Přehled

Zde si můžete stáhnout úplnou specifikaci programu BA (Hons) Graphic Design .

Studium na AUB

Můžete se rozhodnout dokončit svůj titul v jednom z následujících jmenovaných ocenění

  • BA (Hons) Grafický design (Motion Graphics)
  • BA (Hons) Grafický design (branding)
  • BA (Hons) Grafický design (informační grafika)
  • BA (Hons) Grafický design (redakční design)

Naši učitelé jsou výjimeční. Nedávno jsme udělila zlatou metodu TEF (Výukový excelentní rámec), která hodnotí kvalitu výuky.

Jsou inspirativními učiteli, výzkumníky, odborníky a techniky, kteří jsou všichni tady, aby vás podpořili ve studiu a pomohli vám dosáhnout vynikajících výsledků.

Podívejte se na Senior Lecturer Alice Stevensová a sdílejte její myšlenky na to, jak grafický design mění svět.

Úroveň 4 (první rok)

Ve svém prvním roce budete vystaveni plné šíři grafických návrhů a řešení.

Představíme vám celou řadu technik, které můžete projít kurzem. Dozvíte se, jak je důležité zůstat flexibilní a komunikovat v široké škále médií.

Budete zkoumat obrazovku, tisk, interaktivní, webové, typografické a teoretické problémy. Vaše praktická práce bude také záviset na dovednostech psát, protože grafický design často zahrnuje obrazy pracující s textem.

Váš první rok vám nabízí příležitosti k rozvoji kognitivních, tvůrčích a technických dovedností prostřednictvím integrovaného teoretického a praktického zapojení. Jednotky v první části kurzu poskytují úvod do základních dovedností, principů, procesů a znalostí.

Všechny jednotky z vašeho prvního ročníku jsou navrženy tak, aby vám poskytly zkušenosti v oblasti studia a IT a podpořily důvěru v používání technických procesů, metod a materiálů potřebných pro studium grafického designu.

Studium na této úrovni poskytuje širší kontextové porozumění předmětu. Teorie a praxe jsou bezproblémově integrovány do všech jednotek. Dovednosti v oblasti výzkumu, kritické analýzy a hodnocení, komunikace vzájemně propojených postupů a technologií jsou poskytovány za účelem posílení tvůrčího potenciálu studenta.

Úroveň 5 (druhý rok)

Během úrovně 5 jste povinni propojit tvůrčí cíle s kritickými a kontextuálními rámci.

Dohody o učení řídí projekt, který byl iniciován samy, v naší jednotce Innovate: Consolidate. To nám dovoluje zdůraznit postupné změny ve výukových metodách, které vám umožňují rozvíjet důvěrnější a reflexní přístupy k vašemu učení a prokázat vaše zvýšené sebe-řízené učení.

Teoretické porozumění na úrovni 5 vychází z práce na úrovni 4, která rozšiřuje znalosti a pochopení širších souvislostí a problémů výtvarného umění v rámci příslušných teoretických rámců.

V závěrečném termínu se současná praxe a kontextuální uvědomění a výzkum grafického designu rozšiřuje a prohlubuje v jednotce "Definice a rafinace témat a problémů".

Úroveň 6 (třetí rok)

Úroveň 6 vás vyzývá, abyste potvrdili své konkrétní tvůrčí touhy a rozšířili rozsah a hloubku svých dotazů.

Všechny následující jednotky vyžadují, abyste definovali svou studii prostřednictvím učebních dohod, které vyjednajíte s vyučujícím. Ty jsou zaměřeny na to, abyste mohli prokázat integraci svého učení na kurz.

Jednotka velkých projektů vám poskytne příležitost prokázat vyspělost vaší kreativity, intelektuálního šetření a expresivních schopností. Vaše závěrečné velké projekty se zaměří na vaši identitu jako individuálního návrháře. Budete povzbuzováni, abyste svůj projekt viděli jako odrazový můstek v kariéře a využívali ho k otevření dveří do průmyslu.

Podobně jednotka "Investigativní studie" poskytuje příležitosti k uskutečnění programu pokročilého nezávislého výzkumu, zvažuje propojení s velkým projektem nebo prokáže, že úroveň dovedností ve výzkumu; analýza, kritika a komunikace jsou vhodné pro vstup do zaměstnání nebo postgraduálního studia.

Co dělají studenti

Chcete se dozvědět více o tom, co se děje na kurzu? Můžete procházet naši galerii studentských prací a podívat se na některé z projektů, na kterých pracují současní studenti.

Každý rok se naši studenti účastní řady soutěží a dosahují působivých výsledků. Více o tom můžete přečíst zde . Oni také získali prestižní a významné ceny, jako například:

  • Tři studenti zařazili do soutěže Royal Society of Arts Student Design Awards, z nichž jeden byl oceněn
  • Čtyři ceny YCN
  • Jeden student vyhrál a dva další byli zařazeni do soutěže na Shine Awards
  • Šest ocenění kreativního svědomí
  • D
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Arts University Bournemouth »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Price
9,250 GBP
Domovská stránka / poplatky EU - 9 250 liber ročně / Mezinárodní (mimo EU): 16 500 GBP
Deadline
Kontaktuj školu
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
The UCAS deadline for applications is 15th January for entry the following September. This is the deadline for equal consideration, but you can apply at any time until 30th June. UCAS Clearing opens in July.
End Date