Přečtěte si oficiální popis

BA (Hons) mladistvé spravedlnosti

Budete se zapojovat do kurzu s velkou spokojeností studentů a zaměstnatelností! 100% našich studií mládeže BA (Hons) a BA (Hons) mládeže jsou spokojeni s kurzem celkově a 100% absolventů oba tyto kurzy jsou zaměstnány nebo zapojeny do dalšího studia šest měsíců po opuštění NTU. (National Student Survey 2017 a DLHE 2015/16 Full-time, Velká Británie, 1. stupeň, vysokoškolské)

Youth Justice je především o práci s mladými lidmi, kteří se proviní, nebo u kterých je riziko páchání trestné činnosti. Tento kurz spojuje akademickou teorii současné praxi prostřednictvím stáží, návštěv a řečníků.

Náš diplom v oblasti mládeže je multidisciplinární, zahrnující studium sociální politiky, sociologické, psychologické a kriminologické perspektivy. Prozkoumejte, proč mladí lidé urážejí a dopad jejich rodin a komunit na jejich osobní rozvoj a kriminální chování. Během kurzu zvážíte srovnatelné mezinárodní praktiky řízení chování v přestupcích a iniciativy zaměřené na snížení počtu přestupků.

Proč si vybrat tento kurz?

 • Zatímco tento kurz prozkoumá řadu kriminologických perspektiv, je namapován proti národním standardům odborné způsobilosti pro spravedlnost mládeže. To dělá kurz ideální pro zájemce o studium kriminologie, kteří však chtějí pracovat v rámci justice pro mládež.
 • Budete učil učební týmu, kteří jsou vysoce kvalifikovaným a zkušenostmi v oblasti mládeže spravedlnosti. Jejich odbornost v předmětu informuje kurz a zaručuje, že máte up-to-date a odpovídající zkušenosti učení. 100% BA (Hons) studentů spravedlnosti mládeže souhlasí s tím, že zaměstnanci tento předmět zaujali. (National Student Survey 2017).
 • Zkušení mládeže spravedlnost Praktici jsou zapojeny do různých vyučovacích jednotek sdílet své odborné znalosti a zkušenosti z práce s mladými lidmi.
 • Tento kurz by mohl otevřít celou řadu odměňování kariéru v bezpečných sídlišť, věznic, mládeže pochybných týmy a probační služby.
 • 100% našich nedávných studentů spravedlnosti mládeže BA (Hons) doporučilo studium na NTU. (National Student Survey 2017).

Co budete studovat

Cílem kurzu je zaměřit se na základní dovednosti, které odborníci pracující v rámci justice mládeže potřebují, aby mohli efektivně pracovat s mladými lidmi, jejich rodinami a dalšími profesionály. Naším cílem je vybavit vás znalostmi a porozuměním, jak efektivně komunikovat s ostatními; jak přesně vyhodnotit potřeby a rizika mladých lidí; a jak používat reflexi a dovednosti kritické analýzy, aby se rozvinula porozumění legislativě, politikám a rámcům, v nichž pracují praktikující mládežnická práva.

Kromě toho budete zkoumat historii soudnictví ve věcech mládeže a vztah k trestné činnosti dětí a adolescentů vývoje. K dispozici je také jasné, konkrétně zaměřena na současných problémů, kterým čelí budoucích lékařů. Například:

 • mladí lidé a gangy
 • zneužívání návykových látek a problematický
 • oběti
 • restorativní justice a efektivní praxe.

Každé z těchto témat jsou zkoumány kriticky a debatoval.

Jak jste učil

Abychom vám mohli poskytnout vzdělávací zkušenost prvotřídní a zaručit budete mít možnost, aby co nejvíce svého času na univerzitě, budete dostávat dobu kontaktu přes pestrou škálu způsobů realizace.

Strukturované učení bude doručena prostřednictvím kombinace tradičních přednášek, seminářů a workshopů. Menší skupina semináře a workshopy poskytnout příležitost k rozvíjení dovedností pro řešení problémů, skupinová práce, analýza a uvažovala, dovednosti, prezentační dovednosti, a diskutuje o širokém spektru názorů.

Dozvíte se také od audio-vizuální prezentace, cvičení na bázi informačních technologií a praktických zkušenostech.

Návody s personálem

Vzhledem k tomu, vztah mezi studenty a lektory je důležitá můžete očekávat, že mají spoustu přímém kontaktu a podpory prostřednictvím seminářů a one-to-one konzultace. Na těchto zasedáních budete mít příležitost k:

 • diskutovat a získat zpětnou vazbu o své práci
 • klást otázky týkající se projektů, na kterých pracujete
 • vznášet žádné obtíže, s nimiž se setkáváte v souvislosti s vaší prací, svým osobním poměrům, nebo váš univerzitní zkušenosti.

Nezávislá studie

To je důležitou součástí tohoto předmětu. Během těchto tří let svého kurzu plánovaným kontaktních hodin obdržíte se bude postupně snižovat, jak budete rozvíjet dovednosti potřebné, aby provedla nezávislou studii nebo disertační práce ve svém posledním roce. I nadále budete mít pravidelný kontakt se svými lektory a v případě potřeby ad hoc konzultace mohou být uspořádány.

Učit se od odborníků

Budete učil nadšeným, které se zabývají a odborných pracovníků, kteří jsou vysoce kvalifikovaným a zkušenostmi v oblasti soudnictví ve věcech mládeže. Zajišťují naše kurzy vám bude trénovat s požadavky, které jsou nezbytné pro práci v rámci systému soudnictví nad mládeží. Současné pracovníci vyvinuli majetkových trestných činů projekt, jehož cílem je snížit počet mladých lidí páchání trestné činnosti v Derby. Kromě toho budou vaše lektory budou zabývat aktuálním výzkumu do oblastí soudnictví nad mládeží praxe a budou sdílet poznatky vznikající při výuce.

Kromě tradičních přednášek, cvičení a nezávislé studie, budete také slyšet a učit se od zkušených praktiků soudnictví ve věcech mládeže. Jsou vyzváni, aby přišli a sdílet své odborné znalosti a budete informováni o realitě jejich práce s mladými lidmi. V minulosti byly tyto představitelé hostující z chráněné usedlosti, mluví o zkušenosti mladých lidí ve vězení, a charitativními organizacemi jako je YMCA.

Virtuální výukové prostředí

Budete také využít naší virtuální výukové prostředí, nyní, což je flexibilní webový systém, který vám umožní mít 24-hodinový přístup do modulu výukové materiály a četby. To vám umožní diskutovat o práci s lektory a ostatními studenty, a předložit celoroční elektronicky z libovolného místa na světě.

Jak budu hodnotit?

Metody posouzení kurzu jsou rozmanité. Používáme širokou škálu přístupů, které uznávají, že různé studenti se měnily styly učení, schopnosti a preference. Metody posuzování používané replikovat pracovní prostředí, pokud je to možné, a budete tedy muset provádět svou vlastní vyšetřování case study práce, analýzu a hodnocení.

Většina vaší práce bude posouzena pomocí ročníkové založené esejů, reflexní časopisy, sešity, kritické recenze, případové studie, a poslední rok výzkumu založeného na nezávislou studii.

Praktické zaměření ve druhém roce se odrazí v hodnotících metod pro moduly. Praktické metody vyhodnocování zahrnují pracovního úkolu orientované skupiny, prezentace, rozhovory, účastník pozorování, sexuální hry cvičení a IT úkoly.

V reakci na zpětnou vazbu studentů univerzity zavedly politiku, která zajišťuje výrazné dílo se vrací do elektronicky do tří týdnů od podání.

Naučit nový jazyk

Vedle svého studia budete mít také příležitost naučit se nový jazyk. Program University jazyk (ULP) je k dispozici všem studentům a dává vám možnost učit zcela nový jazyk či zlepšování dovedností, které již máte.

Naučit se nový jazyk může:

 • zlepšit své komunikační schopnosti
 • obohatit své zkušenosti při cestách do zahraničí
 • zvýšit své kariérní vyhlídky.

98% BA (Hons) mladistvých spravedlivých studentů na plný úvazek je spokojeno s výukou na svém kurzu. (National Student Survey 2017)

Kariéra a zaměstnatelnost

Vynikající pracovní zkušenosti příležitosti

Work-based learning je ceněným prvkem tohoto stupně a existují čtyři jedinečné komponenty.

 • Můžete mít možnost dělat pozorovací zkušenosti s justiční agenturou pro mládež ve druhém roce. To je součástí efektivní praxe v modulu Youth Justice, který je zaměřen na získání dovedností potřebných k rozvoji efektivní vztahy s mladými lidmi. Efektivní Praxe v modulu Youth Justice je úzce spjat se účinného výkonu certifikátu Youth Justice (dříve Professional Certificate in účinné praxe), vstupní úroveň kvalifikace pro soudnictví nad mládeží rady pro práci v oblasti soudnictví ve věcech mládeže.
 • Učební sezení dodává praktických lékařů pro mladistvé provinilce týmu a dalšími pracovníky soudnictví ve věcech mládeže na jejich specifických rolích a agentur.
 • Návštěvy samozřejmě různými institucemi v rámci soudního systému, po procesu zástava-to-věty (zahrnující policii, soudy a ústavy mladých pachatelů ").
 • Mock případy a simulované spisy budou použity, aby vám cenné zkušenosti v rámci bezpečného prostředí.

Budete mít prospěch z dobře zavedených vztahů průběh tým se vyvinuly s mládeží justice v našem regionu a dalšími subjekty, jako jsou:

 • Secure Estate
 • Dovednosti pro spravedlnost
 • Nottingham rada pro dobrovolné služby
 • YMCA.

Kurz tým úzce spolupracovat s NTU Dobrovolníci služby a zaměstnatelnost tým, aby si vědomi značného počtu dobrovolných a zasedáními placených možností, které jsou k dispozici.

V průběhu kurzu bude příležitost pro vás pochopit práci lékařů v řadě různých specializovaných oblastech, jako je mládež provinivšího se družstva manažery případu a bezpečnou dětských domovech.

Váš profesní rozvoj

Místní problematický juniorky zaměstnavatelé byli zapojeni s designem kurzu a bude pravidelně konzultovat po celou dobu. Tím se jednoznačně zvýší vaše zaměstnatelnost v rámci sektoru mládeže soudnictví, která zahrnuje týmy pro mladistvé provinilce, služby pro děti a bezpečnou majetek.

Po dokončení budete mít získal důvěru, zkušenosti a odborné znalosti a dovednosti vydat se na kariéru v rostoucí sektor soudnictví ve věcech mládeže a její přidružené podpůrné služby. Tyto oblasti jsou neustále vyvíjí inovativní způsoby, jak zapojit mladé lidi a zabránit zločinné chování a recidivy.

Vaše schopnost provádět nezávislý výzkum, vyhodnotit zásahy, přemýšlet o praxi a práci v prostředí multiinstitucionální bude také velmi oceňují budoucích zaměstnavatelů.

Pracovní příležitosti, které vás zajímají, mohou zahrnovat:

 • týmy pro mladistvé provinilce
 • projekty zábrany
 • mentoring služby pro mladé lidi
 • službami restorativní justice
 • bezpečný realitní
 • věznic a probační služba.

Úloha tituly níže naznačit kariéry naši čerství absolventi jsou následující: *

 • Dítě Residential Care Worker
 • Podpora Worker mladistvých pachatelů
 • Education Worker
 • Dítě advokát
 • Befriender
 • Care Assistant
 • Rezidenční péče o děti Officer
 • Mládež Pachatel reparační Supervisor
 • Pomocný pracovník.
 • Nejnovější průzkum Dlhé vysokoškolák má za následek 2011-12 - 2014-15. Můžete také zvážit studuje postgraduální studium v ​​oblastech, jako je sociální práce nebo kriminologického spravedlnosti.

Náš tým Zaměstnatelnost

Máme vyhrazenou zaměstnatelnosti družstvo lokalizované na webu města. Tým mají dobrou pozici, aby vám odborný dohled a praktickou pomoc, která bude opravdu něco změnit na své potenciální zákazníky, jakmile vám to absolvovat.

Budete mít prospěch z dobře zavedených vztahů průběh tým vyvinuli s mládeží justice v našem regionu

Vstupní požadavky

Spojené království

Pro vstup do září 2018 budete potřebovat:

 • A-levels - BCC; nebo
 • BTEC Extended Diplom - DMM; nebo
 • 104 UCAS Tarifní body ze tří A-levels nebo ekvivalentní kvalifikaci; a
 • GCSE - anglicky a matematika nebo vědy stupeň 4
 • dokončit Disclosure a blokování kontrolu Service (dříve známý jako zveřejňování trestů Bureau).

Rovněž se domníváme rovnocennou kvalifikaci a jejich kombinace.

Všichni žadatelé by měli být schopni prokázat zájem a nadání pro, zapojení mladých lidí. I když to není podstatné, jsme pozitivně podpořit žadatelům, kteří mají zkušenosti s prací v prostředí soudnictví ve věcech mládeže, nebo může Důkazy relevantní dobrovolné práce, a to zejména s mladými lidmi. Konkrétně zralé žadatelům doporučuje, aby byla používána, vedle akademických kvalifikací, relevantní praktické zkušenosti a úspěchy jsou považovány za aktivum. Nestandardní žadatelé mohou být vyslechnuta.

Stejně jako u všech odborných kurzů vztahujících se k práci s dětmi a mladými lidmi, všichni studenti jsou povinni poskytnout veškeré podrobnosti o všech předchozích odsouzení za trestný čin týkající se přístupu a potvrzují povaha těchto upon kurzu zahájení. Studenti jsou povinni zveřejnit případné následné trestní odsouzení, zatímco na kurzu; neposkytování úplné zveřejnění předchozí či nových odsouzeních může vést k ukončení studia studenta. Studentů způsobilé pro WBLO mohou být nutné k dokončení Enhanced Zveřejnění blokování hovorů (DBS) zveřejnění. Pokud k tomu zvýrazňuje potenciální riziko pro dítě, což by mohlo vést k ukončení uvažuje.

Mezinárodní

Pro vstup do září 2018 budete potřebovat:

 • A-levels - BCC; nebo
 • BTEC Extended Diplom - DMM; nebo
 • 104 UCAS Tarifní body ze tří A-levels nebo ekvivalentní kvalifikaci; a
 • GCSE - anglicky a matematika nebo vědy stupeň 4
 • dokončit Disclosure a blokování kontrolu Service (dříve známý jako zveřejňování trestů Bureau).

Rovněž se domníváme rovnocennou kvalifikaci a jejich kombinace.

Všichni žadatelé by měli být schopni prokázat zájem a nadání pro, zapojení mladých lidí. I když to není podstatné, jsme pozitivně podpořit žadatelům, kteří mají zkušenosti s prací v prostředí soudnictví ve věcech mládeže, nebo může Důkazy relevantní dobrovolné práce, a to zejména s mladými lidmi. Konkrétně zralé žadatelům doporučuje, aby byla používána, vedle akademických kvalifikací, relevantní praktické zkušenosti a úspěchy jsou považovány za aktivum. Nestandardní žadatelé mohou být vyslechnuta.

Stejně jako u všech odborných kurzů vztahujících se k práci s dětmi a mladými lidmi, všichni studenti jsou povinni poskytnout veškeré podrobnosti o všech předchozích odsouzení za trestný čin týkající se přístupu a potvrzují povaha těchto upon kurzu zahájení. Studenti jsou povinni zveřejnit případné následné trestní odsouzení, zatímco na kurzu; neposkytování úplné zveřejnění předchozí či nových odsouzeních může vést k ukončení studia studenta. Studentů způsobilé pro WBLO mohou být nutné k dokončení Enhanced Zveřejnění blokování hovorů (DBS) zveřejnění. Pokud k tomu zvýrazňuje potenciální riziko pro dítě, což by mohlo vést k ukončení uvažuje.

Přijímáme kvalifikace ze škol, vysokých škol a univerzit po celém světě pro vstup do našeho bakalářské tituly. Pokud si nejste jisti, jak váš mezinárodní kvalifikační zápasy naše požadavky kurzu navštivte naše mezinárodní webové stránce kvalifikací.

Kurzy nadace

Pokud potřebujete udělat přípravného kurzu ke splnění našich požadavků kurz naleznete na Nottingham Trent International College (NTIC). Pokud jste již studoval ve Velké Británii ve škole nebo vysoké škole a chtěl bych vědět, jestli můžeme přijmout svou kvalifikaci naleznete na stránce nadace kurzy.

Vstupní požadavky anglický jazyk

Pokud angličtina není vaším rodným jazykem je potřeba, aby nám ukázal, že vaše jazykové znalosti jsou dostatečně silné pro intenzivní akademické studium. Obvykle požádat o zkoušku IELTS a budeme akceptovat některé alternativní anglické jazykové testy.

Pro seznam našich jazykových požadavků naleznete na našich anglického jazyka stránky.

Pokud potřebujete provést před zasedáními kurz angličtiny pro splnění požadavků na anglické naleznete na naší pre-zasedáními kurz angličtiny stránku.

Pomoc a podpora

Máte-li jakékoli dotazy týkající se vaší kvalifikaci nebo o podání žádosti na univerzitě kontaktujte náš mezinárodní tým o radu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
9,250 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date