Přečtěte si oficiální popis

Detaily kurzu

Architektura je dynamický obor zahrnující širokou škálu činností, od studia studia až po studium umění, historie a kultury. Vyžaduje si představivost vedle praktických a technických dovedností.

Centrální součástí tohoto kurzu bude čas, který strávíte v designovém studiu. Budete mít přístup k našim rozsáhlým studiovým zařízením - včetně dílny a softwaru pro počítačové modelování - v oceněném vysílacím místě, abyste mohli navrhnout a sestavit své projekty.

Tato kvalifikace poskytuje osvobození od zkoušky registrace ARB a RIBA část I.

Leedsská škola architektury nabízí službu monitorování odborných zkušeností a rozvojových záznamů (PEDR) pro absolventy s architekturou BA (Hons), magisterskou architekturou (MArch) nebo podobným vzděláním. PEDR je elektronický záznam vašich odborných zkušeností, vývoje a kompetencí v praxi architektury a nabídne podporu na Pathway k registraci nebo licencování, především s ARB.

Výhody kurzu

Doporučujeme navrhnout a vyrobit modely v našem designovém studiu a využít naše výpočetní techniky k navrhování a sestavování vašich projektů. Naučíte se technické dovednosti v seminářích vedle studentů z naší vnitřní architektury

Během kurzu probíhají externí akce organizované pracovníky, včetně přednášek a workshopů, stejně jako příležitost pro zámořské návštěvy do měst, jako je Řím, Barcelona, ​​Benátky a Amsterdam.

Stát se plně kvalifikovaným architektem trvá sedm let a nabízíme profesionální rozpoznávání těla, které vám umožní pokračovat v dalším studiu v této oblasti. Budete muset dokončit Master (Master of Architecture), který uděluje výjimku z části II zkoušky RIBA v architektuře. Poté dokončíte postgraduální diplom v oboru architektonické profesionální praxe a udělujete výjimku z části III.

Vstupní požadavky

Tarifové body UCAS: 128 bodů. (Minimálně 80 z dvou úrovní A nebo ekvivalentní, s výjimkou všeobecných studií).

Další požadavky:

GCSEs:

GCSE anglický jazyk a matematika ve stupni C nebo vyšší (stupeň 4 pro ty, kteří sedí v GCSE od roku 2017) nebo ekvivalent. Klíčové dovednosti Úroveň 2, Funkční dovednosti Úroveň 2 a Osvědčení o gramotnosti dospělých / Numeracy jsou přijímány místo GCSEs.

PŘÍSTUP DO DIPLOMU:

Celkově překonat minimálně 128 tarifních bodů UCAS.

SCOTTISH AWARDS:

Minimálně 5 předmětů ve vyšším stupni B.

OSVĚDČENÍ ÍRSKA:

Minimálně 5 předmětů ve stupni C1 nebo vyšší u vyšší úrovně, z nichž minimálně 3 musí být u B2.

KRITÉRIA VÝBĚRU:

Můžeme použít výběrová kritéria na základě vašich osobních atributů; zkušeností a / nebo závazkem v oblasti studia. Tyto informace budou odvozeny z vašeho osobního prohlášení a odkazu a budou použity pouze tehdy, pokud splníte obecné požadavky na vstup.

ROZHOVOR

Pořádáme rozhovory jako součást procesu přijímání a vhodní žadatelé budou pozváni na pohovor - termíny rozhovorů budou zveřejněny včas. Pozvány jsou zasílány prostřednictvím UCAS a měli byste si prohlédnout svůj účet UCAS Track pro další podrobnosti o rozhovorech. Na rozhovoru se posuzuje vaše portfolio (umělecká díla nebo fotografie uměleckých děl spolu s písemnými úkoly), všeobecné znalosti a vaše nadšení pro architekturu.

Mezinárodní maturita: 27 bodů

Požadavek anglického jazyka: IELTS 6.5 bez znalostí pod 6,0 ​​nebo ekvivalentní kvalifikace. Univerzita poskytuje vynikající podporu všem žadatelům, kteří mohou vyžadovat další kurzy angličtiny.

ŽÁDNÉ ŽADATELÉ

Naše univerzita vítá žádosti od vyzrálých žadatelů, kteří prokazují akademický potenciál. Obvykle potřebujeme nějaké důkazy o nedávném akademickém studiu, například dokončení přístupového kurzu, avšak mohou být vzaty v úvahu i nedávné relevantní pracovní zkušenosti. Vezměte prosím na vědomí, že u některých našich odborných kurzů musí všichni žadatelé splnit zadané vstupní kritéria a v těchto případech nelze pracovní praxi považovat za místo.

Chcete-li žádat o tuto trasu, měli byste se obrátit na naši politiku uznávání priorit v rámci univerzity.

Vezměte prosím na vědomí, že všichni žadatelé na naší univerzitě musí splňovat náš standardní anglický požadavek GCSE stupně C nebo ekvivalentní, změny v něm budou uvedeny v jednotlivých požadavcích na vstup do kurzu.

Pracovní příležitosti

Tento kurz představuje první krok k tomu, aby se stal architektem, a také nabízí vynikající základ v designu. Stejně jako postupovat v dalších studiích v oblasti architektury, absolventi se zabývali řadou kariér, od designu virtuálních her, designu produktů a psychologie až po řízení projektů. Stát se plně kvalifikovaným architektem trvá sedm let a nabízíme profesionální rozpoznávání těla, které vám umožní pokročit ve studiu a pokročit v profesionální akreditaci. Chcete-li plně kvalifikovat jako architekt, budete muset dokončit Master (Master of Architecture), udělovat výjimku z části 2 RIBA zkoušky v architektuře. Poté dokončíte postgraduální diplom v oboru architektonické profesionální praxe a udělíte výjimku z části 3.

  • Architekt
  • Architektonický technolog
  • Interiér a prostorový návrhář
  • Stavební inspektor

Kariéra Poradenství

Náš tým zaměřený na práci a kariéru nabízí odborné poradenství a řadu zdrojů, které vám pomohou vybrat a získat zaměstnání. Ať už jste v prvním nebo posledním roce, můžete mluvit s členy personálu našeho Kariérního úřadu, který Vám může nabídnout poradenství při psaní životopisu při hledání zaměstnání.

Moduly

Klíčové moduly roku 1

Architektonický kontext 1

Představíme vám historii a teorii umění a architektury a zkoumáme, jak ovlivňují kulturní vlivy průmysl.

Architektonická technologie 1

Získejte přehled o klíčových zásadách udržitelnosti, struktury, stavebnictví a vědy o životním prostředí, abyste pochopili základní prvky budovy.

Architektonický design 1

Budeme vás povzbudit k tvůrčímu myšlení o designu. Budete to dělat prostřednictvím řady výzkumných, vyšetřovacích a praktických projektů.

Návrhová komunikace 1

Moduly 2

Architektonický kontext 3

Příležitost stavět své znalosti architektonické historie a teorie otázky související s městským plánováním, komunitou a městem.

Technologie architektury 3

Studium moderních technologií používaných v různých typech budov. Cílem je zaznamenávat, analyzovat a vyhodnocovat technologické strategie týkající se práce prováděné v designovém studiu.

Architektonický design 3

Zkoumejte principy a precedenty struktury, uzavření a materiality prostřednictvím řady krátkých výzkumných projektů vedených podle návrhu, které jsou podporovány studijními návštěvami příkladů současné architektury. Vyvinete architektonickou nabídku většího rozsahu jako součást strategie městské intervence. Váš inovativní návrh by se měl zabývat uměním, kulturou, sociálními aspekty, technologií a materiálem místa.

Moduly 3

Architektonický kontext 5

To je příležitost zaměřit studium na určitou oblast architektury, která vás zajímá. Využíváte řadu přednášek řečníků, jejichž práce souvisí s tématikou design studio.

Architektonická technika 5

Využijte znalostí, které jste získali během prvního a druhého roku, když se zaměřujete na pohyb od syntézy až po praktickou aplikaci. Práce, kterou uděláte, budou informovat projekt vašeho designového studia.

Profesní studie

Zvyšte své znalosti o průmyslových odvětvích, organizacích, nařízeních a postupech spojených s překládáním návrhových konceptů do budov a pochopte, jak je řízení nákladů nedílnou součástí návrhu.

Architektonický design 5

Vypracujte komplexní návrh budovy tím, že vyřešíte návrh, který zkoumá technologické a profesní otázky. Zvýšíte své kresby a dovednosti prostřednictvím seminářů v oblasti odlévání, vykreslování, detailního rozsáhlého modelování, digitálního designu a fotografických technik.

Poplatky

Spojené království

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 9250 GBP. Částka, kterou zaplatíte, se může každý rok zvýšit, aby se zohlednily dopady inflace.

Vzdělávací návštěvy - Náklady na tyto cesty zahrnují cestování, ubytování a stravu. Cena se mění každoročně a docházka je dobrovolná.

Studijní materiály - Studijní materiály poskytujeme během studia a můžete si vybrat další materiály. Toto není povinné a bude záviset na projektech, které podniknete.

Mezinárodní 2018/19

Poplatek za školní rok pro studenty vstupující v roce 2018/19 činí 12000 liber. Částka, kterou zaplatíte, je stanovena na této úrovni pro každý rok vašeho kurzu.

Vzdělávací návštěvy - Náklady na tyto cesty zahrnují cestování, ubytování a stravu. Cena se mění každoročně a docházka je dobrovolná.

Studijní materiály - Studijní materiály poskytujeme během studia a můžete si vybrat další materiály. Toto není povinné a bude záviset na projektech, které podniknete.

Vybavení

Architektura a umělecká studia

Naše studia poskytují prostor pro individuální a skupinové projekty a zařízení zahrnují paralelní pohybové desky, flip-top kreslicí desky a knihkupectví a tiskové dílny. Naše 3D tiskárna a laserové frézy mohou být také použity pro výrobu modelů, tváření plastů, plazmové řezání a 3D plastiky.

Design Studios

Naše moderní multimediální studia zahrnují specializovanou CAD sadu a specializovaný software, jako je REVIT, umožňující studentům rozvíjet dovednosti v 3D designu a budování informačních modelů.

Knihovna

Naše knihovna je otevřena 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce, poskytuje vám přístup k odborným knihám a časopisům, vzdělávacím prostorům, počítačům, multimediálním zařízením a pronájmu mediálních zařízení. Desítky tisíc digitálních zdrojů naší knihovny, včetně e-knih, ejournálů a databází, můžete získat přístup online v čase a místě, které vám vyhovuje.

Místo vysílání

Rozbočovač pro tvůrčí mysli a inovativní myslitele, Broadcasting Place je domovem našich studentů umění, designu a architektury.

Tělocvična a sportovní zařízení

Leeds Beckett je snadné udržet se v klidu - naše fitness apartmá se snadno dostanou, jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a jsou k dispozici všem sportovním příslušníkům.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Leeds Beckett University »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 let
Kombinované
Denní studium
Price
9,250
Poplatek za školní rok pro UK
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date