BA (Hons) v grafickém designu

Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

Popis programu

Read the Official Description

BA (Hons) v grafickém designu

Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

Tento kurz je doplněn studiem, praktickým, praktickým a kreativním. Nabízí vám mnoho různých způsobů, jak lze grafický design pracovat, když prozkoumáte různé kontexty a formáty, v nichž je grafický design zažín. Umožňuje vám rozhodnout, jaký návrhář chcete být. Bude vás testovat a vyzvat k rozšíření vašeho porozumění a znalosti toho, jaký grafický design je, co může udělat a proč je.

Budete seznámeni s typografií a rozvržením, kreslení jako pozorování a řešení problémů, identita a branding, balení a místo nákupu, design výstavy, publikace a tisk a digitální pohyblivý obraz. Kurz má skvělou zdrojovou základnu, kterou můžete používat. Typicky naši studenti pracují na počítačích Apple Mac v počítačových laboratořích, sítotisk a tisk Letterpress v našich tiskových studiích a vytvářejí prototypy v dřevěných a kovových dílnách.

Ve spolupráci s Univerzitou v Derby ve Velké Británii vám tento kurz umožní navrhnout kreativní řešení, která mohou inspirovat a sdělit účel prostoru. Získáte jedinečný pohled na spojení mezi interiérem a exteriérem.

Univerzita Derby (UoD) je ambiciózní, inovativní a moderní univerzita zaměřená na učení v reálném světě. Díky pověsti průmyslově zaměřených studijních programů nabízí UoD jedinečné příležitosti k získání odborné pracovní zkušenosti vedle studia. Právě tento závazek k učení v reálném světě vás oddělí na trhu práce.

UdD byla zařazena do 2. nejdůležitější britské moderní univerzity v Mezinárodním studijním barometru 2016 a 81,1% jejích mezinárodních absolventů je absolventské nebo další studium po ukončení studia.

UoD byl zařazen na Mezinárodní Studentský Barometr ve světě číslo 5 pro International Student Center Barometer a je zařazen do Top 50 na 48. místě z 119 institucí v příručce Guardian University Guide 2017 a je 20 nejlepších univerzit pro kvalita výuky (Times

Non-local Course Nr: 252807

Co budete pokrývat?

Toto je rok syntézy (kreslení) všeho, co jste se na kurzu naučili.

Moduly, které budete studovat, jsou:

  • Zahraniční studium v ​​grafickém designu (40 kreditů) - Pokročilé studiové slipy a příležitosti k soutěži vyjednané s modulovými lektorem.
  • Vizuální kultura: rozšířená esej (20 kreditů) - self-řízený esej projekt, který zahrnuje aktuální diskusi a kritické myšlení a analýzy v rámci specializace grafického designu.
  • Odborná praxe v grafickém designu (40 kreditů) - Velký samoiniciovaný grafický projekt.
  • Destinace (20 kreditů) - Zaměstnatelnost a letní výstava a plánování.

Jak se naučíte?

Výuka probíhá především prostřednictvím studijního a zkušenostního učení pomocí projektových instrukcí. To je podpořeno konzultacemi, přednáškami, semináři, hostujícími řečníky a návštěvy galerií a výstav.

Při vývoji projektové práce založené na studiu založíte také plán osobního rozvoje, který vám poskytne cestu k nepřetržitému uvažování o vašem studiu, pokroku a budoucím plánování kariéry. Modul odborné praxe ve druhé fázi kurzu vám umožní prozkoumat oblasti designového sektoru a setkat se se zaměstnavateli.

Hodnocení je založeno na kurzech, které jsou relevantní pro každý modul. To může zahrnovat portfolia uměleckých děl, výstav, skicářů, výzkumných a podkladových materiálů, esejů, reportů a prezentací.

Kariéra a zaměstnanost

Jako absolvent může pracovat v designovém studiu, na volné noze, uměleckém směru, redakčním designu, typografii, brandingu, reklamě, firemní identitě, interaktivním médiím, značení, designovému poradenství nebo online designu.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 5, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Dub. 2019
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 rok
Denní studium
Price
Cena
180,000 HKD
Information
Deadline
Locations
Hongkong - Hong Kong
Datum začátku : Dub. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Dub. 2019
Hongkong - Hong Kong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Říj. 2019
Hongkong - Hong Kong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu