Přečtěte si oficiální popis

Podnikání, odborná praxe a přenosné dovednosti jsou nezbytné atributy potřebné k rozvoji a udržení kariéry v hudebním průmyslu. Hudební studium je řízeno a vyučováno odborníky z oboru a odborníky z praxe, kteří mají dlouholeté zkušenosti v klíčových oblastech hudebního průmyslu. S úzkými vazbami na průmysl budete mít také možnost přednášet hosty, semináře, workshopy a mít možnost se účastnit mistrovských kurzů s odborníky z oboru, jako jsou manažeři a vedoucí pracovníci v oblasti záznamů.

Přehled

Tento kurz je navržen tak, aby nabízel příležitosti a výhody nejen zájemcům o kariéru v obchodních oblastech, ale i kreativním a praktickým pracovníkům, kteří vytvářejí a produkují hudbu a mohou se zajímat o vlastní řízení a distribuci.

Vypracujete základní dovednosti v oblasti řízení obchodu a projektů, obchodních operací, marketingu a práva, s důrazem a kontextem na hudební průmysl.

Vaše budoucnost v hudebním průmyslu:

Nyní je opravdu vzrušující čas být v hudebním průmyslu, protože technologické pokroky a změna chování představují nové příležitosti. Naše zaměření na podnikání, podnikání a zaměstnatelnost, stejně jako možnost dělat pracovní stáže během studia, vám pomůže využít těchto příležitostí, jak se průmysl stále přizpůsobuje a vyvíjí.

SAE má absolventy, kteří pracují po celém světě v hudebním průmyslu. Budete se připojovat k mezinárodní komunitě s více než 12 000 absolventy, což vám poskytne bezkonkurenční přístup do sítě potenciálních obchodních partnerů.

Moduly

Přehled průmyslu

Chcete-li začít rozvíjet povědomí o hudebním průmyslu, podívejte se na klíčové oblasti, jako jsou tradiční a nové modely nahrávacích společností, hudební vydavatelství, živé vystoupení a různé aspekty řízení umělců.

Budete analyzovat, jak se tento průmysl vyvinul, a trendy a postupy, které dnes existují. Dále vám poskytneme široký přehled o institucích průmyslu a jejich dopadu na sebe navzájem i na širší sektor, a také vám poskytneme rady ohledně předpisů a systémů shromažďování výnosů.

Profilování a správa obsahu

Tento modul vám umožní rozvíjet a aplikovat dovednosti a znalosti ve dvou nejdůležitějších oblastech hudebního průmyslu - Záznam a publikování. Podíváte se na to, jak funguje vydávání hudby a jak hledat příležitost pro umělce / skladatele, a současně vytvářet portfólio, které zvýší profil umělce, s využitím tiskových sestav, uměleckých děl a vydávání singlu.

Marketing, obchodní plánování a právo

V tomto modulu budete rozvíjet své znalosti o pokročilých zásadách a fungování podnikání a komunikace, smlouvách a plánování a rozvíjet své podnikatelské dovednosti.

Proveďte rozsáhlý kreativní projekt zaměřený na sebe sama, který vám umožní prozkoumat a zamyslet se nad odbornými i relevantními teoretickými, tvůrčími a logistickými úvahami, které projekt tohoto rozsahu vyžaduje.

Náklady

SAE Institute je soukromý poskytovatel vysokoškolského vzdělávání. Financování za školné je k dispozici studentům UK / EU, ale nezahrnuje celý kurz.

Poplatky

Poplatky za školné se liší podle školního areálu a zda jste student UK / EU nebo mezinárodní student.

Pro kampusy v Londýně a Oxfordu jsou poplatky za studenty ve Spojeném království 9 000 liber ročně a 12 000 za rok pro zahraniční studenty.

U Liverpoolu jsou poplatky pro studenty UK / EU 8 000 liber ročně a 11 000 liber ročně pro zahraniční studenty. Od září 2015 se tyto poplatky zvýší na 9 000 liber (UK / EU) a 12 000 liber (mezinárodní studenti) ročně.

Poplatky v našem kampusu v Glasgowu jsou pro studenty UK / EU 6 000 liber ročně a 9 000 za rok pro zahraniční studenty. Od září 2015 se tyto náklady zvýší na 7 000 liber ročně (UK / EU) a 10 000 liber (zahraniční studenti) ročně.

2 ročník

Vzhledem k tomu, že naše tituly jsou pouze dva roky, ušetříte značné částky jak na školné, tak na životní náklady ve srovnání s tradičním tříletým stupněm. Takže můžete studovat a absolvovat s mnohem nižší úrovní studentských dluhů!

Vzhledem k tomu, že výpůjční poplatky za půjčky nezahrnují celý kurz, existuje malá částka, kterou budete muset zaplatit vlastními prostředky. Chápeme, že to není vždy snadné, zvláště když nemáte příjem, a proto jsme vyvinuli platební plány na rozdělení malého rozdílu, který musíte zaplatit. Pokud nejste oprávněni k financování, máme také platební plány pro vás.

Program se vyučuje na:
Angličtina
SAE Institute UK

Zobraz 5 více kurzů z SAE Institute UK »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Srp 2019
Zář 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
13,000 GBP
9000 GBP za rok UK / EU studenti | 13000 GBP za rok mezinárodní studenti
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Srp 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Srp 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date