BA sociologie

Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations

Popis programu

Read the Official Description

BA sociologie

Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations

Program Sociologie BA nabízí rozsáhlé školení v sociologii a příbuzných společenských věd, metody výzkumu v sociálních vědách a sociologii nerovností. Na konci studia, budou schopni pochopit příčiny a důsledky sociálních problémů, jako jsou chudoba, nerovnost příležitostí a sociálních konfliktů, které charakterizují dnešní společnosti. Program má globální perspektivu; zaměřuje se na srovnávací aspekty sociálního rozvoje a sociální změny.

Program přijímá admitance malou skupinou studentů, což umožňuje věnovat soustředěnou pozornost na individuální rozvoj každého studenta s ohledem na jejich dovedností a znalostí, aby interaktivních diskusí v třídách, mají zpětnou vazbu na základě strukturování kurzy; Kromě toho vytváří příjemnou atmosféru na přednáškách a seminářích. Třídy v metodách výzkumu jsou silně orientovány na rozvoj schopnost řešit problémy.

Absolventi budou schopni pomoci sociální výzkum a řízení výzkumných projektů. Mohou pokračovat v kariéře v akademické výzkumné ústavy, stejně jako názor a průzkum trhu ústavy. Absolventi mají zájem v oblasti sociální politiky a rovných příležitostí budou moci pracovat ve vládních a nevládních organizací na pomoc plánování a posouzení zásahů sociální politiky. Kromě toho, absolventi budou mít dostatečné znalosti teorie a metodologie výzkumu pokračovat ve studiu na úrovni ŘO.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
- 1900 Kč + 100 Kč poplatek za podání žádosti (nevratný)
Information
Deadline
Locations
Maďarsko - Budapest
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Maďarsko - Budapest
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu