BA / BSc (Hons) výroba zvuku

Všeobecné informace

4 dostupných umístění

Popis programu

Máte vášeň pro hudbu? Absolventi SAE Audio Production mají prestižní zkušenosti s vyznamenáním v kategoriích Oscars, Grammys a BAFTA a navazují na některé z nejlepších prací v oboru audio. Získejte přístup k našim impozantním ateliérám a stanete se kvalifikovaným odborníkem v oblasti audio!

Přehled

Tento vysoce respektovaný kurz, který je úzce spjat s průmyslem, vás připraví na neustálý pokrok v oblasti komerčních technologií a vytvoří poptávku po adaptabilních a kvalifikovaných audiotechnikách.

Naučíte se techniky zvukové produkce pro živý a nahraný zvuk a získáte hluboké znalosti o teorii zvuku. Rozvíjíte schopnosti míchání a nahrávání a připravíte zvukové výstupy pro různá média.

Prostřednictvím našeho projektového hands-on ethosu budete mít přístup k našim studiovým zařízením světové úrovně a budete schopni replikovat scénáře reálného světa, aby vás připravili na práci v oboru. Tím, že přinesete teorii a praxi dohromady, rozvíjíte své dovednosti v oblasti tvořivosti a produktivity na profesionální úrovni - dáváte vám tak všechny důležité konkurenční výhody, když dokončíte své studium.

Vaše budoucnost v oblasti zvuku:

Naši absolventi jsou zaměstnáni v celém odvětví zvuku a spolupracovali s umělci z Mark Ronson na Beyoncé. Naši absolventi získali Oscary, BAFTA a Grammy.

Pokud chcete pracovat v jedné z mnoha oblastí audio průmyslu, včetně hudební produkce, zvuk pro film a televizi, živý zvuk, rozhlasové vysílání, zvukový design, herní zvuk a další, naše diplomová produkce zvuku vám dává znalosti a praktické zkušenosti dovednosti potřebné pro úspěšnou kariéru.

Od roku 1976 trénujeme odborné profesionály z oboru zvuku a jako absolvent SAE se budete připojovat ke skutečně globální komunitě absolventů, mentorů a potenciálních zaměstnavatelů.

Moduly

Principy zvukové a zvukové praxe

Představíme vám koncept zvuku jako fyzický jev a ukážeme vám, jak předpovědět jeho chování fyzicky a vnímavě. Pak se zaměříte na základní principy výroby zvuku, včetně teorie a praktické aplikace ekvalizérů, dynamických procesorů a efektů. Tento kritický základ vám umožní pochopit koncepce směrování signálu, mikrofonů a reproduktorů a poskytnout vám základní dovednosti pro práci v profesionálním zvukovém prostředí.

Tok toku a zpracování

Tento modul je navržen tak, aby vám pomohl vytvořit teoretické znalosti potřebné pro práci v moderním studiu. Při práci ve studiu budete rozvíjet praktické dovednosti pro provoz profesionálního audio zařízení, jako jsou směrové signály, nastavení mikrofonů a používání vnějších zařízení. Tím, že se soustředíte na technické aspekty práce ve studiu, můžete dokončit své první inscenace na analogových i digitálních sestavách. Navíc pokročíte na znalosti hudebních výrobních technik na sofistikovanější úrovni.

Multimediální zvuk

Budete se seznámit s celou řadou profesionálních nástrojů a technik používaných při výrobě zvuku pro multimediální aplikace. Zaměřuje se především na přípravu zvuku pro různá média, včetně vizuálních a interaktivních prostředí. Tento modul vám umožní prozkoumat estetiku a sémantiku zvuku z hlediska dramatické reality a zároveň poskytnout přehled možných kariérních cest v oboru od hudební produkce, vysílání a živého zvuku až po zvuk pro film, televizi a hry.

Náklady

SAE Institute je soukromý poskytovatel vysokoškolského vzdělávání. Financování za školné je k dispozici studentům UK / EU, ale nezahrnuje celý kurz.

Poplatky

Poplatky za školné se liší podle školního areálu a zda jste student UK / EU nebo mezinárodní student.

Pro naše kampusy v Liverpoolu, Londýně a Oxfordu jsou poplatky za studenty ve Velké Británii 9 000 liber ročně a 13 000 za rok pro zahraniční studenty.

Poplatky v našem kampusu v Glasgowu jsou 9 000 GBP ročně pro studenty UK / EU a 11 000 liber ročně pro zahraniční studenty. Od září 2019 se tyto ceny zvýší na 11 500 GBP ročně pro zahraniční studenty.

2 ročník

Vzhledem k tomu, že naše tituly jsou pouze dva roky, ušetříte značnou částku jak na školné, tak na životní náklady ve srovnání s tradičním tříletým stupněm. Takže můžete studovat a absolvovat s mnohem nižší úrovní studentských dluhů!

Vzhledem k tomu, že výpůjční poplatky za půjčky nezahrnují celý kurz, existuje malá částka, kterou budete muset zaplatit vlastními prostředky. Chápeme, že to není vždy snadné, zvláště když nemáte příjem, a proto jsme vyvinuli platební plány na rozdělení malého rozdílu, který musíte zaplatit. Pokud nemáte nárok na financování, máme pro vás také platební plány.

Poslední aktualizace Bře 2018

Informace o škole

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical cre ... Čtěte více

SAE Institute was founded in 1976 by Dr. Tom Misner in Sydney, Australia offering post-secondary courses in audio engineering. SAE Institute has since grown to become the world’s largest practical creative media educator with 54 campuses in 26 countries Méně
Londýn , Liverpool , Oxford , Glasgow + 3 Více Méně