BA Mezinárodní obchodní správa

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled kurzu

Bakalářský titul v oboru Mezinárodní obchodní administrativa se zaměřuje na formování profesionálů schopných pracovat na mezinárodně orientovaném trhu prostřednictvím přenosu znalostí a dovedností souvisejících s obchodním řízením a podnikatelským poradenstvím. Tento studijní program má několik významných oborů: finanční management, který nabízí znalosti o finančním řízení podniku, Global Innovative Entrepreneurship, který se zaměřuje na manažerské aspekty tvorby podnikání, marketingu a řízení značky, který umožňuje získat dovednosti v interpretaci trhových jevů a marketingu procesů a sportovního hospodářství a politiky, což je zvláštní cesta, jedinečná v italském univerzitním systému, která poskytuje základní kompetence potřebné pro řízení a organizaci podnikání v oblasti sportu.

Všechny hlavní obory jsou navrženy s ohledem na nové profesní role, které vyžaduje trh práce, zatímco výchovná cesta je tvořena jak tradičními přednáškami, tak praktickými třídami - laboratořemi - tento přístup obohacuje studijní zkušenosti s dovednostmi a praxemi v reálném světě.

12913_12702_Esteci_Yamil_Medina_Luciano__International_Business_Administration.png

Učení a výuka

Kurz se koná v angličtině. Zvláštní uspořádání prostorů umožňuje použít metodologii výuky, která kombinuje čelní lekci, simulace a laboratorní činnosti a vytváří interaktivní zkušenosti s výukou s inovativní metodou výuky:

· Učení se dělá (učit se s praxí)

· Skill-building (srovnání s problémy ve světě práce)

· Immersion Mix, což znamená interdisciplinární setkání

· Strategická konverzace

Přidaná hodnota je tvořena: smlouvami se zahraničními univerzitami, kurzy v italštině a angličtině, stáže a příležitostmi pro pracovní zkušenosti v zahraničí, stáže. Na vaší studijní cestě budete doprovázet akademický učitel a anděl.

Laboratoře

· Ekonomický workshop o řešení řízení

· Digitalizace podniků

· Marketing médií

· Mezinárodní finanční instituce

· Start-up

· Marketing s nástroji behaviorálních a kognitivních věd

· Globální společnosti (často "neviditelné")

· "Obchodní laboratoř"

Kariéra

·Podnikatel

· Společnost, pojišťovna a správce bank

· Správce veřejných vztahů

·Makléř

· Správce úvěrů

·Účetní

·Finanční analytik

·Obchodní konzultant

· Správce firem

· Credit specialist

· Správce konsolidace a výkaznictví

· Auditor

85% našich studentů hledá zaměstnání v Itálii av zahraničí v prvních 6 měsících od ukončení studia.

Poplatky za školné a financování

Roční školné pro zahraniční studenty činí 12 000 EUR; zatímco pro studenty ze zemí EU je k dispozici pouze jeden předběžný příspěvek ve výši 500 EUR a 1 000 EUR pro studenty ze zemí mimo EU.

Většina akademických let Link Campus University poskytuje několik stipendií, které pokrývají od 30% do 50% roční školné přiřazené na výsledky vstupního testu; jejich počet je omezen a může se změnit (více informací naleznete na našich webových stránkách).

Poplatek za 1. ročník s využitím 30% stipendia - 8 400 EUR.
Poplatek za 1. ročník s využitím 50% stipendia - 6 000 EUR.

Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Link Campus University is a private University in Rome which stands under the Italian University’s Regulation. Its imprint is international due to its history and its calling. In 2011 the University w ... Čtěte více

Link Campus University is a private University in Rome which stands under the Italian University’s Regulation. Its imprint is international due to its history and its calling. In 2011 the University was recognized by the Italian regulation decree of the Minister of Education – University and Research no. 374 of the 21st September 2011. Méně