Hra na

Žijete a dýcháte videohry? Přijďte se naučit všechny klíčové aspekty vývoje her, programování her a herního designu od lektorů s více než 20letou zkušeností v oboru!

Tento oceněný, inovativní kurz vám poskytne vyhledávanou praktickou zkušenost s tvořivou a spolupracující činností v popředí technických pokroků. Real-aplikace vašich dovedností je zásadní - a budete mít příležitost spolupracovat s externími klienty a herními vydavateli, jako jsou Bethesda a Ubisoft.

LSBU je centrum excelence pro výzkum virtuálních a rozšířených reality her v Londýně a nabízí také zkušenosti s vývojem v oblasti všudypřítomných her.

Nabízíme příležitost všem vysokoškolským studentům z domova / EU, aby absolvovali stáž, stáž nebo pracovní zkušenost při studiu denního studia od září 2019.


Proč studovat hry na LSBU?

Tento kurz byl dříve nazýván herními kulturami.

Akreditace

Klíčové informace o kurzu - seřazené podle režimu

Režim

Moduly

Na tomto kurzu se seznámíte se základními dovednostmi potřebnými pro práci v herním průmyslu a rozvíjíte svou kreativitu pod vedením profesionálních hráčů vášnivého herního průmyslu.

Naučíte se technická stránka hry a herního průmyslu - získáte kreativní a organizační dovednosti specifické pro herní produkci a vedoucí úlohy. Můžete očekávat, že vytvoříte hry pro širokou škálu herních platforem: počítačové hry, arkádové hry, herní konzole, mobilní hry a online hry pro více hráčů. Zabýváme se hry a úrovní designu, kreslení života a anatomie, charakter design, animace, zvukový design, scénářství, 3D modelování, zachycení pohybu - všechny vyvrcholily velkým nezávislým projektem.

Způsoby hodnocení celkového kurzu: 83% studijních prací

Rok 1

 • 2D Game design
 • Umělecký a zvukový design
 • Paměťové hry (teoretický modul)
 • 3D modelování
 • Průmyslová a odborná praxe
 • Kreativní odvětví

Rok 2

 • Návrh příběhu
 • Modelování a animace znaků
 • Návrh 3D úrovně
 • Rekreace
 • Programování her
 • Spolupráce

Rok 3

 • Pokročilý herní projekt (trojitý modul)
 • Hmatatelná hra
 • Dizertační práce (dvojitý modul)

Moduly jsou hodnoceny prostřednictvím individuálních a skupinových projektů, vývojových prací souvisejících s průmyslovými rolemi (např. 3D model nebo hrací skript), kritiky, ústní prezentace a smoly, písemné zprávy a eseje.

Zaměstnatelnost

Spojené království bylo odhadováno na 5. největší trh s videohrami v roce 2017, kdy v zemi 32,4 milionu hráčů utratí v tomto roce 4,2 miliardy dolarů (Newzoo). Také se rozšiřuje vzájemné propojení mezi hrou a filmovým průmyslem v celosvětovém měřítku.

Tento kurz vás připraví na kariéru související s projektem v herním průmyslu nebo na práci související s hrou v souvisejících odvětvích, jako je žurnalistika a PR. Nedávní absolventi se stali designéry, umělci z oblasti povahy a životního prostředí a scénáristy.

Chcete se dozvědět více o našich absolventů? Absolventi hry Ari Shirazi sdílí svůj příběh o budování kariéry v herním průmyslu; od toho, že jste batolem posedlého hry k technickému designérovi společnosti Sony - a pracujete na některých z nejoblíbenějších videohier na světě.

Zkusenosti

Během kurzu doporučujeme, abyste se angažovali v externích profesních institucích jako prostředek ke zvýšení vašeho profilu a získávání zkušeností. Naši studenti spolupracovali s TT Fusion, Crytek, THQ, Electronic Arts, Buena Vista (herní vývojářská hra Disney), Square Enix, Sega a PlayGen.

Jedna skupina našich prvních studentů byla pověřena BBC, aby vytvořila obsah hry na volné noze. A skupina našich dvouletých studentů se úspěšně umístila na velmi prestižním festivalu Dare to Digital, sponzorovaný BBC, kanálem Four, Microsoft, Electronic Arts, skotským výkonným a Rockstar.

Zaměstnatelnost Služba

Jsme Univerzita roku pro absolventské zaměstnání - The Times a Sunday Times Good University Guide 2018.

Na LSBU vás chceme připravit na úspěšnou kariéru. Během studií - a po dobu dvou let od ukončení studia - budete mít přístup k naší službě Zaměstnatelnost, která zahrnuje:

 • Online deska, kde můžete vidět širokou škálu umístění: na částečný úvazek, na plný úvazek nebo dobrovolný. Chcete-li se podívat na naše poradce Job Shop, můžete si také nechat ujít, kteří jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli provést další krok ve vašem hledání.
 • Naše kariéra nabízí skupinové workshopy o životopisech, technikách rozhovorů a hledání pracovních zkušeností, stejně jako pravidelné prezentace od zaměstnavatelů v celé řadě odvětví.

Náš tým Student Enterprise vám také může pomoci začít podnikat a rozvíjet cenné podnikatelské dovednosti.

Vybavení

Zvláštní herní studio, studio zachycení pohybu, zelená obrazovka, zvukové studio, fotografické studio, specializované knihovní zdroje.

Moduly vývoje a vývoje her se převážně vyučují v specializovaném herním studiu, který obsahuje speciálně upravené high-spec PC a herní konzole. Studenti mají přístup k hernímu studiu mimo hodiny výuky pro hraní her a práci na herních projektech. Budete trávit většinu výrobního časového plánování, navrhování a prototypování her pomocí aplikací, jako jsou:

 • Jednotný herní engine
 • 3D Studio Max a Maya
 • Zbrush, Adobe Photoshop
 • Builder pohybu
 • Unreal Development Kit
 • Oculus Rift SDK
 • Leap Motion VR SDK
 • Cubase, Logic, Sound Forge, Audacity, Audition a FMod.

Filmové studio a Soundstage

Studio Film je dvoupatrová místnost s osvětlením, DMX ovládání osvětlení, zelená obrazovka pozadí, klimatizace, zelená místnost (pro make-up a šatní skříň) a zvukovou izolaci pro použití jako soundstage.

Fotografické studio

Fotografické studio je dvoupatrový prostor s fotografickou světelnou mřížkou, klimatizací, zeleným pokojem (pro make-up a šatní skříň) a dvěma samostatnými systémy Colourama s řadou možností na pozadí (včetně vinylu a papíru).

Úpravy souborů

Sedm editačních apartmánů je ideální pro úpravy videa, zvuku a nahrávání rychlých hlasů. Všechny soubory jsou propojeny s ultrarychlou sítí 10 Gb / s, což umožňuje editaci a klasifikaci, zatímco sdílí produkční soubory rychlostí.

Mac Lab

Studio Elephant v laboratoři LSBU Mac Lab je vybavena čtyřjádrovým a dvojitým GPU MacPros, který je k dispozici pro workshopy zaměřené na digitální média a bez dohledu studentů.

Screening Cinema

Toto kino s 36 místy nabízí 4K projektor a 5.1 přehrávání zvuku a je ideální pro náhled produkčních prací předtím, než vyjde veřejnost.

Učení a učení

Vaši lektoři vedou odborníky v oboru, takže vše, co děláme, je relevantní pro průmysl. Inspirativní hostující reproduktory od vydavatelů, výrobních domů a kreativních studií vám poskytnou další informace o průmyslu a vytvoří vaše profesionální spojení.

Vaše praktická práce bude podporována týmem technických demonstrantů a budete mít přístup k nejmodernějším zařízením.

Náš přístup je založen na tradicích umění a designu, ale je informován kritickými teoriemi z mezinárodního oboru herních studií. Využíváte individuální poradenství zkušenými lektory, kteří se zabývají výzkumem herních studií. V důsledku toho budete mít přístup k velkému množství špičkového výzkumu, který pomůže podpořit vlastní praktický a intelektuální rozvoj.

Rok doučování

Jako student vysokoškolského studia umění a tvůrčího průmyslu budete během prvních tří týdnů přiděleni jmenovateli lektora na LSBU. Úloha svého učitele musí být primárním kontaktem pro podporu akademického a profesního rozvoje.

Váš lektor vám pomůže získat co nejvíce času na LSBU, poskytovat poradenství a upozornění na další zdroje podpory na univerzitě.

Váš učitel by měl být první osobou na univerzitě, s níž mluvíte, pokud máte nějaké potíže, které ovlivňují vaši práci. Mohou to být akademické, finanční, zdravotní nebo jiné.

Budete mít schůzky s osobním učitelem nejméně jednou za semestr po dobu 30 minut po celou dobu kurzu. Můžete požádat svého učitele o další schůzky nebo podporu e-mailem.

Vstupní požadavky

2018 Tarif

 • Úroveň BCC nebo;
 • Národní diplom BTEC MMM nebo;
 • Přístup k vysokoškolskému vzdělání s 9 odlišnostmi 36 Zásluhy nebo;
 • Rovnocenná kvalifikace úrovně 3 v hodnotě 106 UCAS bodů
 • Žadatelé musí mít 5 GCSEs AC včetně matematiky a angličtiny nebo ekvivalentu (reformovaný stupeň GCSE 4 nebo vyšší)
 • Vítáme kvalifikace z celého světa. Anglický jazyk pro zahraniční studenty: skóre IELTS 6.0 nebo Cambridge Proficiency nebo Advanced Grade C.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 40 více kurzů z London South Bank University »

Poslední aktualizace February 24, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 23, 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
9,250 GBP
Rok 1 Celkový příspěvek ve Velké Británii / EU: 9250 GBP; Mezinárodní poplatek: 13125 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 23, 2019
End Date
Led 24, 2022
Termín odevzdání přihlášek

Zář 23, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Led 24, 2022