BA (Hons) ve fotografování

The Open College of the Arts

Popis programu

Read the Official Description

BA (Hons) ve fotografování

The Open College of the Arts

souhrn

OCA BA (Hons) fotografie studijní program je jedinečný v tom, že předpokládá žádné předchozí znalosti mimo základní operace fotoaparátu. Je modulární v pojetí a doručení a student si může volit z dostupných jednotek na každé úrovni, aby vyhovoval vlastním zájmům a snahám. Je tedy možné, že s individuálním návodem může každý individuální student přizpůsobit svůj kurz jejich vzhledu a rozvíjejícím se talentům, jejich tvůrčímu a intelektuálnímu sklonu.

Přehled stupňů

Studijní program BA (Hons) Photography rozvíjí vaše technické, tvůrčí a analytické dovednosti prostřednictvím vysoce strukturovaného studijního programu, který je citlivý na vaše potřeby studentů prostřednictvím individuálního tutorového vztahu. Na úrovni 5 začnete rozvíjet svůj osobní umělecký hlas jako fotograf skrze zkoumání žánru a zvýší se důraz na teoretické a kritické studie souběžně s vaší praktickou prací. Úroveň 6 se skládá především z flexibilního vyjednávacího programu. Tyto tři konečné moduly mohou být propojeny a široká škála specializovaných lektorů na vysoké škole pomáhá při podpoře při vytváření čerstvé a náročné práce, která ukazuje zralost výhledů v celém spektru fotografické praxe.

Jako rameno pro distanční vzdělávání jsou všechny stupně OCA ověřeny Univerzitou pro výtvarné umění (UCA). UCA je No.1 specializovaná univerzita pro tvůrčí odvětví v Komplexní univerzitní příručce a řadí se 21. místo ve Velké Británii do Guardian University League Tables.

Cílem diplomové práce

  • Rozšířit přístup ke vzdělávání ve fotografování na vysokoškolské úrovni prostřednictvím otevřeného a flexibilního dálkového studia.
  • Poskytnout intelektuálně stimulující program založený na vysoce kvalitním studijním materiálu a podpoře učitele.
  • Rozvíjet tvůrčí schopnosti studentů a jejich schopnost interpretovat a aplikovat obrazy.
  • Rozvíjet kritické pochopení teoretických a koncepčních otázek, které jsou základem praxe fotografie a společenského, historického a kulturního kontextu, v němž se cvičí.
  • Poskytnout prostředí, ve kterém student má možnost změnit svůj pohled na svět a jeho vzájemné interakce s ním jak vizuálně, tak intelektuálně.
  • Podporovat etické a profesionální standardy na vysoké úrovni a povědomí o možnostech, které nabízí stávající a nový vývoj v oblasti fotografování s cílem rozšířit jejich aplikační oblasti.
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace October 3, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Barnsley, England
Datum začátku : Srp. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2019
Spojené království - Barnsley, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu