BA (Hons) ve studiích vzdělávání

Všeobecné informace

Popis programu

Studium vzdělávacích studií na BGU vám poskytne vynikající znalosti o vzdělávání v nejširším smyslu, na národní i globální úrovni, a je skvělou volbou, pokud máte zájem o kariéru ve výuce nebo uvažujete o práci v jiných oblastech souvisejících se vzděláváním.

Klíčová fakta

 • Cena: BA (Hons)
 • Kód UCAS: X301
 • Doba trvání: 3 roky
 • Forma studia: prezenční
 • Datum zahájení: září
 • Zadavatel: Bishop Grosseteste University
 • Kód instituce: B38

Jak se lidé učí? Co stojí v cestě učení? Kde by se lidé mohli nejlépe učit - a jak? Potřebujeme školy? Je možné „školit“ svět? Může vzdělání změnit lidská práva? Práva žen? Národně? Globálně? To jsou jen některé z velkých otázek, které prozkoumáte studiem pedagogických studií na BGU. Jsme hrdí na náš vysoce moderní, reaktivní kurz zaměřený na problémy, který byl pečlivě navržen tak, aby vám poskytl ten „větší“ obraz vzdělávání v globální společnosti. Titul Education Studies od BGU vás dobře vybaví do budoucna, bez ohledu na to, jaké jsou vaše kariérní destinace, ale pokud plánujete pokračovat ve výuce, zjistíte, že naše moduly vám otevřou oči pro různé způsoby myšlení o vzdělávání a jeho účel a místo ve společnosti.

Studium vzdělávacích studií s námi vám poskytne vynikající znalosti o vzdělávání v nejširším slova smyslu, na národní i celosvětové úrovni, a je skvělou volbou, pokud máte zájem o kariéru ve výuce nebo uvažujete o práci v jiných oblastech souvisejících se vzděláváním. Poskytne vám hluboké a reflexivní znalosti a porozumění současným problémům ve vzdělávání, které přímo souvisejí s každodenní praxí. Budete diskutovat o vzdělávací politice, dozvíte se více o hnacích silách změn ve vzdělávání v Anglii dnes a kriticky zvážíte různé přístupy ke školám a školní docházce, a to jak ve Velké Británii, tak globálně.

Klíčovou vlastností vzdělávacích studií je zaměření na vás jako na rozvíjejícího se odborníka. Budete povzbuzováni k rozvoji silné osobní ideologie vzdělávání a budete podporováni při rozvoji dovedností bezpečné zaměstnatelnosti prostřednictvím našich pracovních umístění. Řada základních modulů každý rok zahrnuje stáže ve školách nebo jiných zařízeních souvisejících se vzděláváním a pečlivě strukturované úlohy umístění zajistí, že získáte cenné praktické zkušenosti z první ruky.

Co budeš studovat

Studenti tohoto kurzu v současné době studují některé nebo všechny následující moduly

Kurzové moduly

Rok 1

 • Pohledy na učení
 • Žáci, školy a společnost
 • Mozek za tím: koncepty inteligence

Rok 2

 • Začlenění a rozmanitost
 • Myšlení prostřednictvím pedagogiky
 • Od vize k realitě?
 • Profesní kontexty
 • Vzdělávání v digitální éře
 • Úvod do světa výzkumu

Rok 3

 • Osnovy 21. století
 • Inspirující učení: Readin ',' Ritin 'and Revellin'
 • Mezinárodní dimenze
 • Nezávislá studie
 • Kontexty pro učení
 • Disertační práce

141851_photo-1588072432836-e10032774350.jpg

Vstupní požadavky

Obvykle budete potřebovat 96–112 UCAS tarifních bodů (z maximálně čtyř kvalifikací na pokročilé úrovni). Vítáme řadu kvalifikací, které splňují tento požadavek, jako jsou úrovně A / AS, BTEC, přístupové kurzy, International Baccalaureate (IB), Cambridge Pre-U, Extended Project atd.

Jak budete vyučováni

Na BGU neexistuje žádná univerzální metoda výuky - naše metody vytváříme tak, aby vyhovovaly každému předmětu a každé skupině, kombinující nejlepší aspekty tradičního univerzitního učení s inovativními technikami, které podporují účast studentů a interaktivitu.

Budou vás učit různými způsoby, od přednášek, tutoriálů a seminářů, až po praktické workshopy, kurzy a pracovní stáže. Semináře a workshopy pro malé skupiny vám poskytnou příležitost k přezkoumání otázek vznesených na přednáškách a očekává se, že provedete nezávislé studium.

Stáže jsou klíčovou součástí studia na BGU. Poskytují obohacující zkušenost s učením, abyste mohli aplikovat dovednosti a znalosti, které získáte z vašeho kurzu, a přitom vám poskytnou cenné zkušenosti v reálném světě, které podpoří vaši kariéru.

Posouzení

Ve vzdělávacích studiích se hodnocení provádí prostřednictvím kurzů různých typů, včetně esejů, zpráv, ústních prezentací, multimediálních prezentací, reflexních protokolů a portfolií. Neexistují žádné zkoušky. V průběhu kurzu můžete očekávat jednu nebo dvě ústní prezentace nebo posterové prezentace jako jedna z malé skupiny studentů. Postupně si osvojíte dovednosti multimediální prezentace a studenti třetího ročníku v současné době představí svým vrstevníkům krátký, hodnocený multimediální film. Postupně si v průběhu kurzu budete rozvíjet své dovednosti v psaní a v prvním ročníku dokončíte portfolio kratších písemných prací a dvou delších esejí a obdržíte formální zpětnou vazbu od svých lektorů, kteří vám pomohou vybudovat si akademické schopnosti.

Kariéra a další studium

Absolventi vzdělávacích studií mají velmi vysokou úroveň zaměstnatelnosti - kurz usnadňuje vaše osobní a profesionální dovednosti v oblasti zaměstnatelnosti prostřednictvím pravidelných pracovních stáží - a naši studenti jsou velmi žádaní. V současné době zhruba 70% našich studentů absolvuje výcvikový kurz pro učitele a bude nadále velmi úspěšným učitelem na základní nebo střední škole. Stupeň vzdělání na BGU znamená, že vaše kariérní příležitosti jsou různorodé. Kromě kariéry ve vzdělávání mají absolventi vzdělávacích studií dobrou pozici pro práci v dalších vzdělávacích, zdravotnických, sociálních službách, veřejných informačních nebo komunikačních odvětvích. Kurz poskytuje dobré školení pro roli v podnikání, průmyslech služeb, personálu, muzeích, galeriích nebo charitativních organizacích. Rozmanitost tohoto kurzu vám také umožní jít na další studium, jako je postgraduální studium na magisterském stupni.

Máte zájem o kariéru učitele?

Jako vysokoškolský student na BGU vám bude jako součást vašeho studia nabídnuto bezplatné místo v jednom z našich kurzů Příprava na výuku (P4T) (v současné době exkluzivně pro studenty BGU).

Kurz vedený naším týmem odborníků na vzdělávání učitelů je navržen tak, aby vás připravil na podání žádosti o místo v programu PGCE. Pokrývá témata jako:

 • Jak se přihlásit
 • Co můžete očekávat při pohovoru
 • Realita výuky a mnoho dalšího

Nejenže získáte základní dovednosti, které vás podpoří v budoucí kariéře, ale absolvováním kurzu získáte také zaručený pohovor na jeden z našich velmi vyhledávaných kurzů PGCE.

Podpěra, podpora

Studium na BGU je zážitek zaměřený na studenty. Zaměstnanci a studenti spolupracují v přátelské a podpůrné atmosféře jako součást intimní komunity kampusu. Každého zaměstnance osobně znáte a cítíte se sebejistě, když se k němu obrátíte o pomoc a radu, a zaměstnanci vás poznají nejen podle zraku, ale také jako jednotlivce s jedinečnými nadáními a zájmy.

Budeme tam, abychom vás osobně a akademicky podpořili, od uvedení do studia až po promoci.

Poplatky a finance

Mnoho informací o financování studentů je k dispozici z mnoha zdrojů, ale někdy jsou matoucí a rozporuplné. Proto se v BGU snažíme poskytnout vám všechny informace a podporu, které vám můžeme v průběhu celého procesu pomoci. Náš tým Student Advice je odborník, který vám pomůže vyřešit způsob financování vašeho studia, a nabízí řadu služeb, které vás krok za krokem provedou všemi aspekty financování studentů.

Uchazeči o vysokoškolské studium se musí přihlásit prostřednictvím UCAS pomocí příslušného kódu UCAS. Poplatek za podání žádosti je 12 GBP za jednu volbu nebo 23 GBP za více možností. Pro všechny žadatele jsou na UCAS k dispozici úplné pokyny, které vám usnadní vyplnění online přihlášky, případně text nápovědy.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Čtěte více

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Méně