BA Fashion Editor - Styling

Accademia Costume & Moda

Popis programu

Read the Official Description

BA Fashion Editor - Styling

Accademia Costume & Moda

1

Obrys

Tento tříletý vysokoškolský program v Fashion Editor - Styling

Z původního programu byl tento nový kurz vyvinut v reakci na potřeby průmyslu a ve spolupráci a konzultace s renomovanými průmyslovými partnery, včetně významných módních stylistů a mistry.

Cílem tohoto vysokoškolského programu je usnadnit studentům kariéru a najít zaměstnání v různých směrech v módním průmyslu a zábavním průmyslu, ať už je to psané, vizuální nebo organizační, nebo kombinace všech tří na konci tohoto kurzu. Práce editoru módy vyžaduje zkušenosti s stylingem. Podobně módní stylista, stejně jako vyjadřující vizuální módní příběh, pracující jako editor módy, vyžaduje schopnost psát na příslušnou značku, trh nebo publikaci.

Cílem je vychovávat a vytvářet dobře zaokrouhlenou profesionální osobnost schopnou hluboce porozumět práci každého profesionálního stylisty, módního stylisty a maisons, stanovení cíle rozvoje organizačních dovedností, znalostí redakčních a stylových procesů, značek a celkové módy Systém.

Komu

Všichni ti, kteří úspěšně absolvovali středoškolský diplom nebo ekvivalent, získali na národní i mezinárodní úrovni.

Doba trvání

Doba trvání kurzu je tři akademické roky a účast je povinná od pondělí do pátku. při přijetí při závěrečném hodnocení musí mít studenti alespoň 80% osvědčené docházky.

Vzdělávací cesta je organizována a rozdělena na řadu hlavních témat a hodnocení se uskuteční ve třech hlavních zasedáních (léto, podzim, zima). Kurz končí diskusí o závěrečné disertaci na konci třetího a posledního akademického roku.

Metody vyučování a učení

Teoretické lekce, semináře s odborníky v oboru, praktické workshopy, Individuální a řízená konzultační podpora, self-directed study dělají kurz živý a relevantní. Účast na akcích a mezinárodních soutěžích a soutěžích je podporována a podporována po celou dobu trvání kurzu. Návštěvy do muzeí a galerií, velitelství módního průmyslu a designové ateliéry, kostýmy, kino, divadla a televizní sety a lokality.

Při vyvrcholení tříletého kurzu, který se stane módním redaktorem, po rigidním výběru podporovaném našimi průmyslovými partnery představí studenti svou poslední roční práci.

Vstupné

Aby mohli studenti přijmout na naše vysokoškolské studium, musí mít vysokoškolský diplom nebo rovnocenně uznávaný. Přijímání do ACM je podmíněno absolvováním přijímací zkoušky, která zahrnuje motivační rozhovor s podáním portfolia práce. Accademia chce pochopit motivaci a úroveň odhodlání kandidáta. Umělecké a grafické schopnosti nejsou podmínkou. Naším cílem je najít studenty, kteří chápou kulturu významu jako platformu pro neustálou inspiraci, kontaminovanou konstrukcí, výzkumem, řemeslnou praxí. V posledních 9 akademických letech pochází 37% našich studentů z vědeckého a klasického vzdělání, 10% z jazykových cest, 23% z uměleckého prostředí a z ostatních orientací.

Vstupní portfolio

Povinný:

 • Sbírejte nějaké související obrázky a vytvořte koláž ve stylu náladové desky, mohlo by to být inspirováno módním tématem nebo ne
 • Napište 500 slov, které popisují náladu a vlivy
 • Vytvořte některé fotografie inspirované vaší módní náladou, minimálně 3 - mohly by být dokonce vytvořeny pomocí smartphonu nebo tabletu
 • Vyberte si nového vznikajícího návrháře, který považujete za zvlášť zajímavý, doufejme, že o něm jsme nikdy neslyšeli, a kriticky analyzovat jeho práci v článku, je třeba zahrnout i obrazy.
 • Index práce předložený s příslušnými informacemi
 • Motivační dopis

Navíc

 • Obrázky a články týkající se předmětu módy, které chcete diskutovat
 • Důkazy pracovních zkušeností nebo účasti na akci

Non-evropští studenti:

 • Hodnocení portfolia a rozhovor
 • Potvrzení vašeho místa (velvyslanectví nebo konzulát), předložení certifikátu prohlášení o hodnotném jazyku
 • Platba vstupného

Evropští studenti a Švýcarsko:

 • Hodnocení portfolia a rozhovor
 • Jazykový certifikát
 • Platba vstupného

Vstup pro domácí (italský) evropský

Portfolio musí prokázat schopnosti kreslení rukou, stejně jako kreativitu studenta a veškeré technické nebo počítačové znalosti a musí být doplněno krátkým popisem osobního přínosu k projektu, který bude následně tématem diskuze během rozhovoru. ACM existuje, aby pomohla všem studentům najít jejich tvůrčí identitu.

This school offers programs in:
 • Angličtina
 • Italština


Poslední aktualizace May 9, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Itálie - Rome, Lazio
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Itálie - Rome, Lazio
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu