Read the Official Description

Tento kurz je doplněn studiem, praktickým, praktickým a kreativním. Nabízí vám mnoho různých způsobů, jak lze grafický design pracovat, když prozkoumáte různé kontexty a formáty, v nichž je grafický design zažín. Umožňuje vám rozhodnout, jaký návrhář chcete být. Bude vás testovat a vyzvat k rozšíření vašeho porozumění a znalosti toho, jaký grafický design je, co může udělat a proč je.

Budete seznámeni s typografií a rozvržením, kreslení jako pozorování a řešení problémů, identita a branding, balení a místo nákupu, design výstavy, publikace a tisk a digitální pohyblivý obraz. Kurz má skvělou zdrojovou základnu, kterou můžete používat. Typicky naši studenti pracují na počítačích Apple Mac v počítačových laboratořích, sítotisk a tisk Letterpress v našich tiskových studiích a vytvářejí prototypy v dřevěných a kovových dílnách.

Ve spolupráci s Univerzitou v Derby ve Velké Británii vám tento kurz umožní navrhnout kreativní řešení, která mohou inspirovat a sdělit účel prostoru. Získáte jedinečný pohled na spojení mezi interiérem a exteriérem.

Univerzita Derby (UoD) je ambiciózní, inovativní a moderní univerzita zaměřená na učení v reálném světě. Díky pověsti průmyslově zaměřených studijních programů nabízí UoD jedinečné příležitosti k získání odborné pracovní zkušenosti vedle studia. Právě tento závazek k učení v reálném světě vás oddělí na trhu práce.

UdD byla zařazena do 2. nejdůležitější britské moderní univerzity v Mezinárodním studijním barometru 2016 a 81,1% jejích mezinárodních absolventů je absolventské nebo další studium po ukončení studia.

UoD byl zařazen na Mezinárodní Studentský Barometr ve světě číslo 5 pro International Student Center Barometer a je zařazen do Top 50 na 48. místě z 119 institucí v příručce Guardian University Guide 2017 a je 20 nejlepších univerzit pro kvalita výuky (Times

Non-local Course Nr: 252807

Co budete pokrývat?

Toto je rok syntézy (kreslení) všeho, co jste se na kurzu naučili.

Moduly, které budete studovat, jsou:

  • Zahraniční studium v ​​grafickém designu (40 kreditů) - Pokročilé studiové slipy a příležitosti k soutěži vyjednané s modulovými lektorem.
  • Vizuální kultura: rozšířená esej (20 kreditů) - self-řízený esej projekt, který zahrnuje aktuální diskusi a kritické myšlení a analýzy v rámci specializace grafického designu.
  • Odborná praxe v grafickém designu (40 kreditů) - Velký samoiniciovaný grafický projekt.
  • Destinace (20 kreditů) - Zaměstnatelnost a letní výstava a plánování.

Jak se naučíte?

Výuka probíhá především prostřednictvím studijního a zkušenostního učení pomocí projektových instrukcí. To je podpořeno konzultacemi, přednáškami, semináři, hostujícími řečníky a návštěvy galerií a výstav.

Při vývoji projektové práce založené na studiu založíte také plán osobního rozvoje, který vám poskytne cestu k nepřetržitému uvažování o vašem studiu, pokroku a budoucím plánování kariéry. Modul odborné praxe ve druhé fázi kurzu vám umožní prozkoumat oblasti designového sektoru a setkat se se zaměstnavateli.

Hodnocení je založeno na kurzech, které jsou relevantní pro každý modul. To může zahrnovat portfolia uměleckých děl, výstav, skicářů, výzkumných a podkladových materiálů, esejů, reportů a prezentací.

Kariéra a zaměstnanost

Jako absolvent může pracovat v designovém studiu, na volné noze, uměleckém směru, redakčním designu, typografii, brandingu, reklamě, firemní identitě, interaktivním médiím, značení, designovému poradenství nebo online designu.

Program taught in:
Angličtina

See 3 more programs offered by Hong Kong Raffles School Of Continuing Education »

Last updated March 5, 2018
This course is Campus based
Start Date
Dub. 2019
Říj. 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
180,000 HKD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Dub. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Dub. 2019

Location
Application deadline
End Date

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date