BA (Hons) v módě

Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

Popis programu

Read the Official Description

BA (Hons) v módě

Hong Kong Raffles School Of Continuing Education

Ve spolupráci s Univerzitou v Derby ve Velké Británii budete vyučováni různými metodami učení a výuky, mezi něž patří: - řešení problémů, reflexní praxe, analýza daného problému s syntézou řešení, budování portfolia, skupinová práce, využívání souborů vlivů, psaní zpráv, skupinových kritiků, vyjednávání o učení, prezentace a demonstrace

Kontextové studie a průběžný profesní rozvoj (CPD) budou pokračovat až do tohoto posledního roku, což vám přinese pozitivní výhodu v módním a textilním průmyslu. Tato integrace dovedností a znalostí vytvořila inovativní a kreativní textilní a módní návrháře.

Univerzita Derby (UoD) je ambiciózní, inovativní a moderní univerzita zaměřená na učení v reálném světě. Díky pověsti průmyslově zaměřených studijních programů nabízí UoD jedinečné příležitosti k získání odborné pracovní zkušenosti vedle studia. Právě tento závazek k učení v reálném světě vás oddělí na trhu práce.

UdD byla zařazena do 2. nejdůležitější britské moderní univerzity v Mezinárodním studijním barometru 2016 a 81,1% jejích mezinárodních absolventů je absolventské nebo další studium po ukončení studia.

UoD byl zařazen na Mezinárodní Studentský Barometr ve světě číslo 5 pro International Student Center Barometer a je zařazen do Top 50 na 48. místě z 119 institucí v příručce Guardian University Guide 2017 a je 20 nejlepších univerzit pro kvalita výuky (Times

Kurz č .: 252808

Co budete pokrývat

Moduly, které budete studovat, jsou:

  • Kontextová studia 3 (20 kreditů)
  • Zahraniční studium v ​​módě (40 kreditů)
  • Módní režie (20 kreditů)
  • Nezávislé studium v ​​módě (40 kreditů)

Jak se vaše učení učí

Hodnocení je založeno na 100% kurzu včetně praktické produkce a ústní prezentace práce spolu s písemnými úkoly. V posledním roce budete mít příležitost napsat rozsáhlou esej o tématu podle vašeho výběru a pracovat na sebehodnocených a nezávislých tvůrčích projektech.

Jak se naučíte

Program využívá výuky v terénu mnoha způsoby, jak informovat a inspirovat studenty. Uvedení studentů do přímého kontaktu s významnými kulturními a obchodními organizacemi a událostmi rozšiřuje učení a porozumění módnímu světu. Umístění také hrají klíčovou roli a navíc vytvářejí příležitosti pro síť studentů.

Program pravidelně vyzývá hosty z průmyslu, aby přispěli k učení studentů. Hosté z průmyslu přijímají přednášky, účastní se konzultací a pravidelně každým akademickým rokem předávají studentům externí projekty.

Kariéra a zaměstnanost

Mohli byste získat kariéru v: módním designu, textilním designu pro módu nebo interiéry, pletené oblečení, sportovní oblečení a doplňky, módní předpověď, ilustrace, PR, marketing, média, nákup a merchandising, fotografický styl ... a mnoho dalšího.

Získáte spoustu příležitostí k předvedení vaší práce a pochopení.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 5, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Dub. 2019
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
1 - 1 rok
Price
Cena
180,000 HKD
Information
Deadline
Locations
Hongkong - Hong Kong
Datum začátku : Dub. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Dub. 2019
Hongkong - Hong Kong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Říj. 2019
Hongkong - Hong Kong
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu