Studijní program Podniková správa a Organizační psychologie (Business Administration | Organizational Psychology) se zaměřuje na hlavní aspekty podnikové správy se zaměřením na ekonomickou nebo organizační psychologii. Po dokončení studijního programu budete mít důležité profesní zázemí podnikové správy a jejích subdisciplin, jako je management a marketing. Budete mít také podrobné informace o tom, jak se lidé a skupiny chovají v práci, co je motivuje a jaké jsou nejlepší postupy výběru a výběru. Dozvíte se také, jak rozvíjet efektivní školení zaměstnanců a motivační postupy. To pomůže organizacím najít a udržet nejlepší lidi.

Faktografické programy

 • Doba trvání: 3 roky / 6 semestrů
 • Body: 180 ECTS
 • Jazyk: English
 • Titul: Bakalář umění (BA)
 • Místo: Berlín-střed
 • Začátek: říjen
 • Příspěvek: 600 € měsíčně

Mezinárodní studium s moderními učebními technikami

Organizační psychologický studijní program vám umožňuje rozvíjet reflexní a kreativní myšlení stejně jako dovednosti v oblasti řešení problémů. Používáme v malých skupinách moderní výukové techniky v mezinárodním a interkulturním prostředí, abyste mohli své studium co nejlépe využít.

Studium obchodní správy se zaměřením na organizační psychologii

Business Administration se zaměřením na organizační psychologii - program

Chcete se stát profesionálním personálním manažerem? Pak studujete na Berlin International Business Administration se zaměřením na organizační psychologii uprostřed německého hlavního města Berlína. Umístění je také inspirováno svou blízkostí k politickým událostem.

Mezinárodní a prakticky orientovaná atmosféra

Atmosféra v Berlíně International je prakticky orientovaná a motivující. Zde budete mít podporu mezinárodně zkušených lektorů a profesorů s cílem rozvíjet své talenty a rozvíjet individuální osobnost jako osobu nebo personál.

V závislosti na oblasti, která vás zajímá, můžete si vybrat svou specializaci a připravit si projektovou práci v této oblasti. Tyto projekty v rámci organizační psychologické studie jsou vědecké práce a případové studie v oblasti lidských zdrojů. Pevné znalosti a dovednosti v předmětech a oblastech, jako je mezinárodní ekonomie, management znalostí, kultura a finance, podpoří váš vzdělávací profil.

Simulační hry a diskuze

V tomto studijním programu není zaměřeno na matematické předměty. Učení a učení orientované na praxi je důležité. Můžete se těšit na plánování her a diskuzí se zaměstnanci nadnárodních korporací a začínajících podnikatelů v bakalářském oboru Business Administration se zaměřením na organizační psychologii. Pro interdisciplinární projekty můžete pracovat se studenty z 24 různých zemí.

Kariérní příležitosti s organizačními psychologickými studiemi

Absolventi mohou pracovat jako asistenti v oblasti lidských zdrojů, mladí obchodní partneři v řízení lidských zdrojů, mladí manažeři, konzultanti nebo asistenti generálního ředitele v malých a středních a nadnárodních společnostech. Práce na oddělení lidských zdrojů se může zaměřit na nábor, nábor, koučování, výplatu a kontrolu. Jejich práce může ovlivnit hospodářské, politické, sociální, kulturní a osobní okolnosti.

Po absolvování bakalářského studia v oboru podnikání se zaměřením na organizační psychologii budete mít různé pracovní příležitosti a různé zaměstnavatele, například:

 • nadnárodních společností
 • místní vedoucí představitelé trhu
 • NGO
 • Instituce veřejného sektoru
 • Založení začínající společnosti
 • Další studium a výzkum

Akreditované studium BA v Berlíně International

Podniková administrativa bakalářského programu v Berlíně byla akreditována a udělena jako program kvality s jasnými strukturami, předpisy a kvalifikačními cíli. Kurz BA Business Administration a Organizational Psychology proto splňuje vysoké standardy kvality, které se vztahují na Evropský prostor vysokoškolského vzdělávání. Akreditace programu byla prováděna státem uznanou agenturou ACQUIN.

Aplikace a přijetí do organizačních psychologických studií

Jednoduše aplikujte online ke studiu Business Administration se zaměřením na organizační psychologii v Berlíně International. Můžete snadno zadat své údaje prostřednictvím online registrační platformy a obdržet potvrzovací e-mail s odkazem. Tento odkaz můžete použít k nahrání kopií dokumentů:

 • Cestovní pas nebo průkaz totožnosti
 • Kopírovat '(Fach-) Abitur' nebo ekvivalentní stupeň
 • Důkaz dovedností anglického jazyka
Program se vyučuje na:
 • Angličtina
Berlin International - University of Applied Sciences

Zobraz 6 více kurzů z Berlin International - University of Applied Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 let
Denní studium
Price
600 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Bře 1, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Bře 1, 2020

Get to know us!