BA Vizuální komunikační design

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Katedra designu vizuální komunikace školí studenty, aby kombinovali své teoretické znalosti s praktickými dovednostmi souvisejícími s vizuálními médii a komunikací.

Absolventi tohoto katedry budou mít dobré znalosti z oboru a uplatní svůj přístup k učení a intelektuální schopnosti pro tuto profesi.

Pozoruhodná bude jejich kreativita, a to jak v oblasti designu, tak v estetice jejich marketingových sdělení. Katedra přijala své první studenty v roce 2007.

126578_126320_Yasar.jpg

Struktura programu

Na Katedře designu vizuální komunikace jsou studentům nabízeny kurzy, které vyžadují kreativitu, jakož i praktické a kolektivní studium. Tyto kurzy zahrnují témata jako ilustrace, typografie, fotografie, počítačová grafika, video produkce, obalový design, webdesign a animace. Kromě toho existují také teoretické kurzy týkající se médií a komunikace.

Kariérní možnosti

Rostoucí význam je kladen na firemní komunikaci a prezentaci v dnešním veřejném i soukromém sektoru. S rostoucí poptávkou po designérech vizuální komunikace se zvyšuje také počet a rozsah pracovních příležitostí. Absolventi tohoto oddělení mají možnost pracovat jako kreativní návrháři v různých oblastech médií, v komunikačních a reklamních oborech a v takových specializovaných oblastech, jako je publikování na počítači, corporate identity design, informační grafika, webdesign, video produkce, filmová produkce, animace, trojrozměrné modelování a multimediální aplikace.

Vstupní požadavky pro zahraniční studenty

  • Dokončený online formulář žádosti href = "https://apply.yasar.edu.tr/
  • Středoškolský diplom, maturitní doklad, přepis a referenční dopis pro vysokoškolské uchazeče
  • Vysokoškolský titul, přepis a akademický referenční dopis pro žadatele o absolventy
  • Doklad o znalosti angličtiny
  • Kopie pasu
  • Cestovní fotografie
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergrad ... Čtěte více

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergraduate and postgraduate level. Students are given every opportunity to make the most of their university years; a professional education in a supportive learning environment. Méně