupového kurzu, avšak mohou být vzaty v úvahu i nedávné relevantní pracovní zkušenosti. Vezměte prosím na vědomí, že u některých našich odborných kurzů musí všichni žadatelé splnit zadané vstupní kritéria a v těchto případech nelze pracovní praxi považovat za místo.

Chcete-li žádat o tuto trasu, měli byste se obrátit na naši politiku uznávání priorit v rámci univerzity.

Vezměte prosím na vědomí, že všichni žadatelé na naší univerzitě musí splňovat náš standardní anglický požadavek GCSE stupně C nebo ekvivalentní, změny v něm budou uvedeny v jednotlivých požadavcích na vstup do kurzu.

Pracovní příležitosti

Se zaměřením na rozvíjení dovedností v oblasti zaměstnatelnosti rozšíříte novou možnost "sendvičového roku" své zkušenosti a příležitosti. Poskytneme vám odborné znalosti, abyste měli skutečný dopad ve zvolené kariéře a pomohli vám vytvořit e-portfólio, které ukáže budoucím zaměstnavatelům. Naši studenti založili vlastní firmy nebo získali vedoucí postavení ve významných sportovních podnicích a organizacích pro volný čas, jako jsou Virgin Active, RFL, British Cycling a národní řídící orgány. Naši absolventi také zajistili role v profesionálních sportovních klubech. včetně Leeds Rhinos a Yorkshire Golf a marketingových a PR firem Banana Kick a Michael Page.

 • Leisure Club manažer
 • Ředitel pro vývoj sportu
 • Správce stadionu
 • Sportovní marketingový výkonný

Kariéra Poradenství

Náš tým zaměřený na práci a kariéru nabízí odborné poradenství a řadu zdrojů, které vám pomohou vybrat a získat zaměstnání. Ať už jste v prvním nebo posledním roce, můžete mluvit s členy personálu našeho Kariérního úřadu, který Vám může nabídnout poradenství při psaní životopisu při hledání zaměstnání.

Moduly

Klíčové moduly roku 1

 • Sportovní obchodní krajina
 • Sportovní spotřebitel
 • Úvod do sportovního marketingu
 • Digitální podnikání
 • Podnik
 • Sportovní finance

Moduly 2

 • Odborná praxe v oboru sportu
 • Strategické řízení sportovního podnikání
 • Správa osob ve sportovních organizacích
 • Výzkum v praxi
 • Ekonomika sportu

Moduly doplňku roku 2

 • Plánování podnikového podnikání
 • Události
 • Fotbal
 • Sportovní sponzorství
 • Marketingová komunikace
 • Sportovní vysílání

Moduly 3

 • Sport Business Analytics
 • Správa sportu
 • Globalizace sportovního podnikání
 • Hlavní nezávislá studie

Moduly třetího roku

 • Sportovní branding
 • Správa sportovních událostí
 • Sport
 • Strategický marketing
 • Digitální média pro mezinárodní marketing
 • Umístění v pracovním poměru (pouze ve třídě Sandwich)

Poplatky

Spojené království

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 9250 GBP. Částka, kterou zaplatíte, se může každý rok zvýšit, aby se zohlednily dopady inflace.

Sportovní uniformy - Koupě specifické sportovní uniformy nebo vybavení není formální požadavek; nicméně se očekává, že budete nosit vhodné oblečení pro zasedání v různých prostředích. Náklady na oblečení jsou variabilní a možná budete mít možnost nosit něco, co již vlastníte, pokud je to vhodné.

Koučování a kvalifikace první pomoci - budete mít příležitost získat další kvalifikace v koučování a první pomoci. Individuální náklady se budou lišit v závislosti na kvalifikaci.

Mezinárodní 2018/19

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 12000 liber. Částka, kterou zaplatíte, je stanovena na této úrovni pro každý rok vašeho kurzu.

Sportovní uniformy - Koupě specifické sportovní uniformy nebo vybavení není formální požadavek; nicméně se očekává, že budete nosit vhodné oblečení pro zasedání v různých prostředích. Náklady na oblečení jsou variabilní a možná budete mít možnost nosit něco, co již vlastníte, pokud je to vhodné.

Koučování a kvalifikace první pomoci - budete mít příležitost získat další kvalifikace v koučování a první pomoci. Individuální náklady se budou lišit v závislosti na kvalifikaci.

Vybavení

Knihovna a online zdroje

Naše knihovna je otevřena 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce, poskytuje vám přístup k odborným knihám a časopisům, vzdělávacím prostorům, počítačům, multimediálním zařízením a pronájmu mediálních zařízení. Desítky tisíc digitálních zdrojů naší knihovny, včetně e-knih, ejournálů a databází, můžete získat přístup online v čase a místě, které vám vyhovuje.

Sportovní vybavení

"Přicházel sem trénovat od roku 2004 a zařízení je skvělé." - Jessica Ennisová, olympijská zlatá medaile

Tělocvična a sportovní zařízení

Leeds Beckett je snadné udržet se v klidu - naše fitness apartmá se snadno dostanou, jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a jsou k dispozici všem sportovním příslušníkům.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Leeds Beckett University »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Kombinované
Denní studium
Price
9,250 GBP
Spojené království
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date