Přečtěte si oficiální popis

Detaily kurzu

Tento kurz vás připraví na vstup do prosperujícího hudebního průmyslu, který je součástí rostoucí britské kreativní ekonomiky, která nyní zaměstnává téměř dva milióny lidí v celostátním měřítku.

Možná jste hudebníkem, který se snaží doplnit vaši kreativitu a posílit vaše vyhlídky na zaměstnání tím, že vytvoří hluboké znalosti o různých aspektech průmyslu nebo byste mohl být podnikatelem, který má ambice přenést svůj obchodní pocit do světa hudby a zábavy. Jednoduše, můžete prostě milovat hudbu a chtít prozkoumat způsoby, jak přeměnit vaši vášeň na obohacující kariéru.

Dozvíte se o klíčových oblastech hudebního průmyslu, včetně marketingu, vývoje obsahu online, správy živých hudebních událostí, autorských práv a lidských zdrojů. Vyučovaní akademickými pracovníky s bohatými zkušenostmi z průmyslu se budete angažovat v projektech v reálném světě a spolupracovat s odborníky a kreativními odborníky na přednáškách a hudebních akcích po celém městě i mimo ni.

Výhody kurzu

Jako student ve škole filmů, hudby

Budete moci využít rozsáhlé kontakty univerzity s hudebním průmyslem. Jsme součástí Hudebního akademického partnerství, průkopnické spolupráce mezi vybranou skupinou vzdělávacích institucí a UK Music, jehož cílem je připravit studenty na úspěšnou kariéru v hudebním průmyslu. Partnerství vám poskytne přístup k poradenství v oblasti kariéry a pracovním zkušenostem s různými organizacemi, včetně organizace Live Nation, Asociace nezávislých hudebních nástrojů a PRS for Music.

Odborní pracovníci budou také k dispozici, aby vám pomohli během vašeho studia a jejich zkušenosti budou napojeny na vaše učení. Předmět zahrnuje Sam Nicholls, bývalý člen Forward, Rusko! a zakladatel Dance na nahrávce Radio Records, která vydala nahrávky z Leedsových akcí The Pigeon Detectives, Sunshine Underground a Pulled Apart by Horses. Zahrnuje také Justina Moreyho, který provedl výzkum k výběru vzorků jako kreativní praxi a vliv autorského práva v této oblasti a Vivienne Gaskinové, jejíž specializovaný zájem o umělecké dílo spatřil její provoz Vivienne Gaskin Cultural Management Ltd., současnou uměleckou agenturu a poradenství, po dobu pěti let.

Vstupní požadavky

Tarifní body UCAS: požadované body 112. (Minimálně 72 z dvou úrovní A nebo ekvivalentní, s výjimkou všeobecných studií).

Pokud žádáte prostřednictvím UCAS, zjistěte více o tom, jak vaše kvalifikace odpovídá tarifu UCAS.

Další požadavky:

GCSEs:

GCSE anglický jazyk a matematika ve stupni C nebo vyšší (stupeň 4 pro ty, kteří sedí v GCSE od roku 2017) nebo ekvivalent. Klíčové dovednosti Úroveň 2, Funkční dovednosti Úroveň 2 a Osvědčení o gramotnosti dospělých / Numeracy jsou přijímány místo GCSEs.

PŘÍSTUP K DIPLOMU:

Celkový průchod s minimem tarifních bodů 112 UCAS.

SCOTTISH AWARDS:

Minimálně 5 předmětů ve vyšším stupni B.

OSVĚDČENÍ ÍRSKA:

Minimálně 5 předmětů ve stupni C1 nebo vyšší u vyšší úrovně, z nichž minimálně 3 musí být u B2.

KRITÉRIA VÝBĚRU:

Můžeme použít výběrová kritéria na základě vašich osobních atributů; zkušeností a / nebo závazkem v oblasti studia. Tyto informace budou odvozeny z vašeho osobního prohlášení a odkazu a budou použity pouze tehdy, pokud splníte obecné požadavky na vstup.

Mezinárodní maturita: 25 bodů

IELTS:

IELTS 6.0 bez dovedností nižší než 5,5 nebo ekvivalentní kvalifikace. Univerzita poskytuje vynikající podporu všem žadatelům, kteří mohou vyžadovat další kurzy angličtiny.

ŽÁDNÉ ŽADATELÉ

Naše univerzita vítá žádosti od vyzrálých žadatelů, kteří prokazují akademický potenciál. Obvykle potřebujeme nějaké důkazy o nedávném akademickém studiu, například dokončení přístupového kurzu, avšak mohou být vzaty v úvahu i nedávné relevantní pracovní zkušenosti. Vezměte prosím na vědomí, že u některých našich odborných kurzů musí všichni žadatelé splnit zadané vstupní kritéria a v těchto případech nelze pracovní praxi považovat za místo.

Chcete-li požádat o tuto cestu, měli byste se obrátit na naši politiku University Recognition of Prior Learning, která je k dispozici na našich webových stránkách.

Vezměte prosím na vědomí, že všichni žadatelé na naší univerzitě musí splňovat náš standardní anglický požadavek GCSE stupně C nebo ekvivalentní, změny v něm budou uvedeny v jednotlivých požadavcích na vstup do kurzu.

Pracovní příležitosti

Vyvíjející se povaha hudebního průmyslu v posledních letech vytvořila řadu nových pracovních příležitostí. Praktické zaměření kurzu přispívá k zkušenostem, které získáte během svého tréninku

studie otevírají širokou škálu kariérních možností. Mohli byste pracovat pro nahrávací společnost, na živé události, vysílání nebo v marketingu a PR, nebo byste mohli pokročit ve vlastní umělecké kariéře v hudebním průmyslu. Vaše přenosné dovednosti vám také poskytnou dokonalou platformu pro vstup do libovolného množství kulturních odvětví mimo hudbu.

 • A
 • Správce interpretů
 • Značka / produktový manažer
 • Propagátor živých událostí

Postgraduální studium

Vaše budoucí kariéra je naše podnikání. Proto nabízíme další možnosti studia ve všech našich oblastech. Naše postgraduální kurzy jsou skvělým způsobem, jak zlepšit dovednosti, které jste se již naučili, využívat naše vazby s průmyslem a poskytnout vám životopis, který zaujme zaměstnavatele.

Kariéra Poradenství

Náš tým zaměřený na práci a kariéru nabízí odborné poradenství a řadu zdrojů, které vám pomohou vybrat a získat zaměstnání. Ať už jste v prvním nebo posledním roce, můžete mluvit s členy personálu našeho Kariérního úřadu, který Vám může nabídnout poradenství při psaní životopisu při hledání zaměstnání.

Výuka

Klíčové moduly roku 1

 • Úvod do hudebního průmyslu
 • Hudba
 • Online obsah pro odvětví hudby
 • Správa umělců
 • Hudební průmysly v kontextu
 • Odborná praxe 1: Schopnosti zaměstnatelnosti

Moduly 2

 • Správa lidí v hudbě
 • autorská práva
 • Plánování živých událostí
 • Hudba, Politika
 • Odborná praxe 2: Výzkum

MOŽNOSTI MODULŮ MOHOU ZAHRNOVAT:

 • Hromadné sdělovací prostředky
 • Hudební technologie pro profesionály v hudebním průmyslu
 • Hudba

Moduly 3

 • Hlavní nezávislý projekt
 • Inovace v hudebním podnikání
 • Profesní praxe 3: Projekt poradenství

MOŽNOSTI MODULŮ MOHOU ZAHRNOVAT:

 • Umění
 • Tvořivý
 • Rozhlasová produkce
 • Současná hudba v kontextu
 • Hudba ve Společenství

Poplatky

Spojené království

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 9250 GBP. Částka, kterou zaplatíte, se může každý rok zvýšit, aby se zohlednily dopady inflace.

Mezinárodní 2018/19

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 12000 liber. Částka, kterou zaplatíte, je stanovena na této úrovni pro každý rok vašeho kurzu.

Vybavení

Živé zvukové zdroje

Kromě účasti na živých akcích vám poskytneme prostor a vybavení, které hostiteli vlastní. Máme úzké vztahy s naší Studentskou unií a můžete si naplánovat akci v jejich kapacitě 1100 kapacit Stage a 350 kapacit Stage 2 hudební místa jako součást vašeho kurzu.

Hudební studia

Budete mít možnost porozumět prostředí studia tím, že budete spolupracovat s našimi studenty hudby v našich nejmodernějších studiích.

Editace, návrh a kreativní software

Budete mít přístup do našich "laboratoří" ve třídách, které mají nejnovější software pro úpravu zvuku a videa, stejně jako designové a kreativní mediální programy, které se používají v kurzech Creative Media Technologies.

Knihovna a online zdroje

Naše knihovna je otevřena 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce, poskytuje vám přístup k odborným knihám a časopisům, vzdělávacím prostorům, počítačům, multimediálním zařízením a pronájmu mediálních zařízení. Desítky tisíc digitálních zdrojů naší knihovny, včetně e-knih, ejournálů a databází, můžete získat přístup online v čase a místě, které vám vyhovuje.

Headingley Campus

Náš historický areál Headingley se nachází ve 100 akrů parku a nabízí snadný přístup do centra města Leeds.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Leeds Beckett University »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Kombinované
Denní studium
Price
9,250 GBP
Spojené království
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date