BA (Hons) v módním designu

Všeobecné informace

Popis programu

Vytvořte originální, odpovědnou a inspirativní módu a vytvořte svoji jedinečnou stopu v oboru. Na tomto inovativním kurzu módního designu budete pracovat v prostředí podpůrného studia se zkušenými profesionály, kteří podporují váš růst směrem k tomu, aby se stal designérem orientovaným na budoucnost.

Úvod

Vyladíte svoji tvůrčí výhodu, abyste kultivovali svou vlastní perspektivu designu. Práce na simulovaných i živých kalhotkách se naučíte, jak efektivně artikulovat své nápady. Vyzkoušením současného stavu budete vyvíjet inovativní módní koncepty, které zůstanou na špičce neustále se měnícího globálního průmyslu.

Budeš:

 • Zvyšte své povědomí prostřednictvím učení, které je poháněno environmentálními, etickými a morálními výzvami naší doby.
 • Postavte se na přední místo v oboru s přístupem k prostředkům z průmyslových, speciálních šicích a pletacích strojů, sítotisku a přírodní barvicí zahrady, k ultrazvukovým svařovacím strojům.
 • Naučte se používat nejnovější technologie digitálního designu, včetně CLO 3D.
 • Prosperujte společnou spoluprací na projektech založených na výzvách.
 • Pracujte na živých kalhotkách s předními značkami, jako je Fred Perry, Lou Dalton, O'Neill a newyorský Ryan Roche.
 • Sdílejte společný první rok se studenty Sportswear Design, kde si vyberete specializovaného Pathway při přechodu do druhého ročníku.

Co hledáme

Chceme někoho, kdo:

 • Umí vokalizovat text, měnit tón a reagovat na materiál.
 • Fyzicky se zabývá svým prostředím.
 • Je živý a citlivý.
 • Myslí nezávisle.

Co dělají naši absolventi

Naši absolventi pokračovali v práci se jmény jako Calvin Klein, Margaret Howell, Victoria Beckham, Acne Studios, Burberry, Iris van Herpen, palmer // harding, Jigsaw, Whistles, H&M a Adidas.

V roce 2018 byl kurz představen cenou za vynikající portfolio portfolia British Fashion Council za prezentaci portfolia absolventů.

Fashion Model Dancing in the Woods with Beautiful and Colorful Spring Dress Costa Rica

Co se naučíte

Tento praktický módní stupeň odráží profesionální život od prvního dne a učí technické a kreativní designové dovednosti napříč dámskými a pánskými oděvy - pomáhá vám vyniknout v oboru, když vytváříte originální, odpovědné a inspirativní módní návrhy. Získáte pracovní znalosti o základních dovednostech módního designu, jako je výzkum, analýza, překlad, kresba, řezání vzorů a konstrukce, jakož i inovační dovednosti, jako je riskování a experimentování s novými technologiemi, jako je CLO3D a ultrazvukové stavební techniky.

Rok jedna

Svou praxi rozvíjíte v našich profesionálně vybavených módních ateliérech. S podporou týmů akademických a technických kurzů se naučíte základní dovednosti, jako je vývoj konceptů, 2D a 3D design, módní ilustrace a vývoj barev a materiálů. Dozvíte se také technické dovednosti, jako je řezání vzorů a konstrukce oděvů. Při studiu teorií obklopujících módu a psaní budete prozkoumávat kulturní, historické a etické problémy.

Moduly

 • Výzkum
  V tomto modulu si začnete osvojovat základní dovednosti ve výzkumu v kontextu krátkého módní návrhářství. Seznámíte se s metodami výzkumu a módní slovní zásoby, prozkoumáte tradiční značkování ve formě kresby a zároveň rozvíjíte dovednosti digitální komunikace.
 • Cut and ConstructTento modul vám pomůže pěstovat základní techniky výroby oděvů. Hloubková analýza konkrétních technik a procesů vás bude informovat o vašich znalostech
  vzor / konstrukční proces a jejich aplikace v módním průmyslu.
 • Objev
  Prostřednictvím instruktážních návrhových projektů budete stavět na technikách prozkoumaných v předchozích modulech, abyste zvýšili své produkční a výzkumné dovednosti a svůj vlastní objevující se designový hlas. Budete se zabývat koncepty riskování, hraní a zvědavosti a rozvíjet originální a progresivní designové nápady ve 2D i 3D formátu.
 • Témata v kultuře
  Tento modul vám pomůže kontextové pojetí vašich návrhových a produkčních dovedností. Budete pracovat na vývoji vhodných výzkumných, prezentačních a komunikačních dovedností, které vám umožní efektivně formulovat své nápady.

Rok dva

V letošním roce se zaměřením na profesionální praxi začnete utvářet svou identitu jako módní návrhářka a rozvíjet sebevědomý osobní pohled. Prostřednictvím živých a simulovaných briefingů v oboru uplatníte své dovednosti v oblastech, jako je povědomí o značce a trhu, udržitelnost, etické a morální otázky a předložené nápady. Seznámíte se s digitálním a sítotiskem, strojovým pletením, pokročilými řezacími technikami, krejčovstvím a pokročilými řešeními CAD / digitální design. Během letní přestávky se můžete také rozhodnout, že se rozhodnete pro průmyslové umístění s vlastním zaměřením. Studenti absolvovali pracovní zkušenosti se značkami jako Maison Margiela, Dior, Christopher Kane, Mary Katrantzou, JW Anderson a palmer // harding.

Moduly

 • Módní myšlení
  Budete zkoumat, vyslýchat a tvořit obhájitelný pohled na současný módní průmysl založený na aktuálních designérských postupech, futurologii a etických ohledech. Vedle tohoto filozofického zkoumání se také dozvíte, jak jsou formulovány značky oblečení. Při práci v rámci skupiny zažijete týmovou dynamiku a budete povzbuzováni k prezentaci svých nápadů na otevřených fórech, kde je budete projednávat, vyjednávat a bránit.
 • Praxe v módním průmyslu
  V tomto modulu získáte zážitek ze „skutečného světa“, práci na živých projektech nebo na projektech simulujících pracovní postupy a časové plány. Prozkoumáte synergie a napětí, které se odehrává mezi kreativním a profesionálním kontextem módního průmyslu a rozvíjí dovednosti pro kreativní nasměrování kolekce oděvů specifické pro značku a představí návrhové nápady, které mají být přeneseny do realizace oděvů.
 • Inovace
  Po úvodních seminářích v pokročilých technikách výroby oděvů, jako je pletení, tisk a pokročilé stříhání, využijete tyto nové dovednosti k posílení svého vlastního hlasu v módním designu. Vyrobíte inovativní a progresivní nové nápady pro oblečení ve 2D i 3D a budete povzbuzováni, aby přijali neočekávané a odmítli zřejmé.
 • Teorie kultury
  Tento modul se ponoří hlouběji do historických, sociálních, kulturních a globálních kontextů, ve kterých se vyskytuje současná praxe v módním designu. Představuje teoretické perspektivy s cílem rozvinout vaši schopnost diskutovat o své vlastní i jiné praxi v akademickém rámci.

Třetí rok

V posledním roce svého studia v oboru módního designu budete rozvíjet sbírku absolventů intenzivním zkoumáním, vývojem a zkoumáním 2D a 3D konceptů. Spolu s tím vytvoříte disertační práci, portfolio a knihu vzhledů, které vám pomohou zahájit kariéru. Budou existovat příležitosti, jak se propagovat účastí v průmyslových přímých soutěžích stanovených Britskou módní radou a Graduate Fashion Foundation.

Moduly

 • Sběratelský výzkum
  Budete rozvíjet a třídit koncept, trh / zákazník, barvy, výzkum materiálů atd., Které budete používat k informování svých před a absolventských sbírek. Výzkum bude smysluplný a také prozkoumá etické a udržitelné aspekty vámi zvolené módní zprávy.
 • Předběžné shromažďování
  Prozkoumáte, vytvoříte a představíte předběžnou sbírku, která plně integruje vaše výzkumné materiály. Tento proces vám umožní učinit informovaná rozhodnutí o oblastech síly a slabosti ve vašem výzkumu před tím, než se rozhodnete ke konečnému rozhodnutí o výběru absolventů.
 • Disertační práce
  V tomto modulu vyplníte disertační práci na dohodnutém tématu týkající se vašich individuálních zájmů a praxe. Budete se zamyslet nad silnými stránkami a praxí osobního výzkumu a zapojit se do uvažované debaty a podrobné diskuse o vybraném tématu.
 • Sbírka
  V tomto modulu dokončíte svou módní kolekci absolventů na základě přípravy dokončené v předchozích modulech Year Three. To vyvrcholí dodáním určeného počtu plně realizovaných oděvů seřazených jako koherentní oblečení, připravené k prezentaci na módní přehlídce nebo ekvivalentu.
 • Profesionální strategie
  Tento modul vás podpoří při vývoji řady samoobslužných materiálů relevantních pro vaše individuální ambice po ukončení studia. Průmysloví hosté a odborníci na kariéru / zaměstnatelnost se budou dělit o rady a pokyny týkající se rozhovorů, stáží, kontaktování potenciálních zaměstnavatelů a postgraduálního studia.

Výše uvedené moduly jsou ty, které naši studenti studují nebo navrhují nové. Struktury programů a moduly se mohou měnit v rámci našich procesů zvyšování a přezkoumávání učebních osnov. Pokud je pro vás určitý modul důležitý, prodiskutujte jej prosím s vedoucím kurzu.

Jak se naučíte

Ve spolupráci s naším týmem zkušených akademických a technických týmů budete spolupracovat s kolegy a studenty z různých kurzů, učit se od lektorů průmyslového hosta, přijímat živé projekty se značkami a rozvíjet svou vlastní praxi na průmyslový standard. Pravidelné učení probíhá prostřednictvím výuk, individuálních i skupinových, přednášek, seminářů, workshopů a technických demonstrací. Rovněž budete mít příležitost studovat na dobu určitou v zahraničí prostřednictvím našich partnerství Erasmus + a Studium v zahraničí.

Metody hodnocení

 • Průběžné hodnocení vizuálních, slovních a písemných úloh.
 • Závěrečná práce a dvě závěrečné výstavy.

Personál

Kromě práce pro kultovní designéry, jako je Alexander McQueen, poskytují naši lektoři a podpůrní pracovníci podrobné znalosti v oblastech, jako je subkultura stylů, podnikání v podnikání, etika, udržitelnost a provozování vlastních štítků.

Někteří zaměstnanci vyučují pouze na určitých modulech a váš kurz nemusí zahrnovat každého člena.

Vybavení

 • Řezací stoly.
 • Montážní stojany.
 • Průmyslové plošinové stroje.
 • Řešení pro digitální design jako clo3D, Gerber a Adobe.
 • Digitální a tradiční tiskové zařízení.
 • Laserové řezací zařízení.
 • Silikonové lepicí zařízení.
 • Ultrazvukové stavební stroje.
 • Průmyslové overlockery.
 • Stroje na slepé slepování.
 • Pletací stroje.
 • Zařízení pro produkci publikací / portfolií.
 • Online přístup k WGSN a LS: N Global.

Jak se přihlásit

Použít přes UCAS

Jste připraveni se k nám přidat? Pokud se přihlašujete přes UCAS Apply and Track, musíte uvést níže uvedené kódy univerzity a kurzu.

 • Univerzitní kód: F33
 • Kód předmětu: W232

Přihlašujete se jako mezinárodní student?

Zahraniční studenti se mohou přihlásit na kurz prostřednictvím UCAS, prostřednictvím agenta nebo přímo na univerzitě.

Vstupní požadavky

Všechny aplikace považujeme za své vlastní zásluhy a potenciál. Zveme všechny uchazeče na pohovor nebo na pohovor, abychom jim měli možnost prokázat to, co je inspiruje a motivuje v jejich oboru. Uchazeči budou mít také možnost ukázat své portfolio nebo poskytnout výkon v závislosti na kurzu. Vítáme aplikace ze všech oborů, ať už jste se specializovali na STEM, umění nebo humanitní obory.

Jako vodítko je naše typická nabídka na vysokoškolské úrovni 104 - 120 tarifních bodů UCAS, především z kvalifikací úrovně 3, jako jsou například úrovně A, BTEC Extended Diploma nebo Foundation Diploma.

Jazykové požadavky

U uchazečů, jejichž prvním jazykem je angličtina, požadujeme, abyste měli nebo jste pracovali na GCSE anglickém jazykovém stupni 4 (C) nebo rovnocenném.

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, budete muset splnit stejný standard, který odpovídá celkovému skóre IELTS Academic 6.0, nejméně 5,5 v čtení, psaní, mluvení a poslechu. Přijímáme řadu ekvivalencí v zemi a schválené testy.

Pokud potřebujete studentské vízum úrovně 4, abyste mohli studovat ve Velké Británii, budete muset absolvovat schválený test bezpečného anglického jazyka (SELT). Další informace si můžete přečíst v našich požadavcích na anglický jazyk.

Termíny

 • Aplikace UK / EU: 15. ledna 2020 (za rovnocenné posouzení)
 • Pozdní aplikace budou brány v úvahu, pokud budou k dispozici místa.
 • Mezinárodní poplatníci mohou platit po celý rok. Doporučujeme však podat žádost co nejdříve, abyste si udělali čas na víza a cestovní podmínky.

Školné 2020–21

 • 9 250 GBP - na plný úvazek UK / EU
 • 16 000 GBP - mezinárodní na plný úvazek

Školné se stanoví každoročně a každoročně se kontroluje. Univerzita proto může zvýšit školné ve druhém nebo následujících letech kurzu v souladu s inflací a / nebo maximem povoleným zákonem nebo vládní politikou. O jakýchkoli změnách budou studenti informováni co nejdříve.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Čtěte více

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Méně
Falmouth , Penryn + 1 Více Méně