Read the Official Description

Program Sociologie BA nabízí rozsáhlé školení v sociologii a příbuzných společenských věd, metody výzkumu v sociálních vědách a sociologii nerovností. Na konci studia, budou schopni pochopit příčiny a důsledky sociálních problémů, jako jsou chudoba, nerovnost příležitostí a sociálních konfliktů, které charakterizují dnešní společnosti. Program má globální perspektivu; zaměřuje se na srovnávací aspekty sociálního rozvoje a sociální změny.

Program přijímá admitance malou skupinou studentů, což umožňuje věnovat soustředěnou pozornost na individuální rozvoj každého studenta s ohledem na jejich dovedností a znalostí, aby interaktivních diskusí v třídách, mají zpětnou vazbu na základě strukturování kurzy; Kromě toho vytváří příjemnou atmosféru na přednáškách a seminářích. Třídy v metodách výzkumu jsou silně orientovány na rozvoj schopnost řešit problémy.

Absolventi budou schopni pomoci sociální výzkum a řízení výzkumných projektů. Mohou pokračovat v kariéře v akademické výzkumné ústavy, stejně jako názor a průzkum trhu ústavy. Absolventi mají zájem v oblasti sociální politiky a rovných příležitostí budou moci pracovat ve vládních a nevládních organizací na pomoc plánování a posouzení zásahů sociální politiky. Kromě toho, absolventi budou mít dostatečné znalosti teorie a metodologie výzkumu pokračovat ve studiu na úrovni ŘO.

Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
- 1900 Kč + 100 Kč poplatek za podání žádosti (nevratný)
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date