Přehled kurzu

Vytvořte si svůj vlastní jedinečný styl s BA (Hons) Fashion Design. Se zaměřením na řemeslné dovednosti a inovace, jsme vybaveni vám širokou znalostí módy od designu, experimentování, řezání vzorů a stavebních k sestavení vlastní sbírky. Pokud chcete, aby vaše značka na módní průmysl, můžete začít s tímto kurzem.

Díky velkému, dobře vybavenému dílenskému a průmyslovému vybavení využijete prostor pro vytváření individuálních návrhů.

Pochopte módu

Prozkoumáte mnoho zvratů módy, stejně jako to, jak zkoumat a rozvíjet nápady, které by vytvořily vzrušující a inovativní módu. Kurz kultivuje nové způsoby tvorby a myšlení.

Kromě designu a konstrukce se také naučíte, jak prezentovat své nápady klientům a koncepty designu hřiště pro širší publikum. Na tomto kurzu budete rozvíjet své individuální silné stránky, budovat malou sbírku a portfolio, které vás zavede do oboru designu na promoce.

Zapojte se do průmyslu

Budete těžit z našich spojení s módním průmyslem a blízkostí Londýna. Londýn je jedním z největších světových metropolí, které je dobře známé díky inovaci a talentu. Kromě práce na vlastních brýlích budete mít možnost pracovat na průmyslových projektech s předními designéry. Hostující reproduktory mohou pokrývat celou řadu oblastí od módního designu, kostýmu, stylingu, poradenství v oblasti značky a Fashion PR.

Budete rozvíjet živé výstavy a módní přehlídky, abyste předvedli svou práci a síť profesionálům v oboru.

Další umístění, více možností

Bucks je Univerzita umístění. Takže, bez ohledu na míru, kterou děláte, můžete si být jisti, že v nabídce bude spousta příležitostí souvisejících s průmyslem, které vám pomohou dostat se do zvoleného oboru.

Připravíme vás také na předem připravenou práci, se speciálními dovednostmi pro školení, dalším posilováním životopisu a budováním dovedností zaměstnavatelů. Jako uznání této hodnoty, jsme na tyto dovednosti jsme začlenili tuto zkušenost do svého studijního času.

Umístění Plus je vše, co vám pomůže získat cenné zkušenosti pod pásem, když jste student. Chcete-li zvýšit své možnosti později, a pomůže vám získat postgraduální úroveň práce, kterou chcete.

detaily kurzu

UCAS KÓD: W230

Náš tým lektorů jsou všichni zkušení návrháři, současní odborníci v oboru a výzkumníci. Pracují na čele trendů, technik a průmyslových potřeb. Budete pracovat na standardním vybavení, které se učí nejnovějším technikám a metodám módního řemesla orientovaným na budoucnost. V našich workshopech obdržíte individuální výuku, která úzce spolupracuje s přednášejícími, odborníky a spolu se studenty.

Vytvořte inovativní návrhy v našem profesionálním standardním studiu a workshopech

Tento kurz je 75% založený na praxi, takže budete mít dostatek příležitostí rozvíjet svůj předmět pomocí praktického experimentálního přístupu. To bude zahrnovat přístup k workshopům na podporu procesu navrhování.

Se svým vlastním pracovním prostorem budete mít prospěch z toho, že jste součástí naší živé a dynamické komunity v ateliéru designu. Odtud budete mít plný přístup ke všem potřebným zařízením. Strávili jsme spoustu lásky a péče, aby byl Red Shed dokonalým kreativním prostorem. Máme jeden z nejlépe vybavených workshopů v zemi a tým specializovaných techniků. Budete zvládat materiály, a to jak tradičními metodami, tak pomocí digitálního softwaru.

Získejte zkušenosti na živých brýlích na akademické půdě

Díky naší blízkosti Londýna můžete navštívit inspiraci pro některé z nejlepších světových obchodů, galerií a muzeí. Můžete pracovat s designéry v hlavním městě a jeho okolí, abyste získali zkušenosti v tom, jak se přizpůsobit výzvám v podnikání. Studenti budou mít možnost si všimnout na naší londýnské výstavě.

Jaké jsou požadavky na vstup do kurzu?

Typickou nabídkou bude tarifní skóre UCAS 80. Minimálně dvě plné úrovně A (nebo ekvivalentní) jsou vyžadovány. Každá aplikace je zvažována individuálně.

Při přezkoumání vaší žádosti můžete být pozváni na pohovor.

Žadatelé, kteří nesplňují minimální požadavky na tříletý vysokoškolský program, nebo ti, kteří se necítí plně připraveni na studijní program, mohou požádat o čtyřletý program včetně Nadačního roku.

Moduly kurzů

Modul Mapa

Tato mapa modulů obsahuje seznam modulů, které tvoří váš kurz.

Každý modul má stanovený počet kreditů (obvykle 15 nebo 30 kreditů za vysokoškolské kurzy). Povinné (nebo „základní“) moduly pokrývají klíčové znalosti, zatímco moduly „opční“ umožňují rozvíjet své vlastní zájmy. Pro prezenční studium musíte mít na každé úrovni kurzu moduly v celkové hodnotě 120 kreditů. Počet volitelných modulů závisí na počtu povinných modulů na každé úrovni. Více informací o tom, jak je váš kurz strukturován, naleznete na stránkách Academic Advice.

Naše výuka je informována výzkumem a požadavky zaměstnavatelů a moduly se pravidelně mění tak, aby odrážely vývoj v dané oblasti. Kromě toho tam, kde nemáme dostatek zájemců o volitelný modul, to nemusí být nabízeno. Pokud volitelný modul neběží, poradíme Vám co nejdříve a pomůžeme vám vybrat alternativní modul.

Moduly dostupné na tomto kurzu jsou následující:

Rok 1 Moduly

 • Kritická a historická studia - historické a kritické myšlení
 • Materiály a procesy
 • Design, techniky a koncepty
 • Portfolio

Rok 2 Moduly

 • Design a povědomí o trhu
 • Live Industry Project
 • Výstava a propagace
 • Kontextová studia 2

Rok 3 Moduly

 • Kritická a historická studia - disertace
 • Konečná sbírka
 • Kontextová zpráva

Zaměstnatelnost

Jaké jsou moje kariérní vyhlídky?

Ujistěte se, že máte všechny dovednosti, které potřebujete k zahájení kariéry v módě. S naším zaměřením na řemeslné dovednosti a dovednosti absolvujete s velkým porozuměním oboru.

Můžete těžit z našich vztahů s módním sektorem, které nabízejí příležitosti pracovat na živých projektech a slyšet od profesionálů z oboru. Můžete také mít možnost vstoupit do průmyslových soutěží.

Existuje široká škála možností kariéry, jako je módní návrhářka, modelka, oděvní technik, vývojář produktů, podnikatel, módní kupující, vizuální obchodník, maloobchodní management, public relations, tisk a média, akce a výrobní organizace nebo módní styling.

Absolventi se také mohou rozhodnout dále prozkoumat módu v postgraduálním kurzu.

Jak mi pomůžete připravit se na svou budoucí kariéru?

Po celou dobu s námi vás budeme podporovat na cestě do zvolené kariéry. Pomůžeme vám rozvíjet klíčové dovednosti, povzbuzujeme vás, abyste se stali podnikatelskými, zaměstnatelnými a dobrými vůdci.

Doporučujeme našim studentům, aby se ucházeli o pracovní stáže během prázdnin na univerzitě, což vám umožní rozvíjet své dovednosti v pracovním prostředí. Naše moduly a odborné znalosti vám pomohou stát se samostatnějšími studenty a určitými odbornými znalostmi.

Pomůžeme vám také najít zaměstnání po ukončení studia.

Velký úděl

V Bucks věříme v to, že nejprve umístíme své studenty. Proto naše studentská unie vyvinula náš exkluzivní balíček „Big Deal“. Jsme jedinou univerzitou ve Velké Británii, která nabízí bezplatný přístup k takové rozmanité a vzrušující řadě aktivit - to vše pro obohacení univerzitních zkušeností.

Nabízíme bezplatné akce a zábavu, workshopy pro další dovednosti, sportovní, rekreační aktivity, společnosti a placené studentské programy. Vše v jednom z deseti nejlepších studentských svazů ve Velké Británii. Je to velký problém!

Poplatky

Kolik to bude stát

 • Celodenní domov a EU, září 2019: 9 250 liber ročně
 • Full-Time International, září 2019: 12 000 liber ročně
 • Celodenní domov a EU, únor 2020: 9 250 liber ročně
 • Celodenní mezinárodní, únor 2020: 12 000 liber ročně

Většina kurzů bude zahrnovat některé dodatečné náklady, které nejsou pokryty poplatky.

Mohli byste využít finanční podpory prostřednictvím stipendia nebo stipendia během svého času jako student.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Bucks New University »

Poslední aktualizace Květen 14, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Úno 2020
Duration
3 let
Denní studium
Price
9,250 GBP
(Full Time Home a EU, září 2019: 9 250 liber ročně; mezinárodní společnost Full Time International, září 2019: 12 000 liber ročně; domov na plný úvazek a EU, únor 2020: 9 250 liber ročně; mezinárodní den plný úvazek, únor 2020: 12 000 liber za rok.)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date