BA (Hons) fotbalový trénink (smíšený)

Všeobecné informace

Popis programu

Tento titul začíná v září 2020. Podléhá validaci.

Přehled

  • Smíšené doručení (online plus areál Wembley nebo Etihad)

Kvalifikace BA (Hons) Football Coaching (Blended) je určena pro ty, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a porozumění práci v prostředí fotbalového tréninku. Kromě možnosti rozvíjet koučovací praxi poskytuje program příležitosti k zapojení do řady podpůrných oblastí, jako je vyhledávání a nábor hráčů, psychologické a sociologické úvahy, výživa a kondice, rozvoj talentů, technické a taktické uvědomění, reflexivní praxe a analýza výkonu. Je ideální pro současné profesionály pracující ve fotbalovém průmyslu, kteří dávají přednost flexibilnějšímu způsobu doručení než čistě kampusový program.

Účastníci programu budou mít možnost poučit se z pohodlí svého domova nebo pracoviště a získají další kvalifikaci pro zlepšení svých kariérních vyhlídek ve formátu, který nabízí flexibilní hodiny a možnost diktovat rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. splnit další závazky.

Tento program je smíšený titul, což znamená, že většina vašich studií se bude konat online prostřednictvím specializovaného online centra UCFB . Bude však možnost učit se na akademické půdě v UCFB Wembley v Londýně nebo v UCFB Etihad Campus v Manchesteru po dobu dvou týdnů každého akademického roku.

Moduly

Tento program je v současné době předmětem validace. Moduly budou vyhlášeny, jakmile je stupeň validován.

Plánované moduly budou zahrnovat oblasti, jako je vyhledávání a nábor hráčů, psychologické a sociologické úvahy, výživa a kondice, rozvoj talentů, technické a taktické uvědomění, reflexní praxe a analýza výkonu.

Vstupní požadavky

Standardní vstupní požadavky pro program jsou následující:

Uchazeči budou požádáni, aby v rámci bodového schématu UCAS získali 112 bodů UCAS. Odborné zkušenosti a kvalifikace v oboru mohou být hodnoceny pro uchazeče bez potřebných bodů UCAS.

Kromě toho by bylo výhodné, aby uchazeči již byli držiteli úrovně FA 1 a ještě více tak usilovali o získání kvalifikace FA úrovně 2 nebo rovnocenné kvalifikace.

Všem žadatelům jsou poskytovány informace týkající se studentských služeb, s nimiž mohou navázat kontakt, pokud vyžadují další podporu nebo radu, jakož i informace týkající se příslušných stipendií a finančních prostředků.

Uchazeči z většiny anglicky mluvících zemí budou požádáni o anglickou kvalifikaci, která testuje mluvení, poslech, čtení a psaní a bude požádána o dosažení IELTS 6,0 (5,5) nebo ekvivalentní.

Jak se přihlásit

Kódy UCAS:

Kód online kurzu: FCB1
Instituce: U10
Areál: W nebo E

Kariérní vyhlídky

Vyhlídky na kariéru pro absolventy studijního programu BA (Hons) Football Coaching (Blended) na UCFB zahrnují fotbalový koučování ve fotbalových klubech. Studenti mohou chtít také požádat o tradičnější obchodní, sportovní vedení nebo vedoucí role na základě atributů absolventů, které si během programu vytvořili.

Během programu se UCFB s potřebami a očekáváními každého studenta. To umožňuje individuální podporu ohledně profesního rozvoje každého studenta. Nakonec jim to pomůže při hledání místa ve fotbalovém a sportovním průmyslu. Pro ty, kteří si chtějí na konci studia prodloužit studium, budou podporovány příležitosti ke studiu na magisterské úrovni.

Poplatky

  • Studenti z Velké Británie / EU: 9 250 GBP ročně
  • Zahraniční studenti: 14 250 GBP ročně

Dodatečné náklady
Smíšené učení: V rámci kombinovaného učení budou náklady spojené s účastí UCFB pro koncentrované třídy. Tyto náklady budou zahrnovat cestování, ubytování a stravu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities ... Čtěte více

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities in two inspirational campuses in London and Manchester, which have the iconic Wembley and Etihad stadiums at their heart. Méně
Manchester , Wembley , Londýn , Burnley + 3 Více Méně