BA Kinematografie a postprodukce

Všeobecné informace

Popis programu

ROZDĚLENÍ pro akademický rok 2020/2021

Bude oznámeno

Inovační vzdělávací program

Warsaw Film School zahájila jedinečný, vysokoškolský BA film a multimediální kurz, který se ukázal jako velmi populární mezi zahraničními studenty. Inovativní program pro naši novou specializaci v oblasti kinematografie a postprodukce je založen na znalostech a zkušenostech světových multimediálních specialistů i aktivních filmařů a tvůrců.

Studenti budou mít možnost využít špičkové vybavení dostupné na trhu.

Všechny kurzy se budou konat v angličtině v upravených dílnách, studiích a pořádaných filmových sadách ve Warsaw Film School .

Všechny programy nabízené společností WFS jsou pravidelně kontrolovány a aktualizovány, a proto reagují na změny v dynamickém výrobním prostředí. Neustále se snažíme zvýšit úroveň naší pozice v mezinárodní filmové fázi díky našemu rychlému rozvoji a kreativitě.

Praktická filmová tvorba

Původní filmový studijní program bude obsahovat cenné přednášky, série mistrovských kurzů, workshopy a individuální tvůrčí práci pod vedením zkušených profesorů a profesionálů.

Kurz je zaměřen na ty, kteří chtějí získat a rozvinout praktické dovednosti, aby vytvořili kompletní a úspěšný příběh od širokého spektra světelných technik, vytvářejí a vyvíjejí filmové scény a končí postprodukčním pracovním tokem. Bude vám nabídnuta fantastická příležitost k tomu, abyste byli vybaveni komplexními a integrovanými znalostmi tohoto vzrušujícího předmětu, tj. Práce s různými typy fotoaparátů, fotografie, optiky, osvětlení ve filmu, barevná třídění, postprodukce FX / CGI, workshop VR, editace

Náš kurz BA nabízí příležitost naučit se vytvářet plnohodnotné, profesionální krátké formy, dokumentární filmy a dlouhé tvary.

Práce v malých skupinách umožní studentům výměnu zkušeností a zkoumání řemesel režiséra, herce, kameramana, výrobce osvětlení a technik zvuku, který pomáhá budovat týmový duch, spolupracovat a připravovat studenty na všechny aspekty práce v kreativním prostředí.

Naši studenti budou schopni získat komplexní znalosti a technické dovednosti, které uspějí ve filmovém a televizním průmyslu.

Arthouse kina na Campusu

Studenti WFS mají také jedinečnou příležitost cítit úžasnou atmosféru plnohodnotného filmu, protože Warsaw Film School vlastní profesionální Cinema Elektronik, který je ideálním místem pro screening jejich projektů.

Úspěchy

Studenti a absolventi Warsaw Film School byli oceněni na mezinárodních filmových festivalech, včetně nominací na Oscara.

Naše absolventka Dorota Kobiela byla nominována na Oscary 2018 za "Loving Vincent". Jednalo se o druhou nominaci na Oscara, o kterou se mohou na našich školních absolventů pyšnit. První dokument dostal Tomasz Śliwiński v roce 2015 za dokumentární krátký předmět "Naše prokletí".

ECTS

V souladu s pravidly ECTS získá student 60 kreditů za úspěšné ukončení akademického roku a 30 kreditů za poslední semestr. Studenti jsou povinni získat 180 kreditů v prvním cyklu studia.

Poplatky

  • Poplatek za žádost: 50 EUR
  • Poplatek za zápis: 1000 EUR
  • Poplatek za výuku: 5000 EUR za akademický rok

Stipendia

Naši druhý a třetí ročník bude mít možnost požádat o stipendium kancléře. Stipendium bude uděleno za akademické úspěchy, zapojení do školních aktivit, kreativity a vedení.

Stipendia se obnovují každý akademický rok.

Poslední aktualizace Říj 2019

Informace o škole

Warsaw Film School was founded in 2004 by Polish film director, producer and screenwriter Maciej ?lesicki and one of the country's most popular actors, Bogus?aw Linda. The academy is a unique film ins ... Čtěte více

Warsaw Film School was founded in 2004 by Polish film director, producer and screenwriter Maciej ?lesicki and one of the country's most popular actors, Bogus?aw Linda. The academy is a unique film institution, one of three in the country to grant BA diplomas. Based in the capital of Poland, WFS is at the centre of a film education hub, which also includes a film-profiled high school, secondary school, vocational college, arthouse cinema, and a production company. Méně