BA Hotelový a restaurační management

IUBH Killarney Campus

Popis programu

Read the Official Description

BA Hotelový a restaurační management

IUBH Killarney Campus

Kombinovat teorii a praxi

Náš program pro řízení hotelů a restaurací v Killarney, Irsko, kombinuje praktické kurzy s praktickými zkušenostmi v práci. Kromě důležitých teoretických znalostí v oblasti kuchyně

Fakta

Každý studijní rok budete mít dva teoretické termíny na akademické půdě (říjen až duben) a jeden praktický termín pro místní pohostinnost během vrcholné sezóny od května do září.

  • STUDIUM: Bakalář umění (BA)
  • DOBA TRVÁNÍ: 9 termínů (3 roky)
  • ÚVĚRY: 180 ECTS
  • Jazyk angličtina
  • TYP STUDIE: na plný úvazek
  • INTERSHIP: 3
  • KAMPUS: Killarney
  • PŘÍJEM: Podzim *

Využijte studium

Dvojitý studijní model se ukázal jako nesmírně úspěšný - jako perfektní směs teoretických studií a praktických zkušeností. V Německu získaly dvojí programy pro absolventy 97% zaměstnatelnosti a za posledních 8 let vykazovaly 500% růst. Většina těchto úspěchů spočívá na vysokých standardech, které jsme stanovili pro naši fakultu, přístup k aktivnímu učení a učební osnovy s praktickým významem, stejně jako důsledná firemní zpětná vazba z naší firemní sítě. V Killarney, Irsko, nabízíme dvě možnosti studia v našem duálním modelu:

Proces shody s podporou IUBH - Studie

Když hledáte správnou firmu pro své praktické zaměstnání, nejste sami. Aktivně podporujeme vás při hledání společnosti v oblasti Killarney. Můžeme čerpat z dobře vyvinuté sítě a spolupracovat s řadou praktických partnerů, kteří mají pro naše studenty volná místa. Vaše společnost obvykle za vás zaplatí školné.

Nalezení společnosti na vlastní pěst - Na kampusu

Pokud dáváte přednost, můžete samozřejmě najít svého partnera pro praktické zaměstnání na vlastní pěst - po celém světě. V tomto případě trávíte zimní měsíce v Killarney, abyste dokončili své teoretické studijní moduly a máte možnost volit si, kde si v praxi připravíte své praktické části studia. Prosím, poraďte se s Vaší společností o možném převzetí školného.

Zaměstnatelnost: Klíčovou otázkou pro zahraniční studenty

Výzkumné výsledky jsou působivé: mezinárodní studenti se stále více snaží o získání dovedností s praktickým významem, aby mohli hledat zaměstnání přímo po maturitě. Celosvětově je IUBH jednou z předních univerzit, pokud jde o firemní partnerství pro dvojí studie, a je tím nejlepším místem pro zajištění zaměstnatelnosti.

Vzhledem k dynamice hotelového průmyslu existuje spousta příležitostí pro náročné zaměstnání a skvělou kariéru. Naši absolventi zaujímají pozice v široké škále funkcí, jako je regionální marketingový manažer, mezinárodní obchodní vývojář, manažer marketingové strategie nebo projektový manažer.

Jaké jsou profesionální vyhlídky v hotelu

Po dokončení studia máte k dispozici širokou škálu možností pro zahájení své kariéry. Mezi potenciální zaměstnavatele patří mezinárodní hotelové řetězce, rekreační a klubové střediska, organizátoři konferenčních a veletržních akcí, obchodní poradci nebo specializovaní poskytovatelé služeb v oblasti pohostinství. Jako manažer v hotelové společnosti budete například pracovat v oblasti lidských zdrojů, kanceláře nebo po několika letech odborné praxe ve strategickém řízení. Můžete vypočítat ceny, zajistit vynikající kvalitu služeb a vytvořit koncepční plány pro další rozvoj hotelu. Můžete také pracovat v oblasti marketingu, prodeje a styku s veřejností nebo se specializovat na potraviny

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace April 11, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2018
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
8,875 EUR
Information
Deadline
Locations
Irsko - Killarney, County Kerry
Datum začátku : Říj. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2018
Irsko - Killarney, County Kerry
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Gintare | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Ganesh | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Szabina | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Serge | IUBH Campus Studies