Read the Official Description

Hra na

Žijete a dýcháte videohry? Přijďte se naučit všechny klíčové aspekty vývoje her, programování her a herního designu od lektorů s více než 20letou zkušeností v oboru!

Tento oceněný inovativní kurz vám poskytne vyhledávanou praktickou zkušenost s tvůrčím a spolupracujícím úsilím v popředí technologického pokroku. Real-world aplikace vašich dovedností je zásadní - a budete mít příležitost spolupracovat s externími klienty a herními vydavateli, jako jsou Bethesda a Ubisoft.

LSBU je centrum excelence pro výzkum virtuálních a rozšířených realitních her v Londýně a také nabízí zkušenosti s vývojem ve všudypřítomných hrách.


Proč studovat hry na LSBU?

 • Šťastní studenti: č. 1 Londýnská moderní univerzita pro celkovou spokojenost v designových studiích (National Students Survey 2016) a č. 3 v Londýně pro studentskou spokojenost v umění a designu (Kompletní univerzitní průvodce 2018).

 • Rozbíjení hranic: Kurz je centrum excelence pro výzkum virtuálních a rozšířených realitních her v Londýně a nabízí také zkušenosti s vývojem ve všudypřítomných hrách.

 • Vyučují odborníci pracující v herním průmyslu, obsah kurzu předvídá a překračuje průmyslové trendy, aby jste absolvovali špičkové dovednosti.

 • Využijte naše průmyslové vazby, například práci na mezinárodních herních projektech s organizacemi, jako je UNICEF.

 • Naše studiové studiové studny Elephant Studios, které se skládají z více než milionů liber, jsou vybaveny zařízením pro návrh her, digitálním designem a filmovými a fotografickými studiami připravenými pro průmysl.

 • Pracovní zkušenosti: Využijte možnosti dobrovolnictví u herních vydavatelů Ubisoft a Bethesda - a naše spojení s firmami Eurogamer, BAFTA, Sony, Eidos, Ubisoft, Bethesda, Nintendo a vydavatelství časopisů videohry, včetně Future and Imagine.

Tento kurz byl dříve nazýván herními kulturami.


Akreditace


Klíčové informace o kurzu - seřazené podle režimu

Režim


Moduly

Na tomto kurzu se seznámíte se základními dovednostmi potřebnými pro práci v herním průmyslu a rozvíjíte svou kreativitu pod vedením profesionálních hráčů vášnivého herního průmyslu.

Naučíte se technická stránka hry a herního průmyslu - získáte kreativní a organizační dovednosti specifické pro herní produkci a vedoucí úlohy. Můžete očekávat, že vytvoříte hry pro širokou škálu herních platforem: počítačové hry, arkádové hry, herní konzole, mobilní hry a online hry pro více hráčů. Zabýváme se hry a úrovní designu, kreslení života a anatomie, charakter design, animace, zvukový design, scénářství, 3D modelování, zachycení pohybu - všechny vyvrcholily velkým nezávislým projektem.

Způsoby hodnocení celkového kurzu: 83% studijních prací

Rok 1

 • 2D Game design
 • Umělecký a zvukový design
 • Paměťové hry (teoretický modul)
 • 3D modelování
 • Průmyslová a odborná praxe
 • Kreativní odvětví

Rok 2

 • Návrh příběhu
 • Modelování a animace znaků
 • Návrh 3D úrovně
 • Rekreace
 • Programování her
 • Spolupráce

Rok 3

 • Pokročilý herní projekt (trojitý modul)
 • Hmatatelná hra
 • Dizertační práce (dvojitý modul)

Moduly jsou hodnoceny prostřednictvím individuálních a skupinových projektů, vývojových prací souvisejících s průmyslovými rolemi (např. 3D model nebo hrací skript), kritiky, ústní prezentace a smoly, písemné zprávy a eseje.


Zaměstnatelnost

Spojené království bylo odhadováno na 5. největší trh s videohrami v roce 2017, kdy v zemi 32,4 milionu hráčů utratí v tomto roce 4,2 miliardy dolarů (Newzoo). Také se rozšiřuje vzájemné propojení mezi hrou a filmovým průmyslem v celosvětovém měřítku.

Tento kurz vás připraví na kariéru související s projektem v herním průmyslu nebo na práci související s hrou v souvisejících odvětvích, jako je žurnalistika a PR. Nedávní absolventi se stali designéry, umělci z oblasti povahy a životního prostředí a scénáristy.

Chcete se dozvědět více o našich absolventů? Absolventi hry Ari Shirazi sdílí svůj příběh o budování kariéry v herním průmyslu; od toho, že jste batolem posedlého hry k technickému designérovi společnosti Sony - a pracujete na některých z nejoblíbenějších videohier na světě.


Zkusenosti

Během kurzu doporučujeme, abyste se angažovali v externích profesních institucích jako prostředek ke zvýšení vašeho profilu a získávání zkušeností. Naši studenti spolupracovali s TT Fusion, Crytek, THQ, Electronic Arts, Buena Vista (herní vývojářská hra Disney), Square Enix, Sega a PlayGen.

Jedna skupina našich prvních studentů byla pověřena BBC, aby vytvořila obsah hry na volné noze. A skupina našich dvouletých studentů se úspěšně umístila na velmi prestižním festivalu Dare to Digital, sponzorovaný BBC, kanálem Four, Microsoft, Electronic Arts, skotským výkonným a Rockstar.


Zaměstnatelná služba

Jsme Univerzita roku pro absolventské zaměstnání - The Times a Sunday Times Good University Guide 2018.

Na LSBU vás chceme připravit na úspěšnou kariéru. Během studií - a po dobu dvou let od ukončení studia - budete mít přístup k naší službě Zaměstnatelnost, která zahrnuje:

 • Online deska, kde můžete vidět širokou škálu umístění: na částečný úvazek, na plný úvazek nebo dobrovolný. Chcete-li se podívat na naše poradce Job Shop, můžete si také nechat ujít, kteří jsou vždy k dispozici, aby vám pomohli provést další krok ve vašem hledání.
 • Naše kariéra nabízí skupinové workshopy o životopisech, technikách rozhovorů a hledání pracovních zkušeností, stejně jako pravidelné prezentace od zaměstnavatelů v celé řadě odvětví.

Náš tým Student Enterprise vám také může pomoci začít podnikat a rozvíjet cenné podnikatelské dovednosti.


Vybavení

Zvláštní herní studio, studio zachycení pohybu, zelená obrazovka, zvukové studio, fotografické studio, specializované knihovní zdroje.

Moduly vývoje a vývoje her se převážně vyučují v specializovaném herním studiu, který obsahuje speciálně upravené high-spec PC a herní konzole. Studenti mají přístup k hernímu studiu mimo hodiny výuky pro hraní her a práci na herních projektech. Budete trávit většinu výrobního časového plánování, navrhování a prototypování her pomocí aplikací, jako jsou:

 • Jednotný herní engine
 • 3D Studio Max a Maya
 • Zbrush, Adobe Photoshop
 • Builder pohybu
 • Unreal Development Kit
 • Oculus Rift SDK
 • Leap Motion VR SDK
 • Cubase, Logic, Sound Forge, Audacity, Audition a FMod.


Filmové studio a Soundstage

Studio Film je dvoupatrová místnost s osvětlením, DMX ovládání osvětlení, zelená obrazovka pozadí, klimatizace, zelená místnost (pro make-up a šatní skříň) a zvukovou izolaci pro použití jako soundstage.


Fotografické studio

Fotografické studio je dvoupatrový prostor s fotografickou světelnou mřížkou, klimatizací, zeleným pokojem (pro make-up a šatní skříň) a dvěma samostatnými systémy Colourama s řadou možností na pozadí (včetně vinylu a papíru).


Úpravy souborů

Sedm editačních apartmánů je ideální pro úpravy videa, zvuku a nahrávání rychlých hlasů. Všechny soubory jsou propojeny s ultrarychlou sítí 10 Gb / s, což umožňuje editaci a klasifikaci, zatímco sdílí produkční soubory rychlostí.


Mac Lab

Studio Elephant v laboratoři LSBU Mac Lab je vybavena čtyřjádrovým a dvojitým GPU MacPros, který je k dispozici pro workshopy zaměřené na digitální média a bez dohledu studentů.


Screening Cinema

Toto kino s 36 místy nabízí 4K projektor a 5.1 přehrávání zvuku a je ideální pro náhled produkčních prací předtím, než vyjde veřejnost.


Učení a učení

Vaši lektoři vedou odborníky v oboru, takže vše, co děláme, je relevantní pro průmysl. Inspirativní hostující reproduktory od vydavatelů, výrobních domů a kreativních studií vám poskytnou další informace o průmyslu a vytvoří vaše profesionální spojení.

Vaše praktická práce bude podporována týmem technických demonstrantů a budete mít přístup k nejmodernějším zařízením.

Náš přístup je založen na tradicích umění a designu, ale je informován kritickými teoriemi z mezinárodního oboru herních studií. Využíváte individuální poradenství zkušenými lektory, kteří se zabývají výzkumem herních studií. V důsledku toho budete mít přístup k velkému množství špičkového výzkumu, který pomůže podpořit vlastní praktický a intelektuální rozvoj.


Rok doučování

Jako student vysokoškolského studia umění a tvůrčího průmyslu budete během prvních tří týdnů přiděleni jmenovateli lektora na LSBU. Úloha svého učitele musí být primárním kontaktem pro podporu akademického a profesního rozvoje.

Váš lektor vám pomůže získat co nejvíce času na LSBU, poskytovat poradenství a upozornění na další zdroje podpory na univerzitě.

Váš učitel by měl být první osobou na univerzitě, s níž mluvíte, pokud máte nějaké potíže, které ovlivňují vaši práci. Mohou to být akademické, finanční, zdravotní nebo jiné.

Budete mít schůzky s osobním učitelem nejméně jednou za semestr po dobu 30 minut po celou dobu kurzu. Můžete požádat svého učitele o další schůzky nebo podporu e-mailem.


Vstupní požadavky

 • Úroveň BCC nebo
 • Národní diplom BTEC MMM nebo
 • Přístup k vysokoškolskému vzdělání s 9 odlišnostmi 36 Zásluhy nebo
 • Ekvivalentní kvalifikace úrovně 3 v hodnotě 106 bodů UCAS.
 • Žadatelé musí mít 5 GCSEs AC včetně matematiky a angličtiny nebo ekvivalentu (reformovaný stupeň GCSE 4 nebo vyšší).
 • Vítáme kvalifikace z celého světa. Anglický jazyk pro zahraniční studenty: skóre IELTS 6.0 nebo Cambridge Proficiency nebo Advanced Grade C.

Všechny moduly mohou být změněny na univerzitě a mohou se lišit od modulů, které vám nabízejí při studiu.

Program taught in:
Angličtina

See 132 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
9,250 GBP
Rok 1 Celkový příspěvek ve Velké Británii / EU: 9250 GBP; Mezinárodní poplatek: 13125 GBP
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date