Read the Official Description

Ve spolupráci s Univerzitou v Derby ve Velké Británii vám tento jednoroční studijní obor pro absolvování kurzu umožní navrhnout kreativní řešení, která mohou inspirovat a sdělovat účel prostoru. Získáte jedinečný pohled na spojení mezi interiérem a exteriérem.

Univerzita Derby (UoD) je ambiciózní, inovativní a moderní univerzita zaměřená na učení v reálném světě. Díky pověsti průmyslově zaměřených studijních programů nabízí UoD jedinečné příležitosti k získání odborné pracovní zkušenosti vedle studia. Právě tento závazek k učení v reálném světě vás oddělí na trhu práce.

UdD byla zařazena do 2. nejdůležitější britské moderní univerzity v Mezinárodním studijním barometru 2016 a 81,1% jejích mezinárodních absolventů je absolventské nebo další studium po ukončení studia.

Non-local Course Nr: 252805

Co budete pokrývat

Všechny moduly v letošním roce přispějí k vašemu projektu s každým doplněním druhého. Získáte příležitost vybrat si budovu, která vyžaduje vývoj, konceptualizovat funkci (y), kterou je třeba splnit, a podle toho konfigurovat vnitřní prostor. Úroveň výkonu na této úrovni vyžaduje koncepční a technický význam. Důraz na metodologii výzkumu vyžaduje, abyste předložili výzkumný dokument, který vymezuje vybranou budovu z hlediska makroekonomického a mikro environmentálního kontextu. Vyzýváme vás, abyste prokázali společenský, udržitelný a ekonomický význam projevem důsledků návrhu z hlediska proveditelnosti navrženého konceptu návrhu a jeho fungování.

Moduly, které budete studovat, jsou:

  • Váš hlas: Váš kontext
  • Vize: dopad a oblast působnosti
  • Design: Vyšetřování a identita
  • Projekt: Řešení

Jak se naučíte

Naučíte se v dobře vybavených, profesionálních designových studiích a plně využijete tradiční 3D dílenské zařízení (dřevo a kov) na našem místě Markeaton Street, stejně jako nejnovější 3D počítačový software. Budete mít přístup k specializovanému textilnímu vybavení a strojnímu zařízení, jako je laserová řezačka a zařízení pro digitální tiskařský textil v oddělení textilu.

Jak budete hodnoceni

Hodnocení je založeno na 100% kurzu včetně praktické produkce a ústní prezentace práce spolu s písemnými úkoly. Ve vašem posledním ročníku budete mít možnost napsat dizertační práci na téma podle vašeho výběru a pracovat na sebehodnocených a nezávislých kreativních projektech.

Učení a výuka

Tento program spojuje a dále zdokonaluje vaši praxi a zapojení do designu interiéru v připravenosti pro budoucí studium nebo zaměstnání. Čím více se očekává, že vyjednáte o svých studiích a formulujete své nápady a cíle prostřednictvím projektových sdělení; abyste začali ověřovat vlastní osobní praxi a oblasti zájmu v širokém spektru profesionálního interiérového designu.

Tyto moduly mají za cíl poskytnout vám příležitosti pro identifikaci a vylepšení aspektů interiéru důležitého pro vás. Tento rok vyvrcholí v návrhu a vývoji studovaného projektu s trvalým designem

Kariéra a zaměstnanost

Klíčovým cílem tohoto programu je připravit vás jako absolventa pro profesionální svět návrhářů interiérů a my bychom očekávali, že se mnozí z vás budou snažit vykonávat svou kariéru buď na externí nebo konzultační praxi čerpající z příležitostí prezentovaných prostřednictvím učebních osnov spolupracovat s interiérovým textilem nebo nábytkem.

Tento kurz vám poskytne příležitost prozkoumat různé sektory v komerčním a obytném interiéru, což vám umožní získat pochopení a ocenění mnoha aspektů a příležitostí, které jsou otevřeny absolventům interiérového designu.

Po ukončení studia budete připraveni na kariéru v oblasti interiérového designu, stylingu a maloobchodního prodeje / propagace, filmu, televizního a scénického designu nebo nezávislého designu.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Hong Kong Raffles School Of Continuing Education »

Last updated March 5, 2018
This course is Campus based
Start Date
Dub. 2019
Říj. 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
180,000 HKD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Dub. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Dub. 2019

Location
Application deadline
End Date

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date